Çoğu red pilci çirkin

D

Deleted member 21931

B
Ben önceden inanirdim red pile falan ama şimdi aşırı komik geliyor

Red pil videolarının altında yazılan yorumlara bakıyorum sonra profillere bakıyorum çoğu buraya gelse over -ltn denilecek tipler bir tane bile chadlite veya üstü eleman yok belki nadiren htn olabiliyor

Önceden fark etmezdim ama black pil de takilmaktan tipe bakıyorum ve direk belli oluyor tüm olay

Bu efendi piç muhabbeti yapanlar da aynı

• +1
Reactions: Deleted member 19036, DotaTakımOyunudur and Deleted member 25225
Tipi iyi adamlar zaten ilişki kurmakta ve bitirmekte zorlanmadıkları için redpill öğretisine muhtaç değiller.

• +1
Reactions: Deleted member 26991 and Deleted member 19036
edit: mods don't approve my message my mistake i tought .org was bugged and i can send messages

edit: mods don't approve my message my mistake i tought .org was bugged and i can send messages
it looks like @Gargantuan gave you a requested ban

• +1
Reactions: Deleted member 19036
incel dünyasının uydurduğu ideolojilere inan herkes çirkin, blackpillciler daha çirkin. bluepillciler fena değil ama

incel dünyasının uydurduğu ideolojilere inan herkes çirkin, blackpillciler daha çirkin. bluepillciler fena değil ama
Kanka sana ne oldu aq birden ifşa oldun da ben bunlardan değilim rolumu kesiyorsun ?

Redpillinde dogruluk payi var black pill ile harmanlamak lazim bence

Ama dedigin gibi redpillcilerin bir kismi cirkin oldugundan gencliginde kizlardan ilgi almayip sonradan gold diggerlarla takilan tiplemeler

• +1
  • Ugh..
Reactions: Detective and AlainDelonFan
Redpillinde dogruluk payi var black pill ile harmanlamak lazim bence

Ama dedigin gibi redpillcilerin bir kismi cirkin oldugundan gencliginde kizlardan ilgi almayip sonradan gold diggerlarla takilan tiplemeler
red pilin doğru olduğu hiçbir sikim yok evde oturduğu yerden 31 çekerek teori üretmiş elemanlar

Hatta son derece zararlı bir akım

Bu 31 ci gavatlardan tavsiye alacağıma gidip 50 yaşındaki adamdan tavsiye alırım daha faydalı olur

Mm8og76z

• Love it
Reactions: AlainDelonFan
Adam diyor ki karilara önem vermeyin kendinizi geliştirin spor yapın o zaman karılar gelecek e bunları yapıyoruz ortada karı yok sonra diğer elemanlar simplik yaparak para yedirerek ya da sosyal olarak kız arkadaş falan buluyor e anasını siktigimin evladı hani yolumuza bakınca karilara önem vermeyince çok karı gelecekti ? Sonra bu gavatlar çıkıp derki karılar 20 lerinde alfalara verir 30 da betaya gelir kızların sevgilisine bakıyoruz çoğu sıradan ortalama tipler alfalikla falan uzaktan yakından alakası yok ama o elemanlar alfa oldu biz beta

Hay ben sizin ananizi yedi ceddinizi sikeyim bu orospu çocuğu red pile ayırdığım zaman için kendimden tiksiniyorum birgun cinayet islersem bu anasını siktigimin red pilcilerinden biri olacak

• Love it
Yine Instagram'da gördüm kafayı oynattim bu amina kodumun tipsiz manletlerine acı gerçekleri soyleyecem intihara sürükleyecem her red pilci intiharı benim için gurur kaynağıdır

• Love it
Kesinlikle katılıyorum. İncellerden daha zararlı bir şey varsa o da redpillciler. Biz looksmaxı alıp bu iki gerizekalı communitynin arasına sokuyoruz. Alakamız olmadığını ve bizim beyni çalışan, herkese saygılı insanlar olduğumuzu kanıtlamak amacıyla herkesi PP sına LGBTQİA+ bayrağı koymaya davet ediyorum.

Users who are viewing this thread

Back