derecelendir leanmaxx planım

dostoyevski

dostoyevski

Nomad
178 87 %23-24 (gülme occccc komik mi)

Sabah kalk 9 git balkona gunese cik 10 dakka
o ara yeşil kahve hazirla (kortizol falan dusuruyo cope mu degil mi gorecez)
Saat 12 30 a kadar disarda yuruyus alisweris falan eve gelincede filtre kahve yapiyom

Kahvalti:
3 yumurta ( normalde 6 yiyom diyetteboyle)
3 salatalik
2 hawuc
100 gr lor peyniri
1 dilim beyaz peynir

Kahvalti sonrasi 3 tane bebe aspirini kemiriyom tadi guzel diye sonra 50 dakika tempolu kosuyom

Ogle yemegi Kiraz sapi ve kirkkilit otlu cay
iciyom

Takviyeler:
Astragalus cin geveni kapsul atiyom ve otunu satan aktar buldum cayini yapip iciyom bissuru arastirma var gh arttirdigina dair

Glutatyon 500 mg (anlatmama gerek yok heralde cok konustum bunun hakkinda)

Ayda 2 kez lasix atiyom moruk bir isetiyor amk

50 mg çinko aliyom bide et yemedigim gunler

ara ogun karpuz yiyom (guzel)

Aksam yemegi:
Ya ton baligi yiyom ya dana hamburger eti var ondan yiyom yada tavuk yiyom ama genelde tavuk bide 150 gram
Onun yaninda bisi icmiyom belki pepsi max cola zero falan yedikten sonra gidiyom bi 50 dakka yuruuus tempolu kosu yapiyom yatiyom

haftada 3 4 kez disarda sprint atiyom 45 saniye sprint 90 saniye dinlenme (otistik gibi gorunuyom ama sikinti yok)

gun ici hareketli kalmaya calisiom

max 1200 kalori falan aliyom 1 ay boyle yapcam sonra 2.ay 1400 lere cikaricam zaten 3 4 ay yapacam birakcam bide

Last edited:
1200 kalori ne lan ayimisiniz siz

• JFL
  • +1
Reactions: chadmanlet04 and dostoyevski
Ağırlık kaldirman ve aldigin kaloriyi arttirman gerekiyor

Currylandda mı yasıyon o bitkisel takviyeler ne

Currylandda mı yasıyon o bitkisel takviyeler ne
hepsi kolayla bulunması aktara gidiyon diyon abi bana ordan bi tane ver çin geveni otu diyo bende yok o zaman tüm aktarları geziyon en sonunda buluyon kiraz sapı falan bulunur bide bitkisel takviyelere kuşkonmaz eklemeyi düşünüyorum ama çok pahalı

hepsi kolayla bulunması aktara gidiyon diyon abi bana ordan bi tane ver çin geveni otu diyo bende yok o zaman tüm aktarları geziyon en sonunda buluyon kiraz sapı falan bulunur bide bitkisel takviyelere kuşkonmaz eklemeyi düşünüyorum ama çok pahalı
Bitkisel insülin görevi gören ne var

Bide östrojen bitkisel var mı

hepsini en az 45 gün kullan öyle etkisi geliyo bu arada

• +1
Reactions: elemanzelvadre
hepsini en az 45 gün kullan öyle etkisi geliyo bu arada
anladım yumurtaya tarçın attım sabah zaten bizde dümbük değiliz östrojen düşük çıkardı özel hastane soya yicem biraz

anladım yumurtaya tarçın attım sabah zaten bizde dümbük değiliz östrojen düşük çıkardı özel hastane soya yicem biraz
soya bol bol ye bak japonlar koreliler bol bol yiyo kılsız bembeyaz karı gibiler
bide aslan pençesi baya arttırıyor

178 87 %23-24 ? Hiçmi gyme gitmedin amınakoyayım 185 96kg %25 falanım
185 68 kiloydum en son amk yedimmi aliyom kilo da hic istahim yok. yks kasiyoz bide gyme de gidemicem okul zamani :kys:

0 kalori, sadece filtre kahve + sigara ve vitamin hapları

biraz daha tuzlu olsun diyorsan bulabiliyorsan adderall/ritalin

• Hmm...
Reactions: menas
178 87 %23-24 ? Hiçmi gyme gitmedin amınakoyayım 185 96kg %25 falanım
ASIRI SALDIM AMINAKOYIM yaz geldi ayagina gunde 4 5k yedim

0 kalori, sadece filtre kahve + sigara ve vitamin hapları

biraz daha tuzlu olsun diyorsan bulabiliyorsan adderall/ritalin
bunu yapmayin amk 17 gun yaptim sikim kalkmamaya basladi

• +1
Reactions: chadmanlet04
istersen belini aldır kendine sloppytoppyheadmaxxing yaparsın

Ağırlık kaldirman ve aldigin kaloriyi arttirman gerekiyor
Neden? Yuzdeki yag veya vucuttaki yagın agırlık kaldırmayla ve kalori almasıyla nasıl bir alakası var? Cahilim biraz kusura bakma bilmedigimden soruyom.

Neden? Yuzdeki yag veya vucuttaki yagın agırlık kaldırmayla ve kalori almasıyla nasıl bir alakası var? Cahilim biraz kusura bakma bilmedigimden soruyom.
Yapilan arastirmalarda en etkili yontem
Kalori acigi+Aerobik egzersizler+Yuruyus+Agirlik egzersizleri En bastaydi Hemen altindada agirlik egzersizi yapmayan grup vardi yani cok fark olmaz ama kas korumak icin ve kalori yakimini arttirmak icin mantikli bence ki gun icinde bos bos 2 saatimi gecirecegime 2 dambil alir kaldiririm

İngilizce konuşunca 110 hz oluyor türkçe konuşunca 90 hz aq

Attachments

• IMG_5296.png
    IMG_5296.png
    161.5 KB · Views: 0
178 87 %23-24 (gülme occccc komik mi)

Sabah kalk 9 git balkona gunese cik 10 dakka
o ara yeşil kahve hazirla (kortizol falan dusuruyo cope mu degil mi gorecez)
Saat 12 30 a kadar disarda yuruyus alisweris falan eve gelincede filtre kahve yapiyom

Kahvalti:
3 yumurta ( normalde 6 yiyom diyetteboyle)
3 salatalik
2 hawuc
100 gr lor peyniri
1 dilim beyaz peynir

Kahvalti sonrasi 3 tane bebe aspirini kemiriyom tadi guzel diye sonra 50 dakika tempolu kosuyom

Ogle yemegi Kiraz sapi ve kirkkilit otlu cay
iciyom

Takviyeler:
Astragalus cin geveni kapsul atiyom ve otunu satan aktar buldum cayini yapip iciyom bissuru arastirma var gh arttirdigina dair

Glutatyon 500 mg (anlatmama gerek yok heralde cok konustum bunun hakkinda)

Ayda 2 kez lasix atiyom moruk bir isetiyor amk

50 mg çinko aliyom bide et yemedigim gunler

ara ogun karpuz yiyom (guzel)

Aksam yemegi:
Ya ton baligi yiyom ya dana hamburger eti var ondan yiyom yada tavuk yiyom ama genelde tavuk bide 150 gram
Onun yaninda bisi icmiyom belki pepsi max cola zero falan yedikten sonra gidiyom bi 50 dakka yuruuus tempolu kosu yapiyom yatiyom

haftada 3 4 kez disarda sprint atiyom 45 saniye sprint 90 saniye dinlenme (otistik gibi gorunuyom ama sikinti yok)

gun ici hareketli kalmaya calisiom

max 1200 kalori falan aliyom 1 ay boyle yapcam sonra 2.ay 1400 lere cikaricam zaten 3 4 ay yapacam birakcam bide
sonuc basarili bu arada ok? 80 kilo %20-21