coook doğru

recepmaxxer

recepmaxxer

Iron
1698531435024

• JFL
Reactions: Nick.Harte
ataturk chadlite

162 boyla chadliteı geçtim normie olamazsın

Yoo 1.62 ilber dedi

Erdogan ataturku her turlu moglar, uzun boylu ipincecik sesi yok ve sekersiz kahve iciyor.
İlber yanar döner biri.

Atatürk'ün tırnağı etmez senin o vasıfsız milletin k*rdo değeriniz yok maymunsunuz.

Irksal ezikliğinizi Türk liderleri karşılaştırarak tatmin ediyorsunuz

• +1
Reactions: 2025 chad candidate
Atatürk chadlitesa Erdoğan chad Hangisinin seçimle iktidar olduğundan da belli gibi

İlber yanar döner biri.

Atatürk'ün tırnağı etmez senin o vasıfsız milletin k*rdo değeriniz yok maymunsunuz.

Irksal ezikliğinizi Türk liderleri karşılaştırarak tatmin ediyorsunuz
Yav he ammija belli 1.62 oldugu, sarisin ince sesli minik bir adam hitabet yetenegi sifir erdogan her turlu moglar

"Türk liderleri" demene de patladım 🤣

Atatürk chadlitesa Erdoğan chad Hangisinin seçimle iktidar olduğundan da belli gibi
Maymun ankaralı orospu evladı,

Atatürk onlarca cephede savaş görmüş Türklük aşkına gavur kesmiş gavur öldürmüş.

Hitler almanya için ne ise Atatürk bizim içinde O.

Hiç bir zaman Atatürk gibi bir sosyete yaratan Lider Türkiyeye gelemeyecek.

• +1
Yav he ammija belli 1.62 oldugu, sarisin ince sesli minik bir adam hitabet yetenegi sifir erdogan her turlu moglar

"Türk liderleri" demene de patladım 🤣
Ezik k*rt sen her konuştuğunda ananın o kara amcığı aklıma geliyor.

Sizin k*rtlerin 1.62 boy ortalaması olması zoruna gitti anlaşılan.

Bu k*rtlerin alayını öldürmek lazım safi zararsınız boktenli maymunlar.

• +1
Reactions: 2025 chad candidate, szolliontaraelis and recepmaxxer
Ezik k*rt sen her konuştuğunda ananın o kara amcığı aklıma geliyor.

Sizin k*rtlerin 1.62 boy ortalaması olması zoruna gitti anlaşılan.

Bu k*rtlerin alayını öldürmek lazım safi zararsınız boktenli maymunlar.
Benim de aklima senin ananin pembis amcigi geliyor guzel sikilir amk cocu

Yarramin basi 1.62 ortalama yakinda sizi geceriz nufusta multeci kardeslerimiz de var hem 😁

Yoo 1.62 ilber dedi

Erdogan ataturku her turlu moglar, uzun boylu ipincecik sesi yok ve sekersiz kahve iciyor.
Atatürk Genelkurmay'a göre 1,74 boyu kilosu ise 74-76ydı
Yahudileri sabunlayarak yakan konusmaları ile insanları manipüle etmiş hitler bile 1,75'di amk ne konusuyosun sen

Atatürk Genelkurmay'a göre 1,74 boyu kilosu ise 74-76ydı
Yahudileri sabunlayarak yakan konusmaları ile insanları manipüle etmiş hitler bile 1,75'di amk ne konusuyosun sen
M. Kemal konusunda hep yalan soyluyorlar ve sisiriyorlar harika video

M. Kemal konusunda hep yalan soyluyorlar ve sisiriyorlar harika video

Bu fesli 46'lık deli orospu çocuğunu mu dinliyorsun? Ulan bunu Kenan Evren zamanında sürmüştü paşam

Benim de aklima senin ananin pembis amcigi geliyor guzel sikilir amk cocu

Yarramin basi 1.62 ortalama yakinda sizi geceriz nufusta multeci kardeslerimiz de var hem 😁
Bak bak ezik k*rt, deli orospu evladı kadririn videosunu atıyor :D

Oğlum sen vatansız bir orospu çocuğusun sığıntı maymun.

Hayatında gördüğün ilk am kız kardeşinin kara amcığı o zamandan sonra incel olarak hayatına devam ediyorsun onada hayat denmeli mi acaba? :)

Oğlum senin çocuklarını da torunlarını da evlatlarım mogglayacak incel orospu evlatları yapacaksın he :D

1.60 boyun ile yapacağın çocuğu cüce diye çocuğum zorblayacak.

Bu fesli 46'lık deli orospu çocuğunu mu dinliyorsun? Ulan bunu Kenan Evren zamanında sürmüştü paşam
K*rt paradoksu şöyle bir şey;

Türk tarihçinin Türk başbuğuna ettiği lafları argüman olarak sunuyor.

K*rtlerin vatansız sığıntı olmasının yanı sıra hiç köklerini dayandıracak tarihleri ve motifleri yok.

Bak bak ezik k*rt, deli orospu evladı kadririn videosunu atıyor :D

Oğlum sen vatansız bir orospu çocuğusun sığıntı maymun.

Hayatında gördüğün ilk am kız kardeşinin kara amcığı o zamandan sonra incel olarak hayatına devam ediyorsun onada hayat denmeli mi acaba? :)

Oğlum senin çocuklarını da torunlarını da evlatlarım mogglayacak incel orospu evlatları yapacaksın he :D

1.60 boyun ile yapacağın çocuğu cüce diye çocuğum zorblayacak.
Üstat senin gibi turjculeri saglam kudurtuor profilindeki de yilmaz guneye abi cekip dolasiyordu 😁

Elhamdulillah devletimiz olmadan bile senin gibi irkci tirklari kudurtuyoruz ulke elinizden kayip gidiyor 20 milyon kurt 10 milyon da multeci kardesimiz var size inat 7 8 tane grtlak kesen cocuk yapicam ben de 😁

Ulan kendi yasadiginiz yerlerde kürtler sizi hep sindirmistir (bilen bilir) kendi memleketlerinizde zorbaliga ugrarsiniz ses edemezsiniz anca internette goruom senin gibilerini

K*rt paradoksu şöyle bir şey;

Türk tarihçinin Türk başbuğuna ettiği lafları argüman olarak sunuyor.

K*rtlerin vatansız sığıntı olmasının yanı sıra hiç köklerini dayandıracak tarihleri ve motifleri yok.
Yok rum tarihci yahudi lider hakkinda yorum yapiyor kardesim 🤣

Üstat senin gibi turjculeri saglam kudurtuor profilindeki de yilmaz guneye abi cekip dolasiyordu 😁

Elhamdulillah devletimiz olmadan bile senin gibi irkci tirklari kudurtuyoruz ulke elinizden kayip gidiyor 20 milyon kurt 10 milyon da multeci kardesimiz var size inat 7 8 tane grtlak kesen cocuk yapicam ben de 😁

Ulan kendi yasadiginiz yerlerde kürtler sizi hep sindirmistir (bilen bilir) kendi memleketlerinizde zorbaliga ugrarsiniz ses edemezsiniz anca internette goruom senin gibilerini
Lan ezik k*rt 1.70 boyunuzla kimi sindiriceksiniz siz? :)

Üstad dediğin adam Türk oğlu Türk ezik orospu evladı.

İt gibi itaat ediceksiniz bize.

Sülaleni bile mogglarım tek başıma köylü orospu çocuğu.

Muhtemelen o orospu anandan sevgi görmedin çünkü ananın peydahladığı 6.piçten biriydin.

Kız kardeşine sarkıntılık ettiğin için k*rt familyasından dışlandın @Rojda Lipa

Söylesene bize annenin kara amcığından çıkan 6. piç olmak nasıl bir duygu?

• JFL
Lan ezik k*rt 1.70 boyunuzla kimi sindiriceksiniz siz? :)

Üstad dediğin adam Türk oğlu Türk ezik orospu evladı.

İt gibi itaat ediceksiniz bize.

Sülaleni bile mogglarım tek başıma köylü orospu çocuğu.
Ulan amk turkcu ergeni ulkuculer en azindan reelde etkili bize bi dis gecirebilen onlar (onlar da yarrami yedi son yillarda) sizin tek yaptiniz sey internette havlamak

Yarramin kafasi 1.70 mk cocu mardine gel 2 gun korkudan dizlerin titrer

• JFL
Reactions: 2025 chad candidate and Atsiz
Ulan amk turkcu ergeni ulkuculer en azindan reelde etkili bize bi dis gecirebilen onlar (onlar da yarrami yedi son yillarda) sizin tek yaptiniz sey internette havlamak

mardine gelirsem o rojinlerin kara amcığını sikmeden gitmem

mardine ayak basarsam mehdi yer yüzüne indi diye haber salarsınız

La özürlü orospu çocuğu benim ocaktan olmadığımı nereden biliyorsun :D

10 kasımda yasin okuturlar ocaktakiler TR'deki tek sağlam Atatürkçüler

La özürlü orospu çocuğu benim ocaktan olmadığımı nereden biliyorsun :D

10 kasımda yasin okuturlar ocaktakiler TR'deki tek sağlam Atatürkçüler
Yav he yarramin kafasi sikerim senin yalanini ocakta olsan senin gibi otistik turkcunun gotunu sikerler orda

Yav he yarramin kafasi sikerim senin yalanini ocakta olsan senin gibi otistik turkcunun gotunu sikerler orda
hayatında girdin mi ocağa aq kodumun zoofili k*rdü

Ocağın yanından geçmeye titriyorsun ocak hakkında yorum yapıyorsun kahpe anasını siktiğimin k*rdü.

hayatında girdin mi ocağa aq kodumun zoofili k*rdü

Ocağın yanından geçmeye titriyorsun ocak hakkında yorum yapıyorsun kahpe anasını siktiğimin k*rdü.
Orospu evladi seni ailemde araplar da var onlar ulkuculer maalesef.

• +1
Reactions: realantoniomontana
Orospu evladi seni ailemde araplar da var onlar ulkuculer maalesef.
Eşşek orospu evladı ailende takiyye yapıp ocağa sığınan sığıntılar var diye ocakta olanları bildiğini mi idda ediyorsun :D

Aileninde sığıntı olduğunu açıkladığın iyi oldu sığıntı OROSPU EVLADI AAHAHAHA

Eşşek orospu evladı ailende takiyye yapıp ocağa sığınan sığıntılar var diye ocakta olanları bildiğini mi idda ediyorsun :D

Aileninde sığıntı olduğunu açıkladığın iyi oldu sığıntı OROSPU EVLADI AAHAHAHA
O siginanlarin da anasini sikim. Arapların hepsi zaten boyle dogudaki benim sikimde deil baglamiyor.

Konuyu farkli yerlere cekip laf oyunu yapmaya kalkma 3 kurusluk zekanla ananin amini ikiye bolerim cocu seni 🖕🏾

O siginanlarin da anasini sikim. Arapların hepsi zaten boyle dogudaki benim sikimde deil baglamiyor.

Konuyu farkli yerlere cekip laf oyunu yapmaya kalkma 3 kurusluk zekanla ananin amini ikiye bolerim cocu seni 🖕🏾
ZAHAHAHAHAHAH

yazık lan sana oğlum senle konuştukça nasıl boktan bir hayatla dünyaya geldiğini iyice anlıyorum

Ailesinde ar*plar k*rtler var bu nece bir genetik çirkinlik aq

Sus ve TÜRKÇE kategorisinde it gibi Türklerin yazdığı threadlere bak boktan hayatını belki bir nebze kurtarabilirsin k*rt ;)

yazık lan sana oğlum senle konuştukça nasıl boktan bir hayatla dünyaya geldiğini iyice anlıyorum

Ailesinde ar*plar k*rtler var bu nece bir genetik çirkinlik aq

Sus ve TÜRKÇE kategorisinde it gibi Türklerin yazdığı threadlere bak boktan hayatını belki bir nebze kurtarabilirsin k*rt ;)
Evet kardessim turkler gibi anaerkil gavat bir irktan deil 3/4 kurt 1/4 arabim elhamdullilah var mi siqinti follos olmus bati karilariyla sana mutluluklar 🤣 Benim Kürtçe bilmediğimi nereden çıkardın yarramın kafası

Evet kardessim turkler gibi anaerkil gavat bir irktan deil 3/4 kurt 1/4 arabim elhamdullilah var mi siqinti follos olmus bati karilariyla sana mutluluklar 🤣 Benim Kürtçe bilmediğimi nereden çıkardın yarramın kafası
Kuzreş tenım

• +1
Reactions: Abhorrence
Bak güzel kardeşim,

Anneni ben sikmedim yaşadığın boktan hayatın sorumlusu ben değilim.

Eğer gerçekleşseydi kara amcık sevdasına düşseydim anneni sikseydim sana iyi bir hayat sunabilirdim.

Kuzreş tenım
Bak güzel kardeşim,

Anneni ben sikmedim yaşadığın boktan hayatın sorumlusu ben değilim.

Eğer gerçekleşseydi kara amcık sevdasına düşseydim anneni sikseydim sana iyi bir hayat sunabilirdim.
Kûçikê min tune dîkê min heye tu dikarî bixwî

• JFL
Reactions: Atsiz
Kûçikê min tune dîkê min heye tu dikarî bixwî
Evladım ne zırvalıyorsun sen?

Neden farsçanın lehçesi olan bir dil kullanıyorsun?

• Hmm...
Reactions: Rojda Lipa
Evladım ne zırvalıyorsun sen?

Neden farsçanın lehçesi olan bir dil kullanıyorsun?
Ee kardeşim nasılsın iyi misin sabahtan beri sövüşüyoruz 🤣