Daha sağlıklı ve parlak bir cilt

S

skorzeny

west
için nasıl beslenmeliyiz bunun üzerine ağırlık vermek istiyorum.

Bol bol spermlerimi yutabilirsin artanini cildine sürsen pasparlak olursun

• +1
  • Hmm...
Reactions: szolliontaraelis, Angutoid and yuda
gece yatmadan önce tretinoin sür, sivilcen varsa giderir, kolajen arttırır.
kolajen peptid, yüksek doz A ve C vitamini (en önemliler), protein, çinko, magnezyum tüket.
yüzünü soğuk suyla yıka, bu yüzündeki fazlalık yağı giderir, tamamını değil. yüzünün ürettiği yağın orda olmasının sebebi var, eğer o yağı yok edersen vücut buna tepki olarak normalden çok daha fazla yağ üretir. sıcak su, sabun, yüz temizleyici jeller; sağlıklı yağı yüzünden söker, sana zorla nemlendirici krem kullandırır, sikik kimyasallara bağımlı hale getirir.
kolajen arttırmak için dermaroll falan kullan.
gündüz dışarı çıkarken güneş kremi sür. güneş kremi aynı zamanda kolajen arttırır.

• Love it
Reactions: skorzeny
gece yatmadan önce tretinoin sür, sivilcen varsa giderir, kolajen arttırır.
kolajen peptid, yüksek doz A ve C vitamini (en önemliler), protein, çinko, magnezyum tüket.
yüzünü soğuk suyla yıka, bu yüzündeki fazlalık yağı giderir, tamamını değil. yüzünün ürettiği yağın orda olmasının sebebi var, eğer o yağı yok edersen vücut buna tepki olarak normalden çok daha fazla yağ üretir. sıcak su, sabun, yüz temizleyici jeller; sağlıklı yağı yüzünden söker, sana zorla nemlendirici krem kullandırır, sikik kimyasallara bağımlı hale getirir.
kolajen arttırmak için dermaroll falan kullan.
gündüz dışarı çıkarken güneş kremi sür. güneş kremi aynı zamanda kolajen arttırır.
Teşekkürler aydınlatıcı oldu dostum ergenliği genel olarak sivilcesiz geçirdim temiz yüzüm vardı geçen dove sabunu, yüz yıka köpüğü tarzı şeyler kullandım sivilce çıktı bir kaç tane vücut da kusma olabilir diyorlar sence nemlendirici de olsa kullanmamak mı gerekli?

Teşekkürler aydınlatıcı oldu dostum ergenliği genel olarak sivilcesiz geçirdim temiz yüzüm vardı geçen dove sabunu, yüz yıka köpüğü tarzı şeyler kullandım sivilce çıktı bir kaç tane vücut da kusma olabilir diyorlar sence nemlendirici de olsa kullanmamak mı gerekli?
Sabun veya yüz temizleme jeli/köpüğü cildinin yağını yok ederek kurutuyorsa kullanma. Yağının orada olması lazım çünkü yağ derinin kendi oluşturduğu bir bariyerdir. Bakteriler o bariyere yapışır cilt tarafından emilemez. Deride yağ yoksa; nem/ıslaklık/buhar yoluyla doku kanalları açılır. Nemlendiriciler cildin üst katmanında emilir ve cilde parlaklık verebilir, çatlakların iyileşmesini sağlayabilir. Ancak ciltte emilim sırasında bakteriler/antijenler de girebilir ve bunlar deri içine girdiği için savunma amaçlı olarak bakterilerin çoğalmasını engelleyerek sivilce oluşturabilir.

• +1
Reactions: skorzeny