Diş beyazlatma GUIDE

Ethernal

Ethernal

Kafam doldu, nereye boşaltayım?
paran yoksa çık hiç girme buraya (şaka)
annen baban 30 tllik diş macunu alıyor diye dişlerin beyazlamıyor doğru tespit
he bide sen çocukken eczaneden aldıkları diş fırçasını unutmayalım

GUIDE

1 ayda yarısına geldim beyazlattı
hepsi bitince bembeyaz olucak dişlerim.

sabah kalktığında diş fırçalamadan önce bunu kullanarak dilindeki toksinleri temizliyorsun ağız kokun gidiyor.

dişinde çay lekesi fln varsa bunu kullan (lekeleri alır ama beyazlatmada pek etkili olmaz)
https://www.trendyol.com/arydent/di...l-p-238690117?boutiqueId=61&merchantId=753805
diş beyazlatma zaman işidir, he 1 kullanımda beyazlatan powederler fln var bu doğru ama onlar dişlerinin minesini çizerek aşındırarak beyazlatıyor buda senin zamanla dişsiz kalmana yol açıyor. sakın bunu yapma. crest kullan 1 ay zaman ver beyazlayacaktır. (sabah akşam kullanman şart)

dişlerim yarrrrak gibi kızın yanına gidicem acil çözüm lazım diyorsan
bu orospu evladı çok pahallı ama işe yarıyor. 1 günde 1 aylık beyazlatma etkisi veriyor. düzenli kullanırsan kalıcı olma etkisi var ama düzensiz kullanıp dişini fırçalamazsan 1 haftada etkisi gidiyor.

dişini temizlemek için diş fırçası çok çok önemli. oyuzden bu setleri alıyorsun.

Last edited:
  • +1
Reactions: maarda
Paran yoksa çık demişsin hepsi ucuz amk

Binlerce liralık ilaç alan elemanlara 600 tl koymaz herhalde

Paran yoksa çık demişsin hepsi ucuz amk

Binlerce liralık ilaç alan elemanlara 600 tl koymaz herhalde
gece gece tripliyim

Onur Can Özcan - Hırka​

dinliyorum bana karışmayın

• So Sad
Reactions: MOGGERWINSS
paran yoksa çık hiç girme buraya
annen baban 30 tllik diş macunu alıyor diye dişlerin beyazlamıyor doğru tespit
he bide sen çocukken eczaneden aldıkları diş fırçasını unutmayalım

GUIDE

1 ayda yarısına geldim beyazlattı
hepsi bitince bembeyaz olucak dişlerim.

sabah kalktığında diş fırçalamadan önce bunu kullanarak dilindeki toksinleri temizliyorsun ağız kokun gidiyor.

dişinde çay lekesi fln varsa bunu kullan (lekeleri alır ama beyazlatmada pek etkili olmaz)
https://www.trendyol.com/arydent/di...l-p-238690117?boutiqueId=61&merchantId=753805
diş beyazlatma zaman işidir, he 1 kullanımda beyazlatan powederler fln var bu doğru ama onlar dişlerinin minesini çizerek aşındırarak beyazlatıyor buda senin zamanla dişsiz kalmana yol açıyor. sakın bunu yapma. crest kullan 1 ay zaman ver beyazlayacaktır. (sabah akşam kullanman şart)

dişlerim yarrrrak gibi kızın yanına gidicem acil çözüm lazım diyorsan
bu orospu evladı çok pahallı ama işe yarıyor. 1 günde 1 aylık beyazlatma etkisi veriyor. düzenli kullanırsan kalıcı olma etkisi var ama düzensiz kullanıp dişini fırçalamazsan 1 haftada etkisi gidiyor.

dişini temizlemek için diş fırçası çok çok önemli. oyuzden bu setleri alıyorsun.
Bende signal var ya sarıyo o usta

• +1
Reactions: Ethernal
  • JFL
Reactions: hardmaxxreality, ER enjoyer and maarda
yok amınakoyim misvakla fırçalıcam yakında opalscence falan denedim bi sikime yaramıyor. bu crestler yurtdışından mı gelio bide ? gidelm doktorda beyazlatalım bari mk ne kadar tutar

yok amınakoyim misvakla fırçalıcam yakında opalscence falan denedim bi sikime yaramıyor. bu crestler yurtdışından mı gelio bide ? gidelm doktorda beyazlatalım bari mk ne kadar tutar
doktora git beyazlat 2-4k arası bişey alır. (3-4 ay sonra tekrar sararacak)
dediğim ürünlere 1-1.5k para say ömür boyu beyaz dişlerin olsun

crest yurt dışından geliyor ve çok kaliteli bir marka (dış güçler amerikadan geliyor)
misvak kullanmanı öneririm, akşam yatmadan önce diş fırçaladıktan sonra suda 1 dakika beklet sonra dişine sür, çürümesini engelliyor dişlerin. ama dediklerimi satın alıp düzenli olarak kullanman gerek ok?

• +1
Reactions: temelyeterliliktest
real mi cope mu adamın attıkları
Valla kişiden kişiye göre değişiyor şu stripler bende bi sike yaramadı mesela ama işine yarayan çok kişi var öncedende atmıştım buraya zaten ben

Dene birşey olmaz

• +1
Reactions: zygomatic3169
real mi cope mu adamın attıkları
bizzat kendim denedim before after var ama dişlerim sarıydı ozamanlar, buraya atmak istemiyorum.
güvenilir bir satıcıdan orjinal almayı başarırsan ve düzgün kullanırsan (dişlerini fırçalaman gerekiyor, dişleri kuruttuktan sonra banta 2 dil atıp dişlerine yapıştırcan. 30 dk beklicen 1 saatde bekliyebilirsin opsiyonuna bağlı)

diş macunuyla 15 günde kat edebileceğin yolu bunla 1 kullanımda kat ediyorsun
düzenli kullanmadığım için kalıcı olmadı (eksisi buydu)

crest diş macununu ve 3d white elektronik diş fırçası başlıklarını kullanırsan uzun vadede tertemiz bembeyaz yapıyor dişleri hocam.

bizzat kendim denedim before after var ama dişlerim sarıydı ozamanlar, buraya atmak istemiyorum.
güvenilir bir satıcıdan orjinal almayı başarırsan ve düzgün kullanırsan (dişlerini fırçalaman gerekiyor, dişleri kuruttuktan sonra banta 2 dil atıp dişlerine yapıştırcan. 30 dk beklicen 1 saatde bekliyebilirsin opsiyonuna bağlı)

diş macunuyla 15 günde kat edebileceğin yolu bunla 1 kullanımda kat ediyorsun
düzenli kullanmadığım için kalıcı olmadı (eksisi buydu)

crest diş macununu ve 3d white elektronik diş fırçası başlıklarını kullanırsan uzun vadede tertemiz bembeyaz yapıyor dişleri hocam.
deneyeceğim knk sağol. sigara dişleri hafif sararttı

deneyeceğim knk sağol. sigara dişleri hafif sararttı
ya hayır sigara için kullanmıyacaksın öyle işe yaramaz
düzenli olarak bunu kullanacaksın, 1-2 hafta dişini sabah akşam düzenli fırçalayacaksın sonunda bantları kullanacaksın

yoksa tamam beyazlatıyor 2-3 ton renk açtırıyor ama sen sigara içtiğinde yavaş yavaş eski haline döner

• +1
Reactions: zygomatic3169