damak genişletme

emirmax.6

emirmax.6

Silver
1726903215833
arka dişlerim çarpık geliyor az bunu kullanırsam çenemde veya maxilllam da düzelme olur mu?

• JFL
Reactions: elemanzelvadre
2 el bas parmagini ust damagina koyup ittir :feelshah:

@elemanzelvadre güleceğine cevap ver cüce

View attachment 3186075arka dişlerim çarpık geliyor az bunu kullanırsam çenemde veya maxilllam da düzelme olur mu?
düzelir ben bizzat kullandım zygolarım ve mandibula gelişti maxilla öne doğruda büyüdü ama ilk 1 hafta çok sıkıntılı yemek full sıvı tükettim 6 ay sürüyor toplam konuşman değişicek ona göre hazırlıklı ol:)

düzelir ben bizzat kullandım zygolarım ve mandibula gelişti maxilla öne doğruda büyüdü ama ilk 1 hafta çok sıkıntılı yemek full sıvı tükettim 6 ay sürüyor toplam konuşman değişicek ona göre hazırlıklı ol:)
dm

@elemanzelvadre güleceğine cevap ver cüce
hiçbir ortodontist sana bunu vermez zaten istediğini alabilecek kadar dhten yok hiç deneme bu işleri doktora bağırmadan alamazsın bağırırsanda 75 kilo doktor seni siker öldürür maalesef

hiçbir ortodontist sana bunu vermez zaten istediğini alabilecek kadar dhten yok hiç deneme bu işleri doktora bağırmadan alamazsın bağırırsanda 75 kilo doktor seni siker öldürür maalesef
amk ozelde yaptıcam

nasıl bırsey amk onu soyle zorlu mu ne sıkıntısı var

olm zaten is isten gecti amk sen kac yasindasin o yastan sonra damak mi genisler

Genişliyor

Pahalı + 16 yaş ustuysen damak harici değişim bekleme (özel prosedür yapmadığın sürece)
damak gelişirse maxillaya da etkisi olur dıye dusunuyorum

Bu yaşta mse olmaz ya sarpe ya marpe

View attachment 3186075arka dişlerim çarpık geliyor az bunu kullanırsam çenemde veya maxilllam da düzelme olur mu?
Ozele git alttan paea ver az sonra yaptır bide facemask de al forward growtth verir bidr alt çeneye aşırı korkunc metal takiyolar tmammi onu taktik geride kalmasin cok bilmiyom bende insallah dogrudur

Ozele git alttan paea ver az sonra yaptır bide facemask de al forward growtth verir bidr alt çeneye aşırı korkunc metal takiyolar tmammi onu taktik geride kalmasin cok bilmiyom bende insallah dogrudur
Cocujlara yapıyorlar onu aga