diş guide lazim

D

Deleted member 88667

log off
bana lami cimi etmeyin arastir cart curt da demeyin biz bilmiyoz mu amk?

beler acilinden dis beyazlatma lazim bu baking powder falan filan cope mi yardimci olun

beler acilinden dis beyazlatma lazim bu baking powder falan filan cope mi yardimci olun

Last edited:
  • Love it
Reactions: Deleted member 88667
ömrü hayatım boyunca dişlerim hep sarıydı
hiçbir diş macunu işe yaramıyodu

1 ayda yarısına geldim beyazlattı
hepsi bitince bembeyaz olucak dişlerim.

sabah kalktığında diş fırçalamadan önce bunu kullanarak dilindeki toksinleri temizliyorsun ağız kokun gidiyor.
dişinde çay lekesi fln varsa bunu kullan (lekeleri alır ama beyazlatmada pek etkili olmaz)
https://www.trendyol.com/arydent/di...l-p-238690117?boutiqueId=61&merchantId=753805
diş beyazlatma zaman işidir, he 1 kullanımda beyazlatan powederler fln var bu doğru ama onlar dişlerinin minesini çizerek aşındırarak beyazlatıyor buda senin zamanla dişsiz kalmana yol açıyor. sakın bunu yapma. crest kullan 1 ay zaman ver beyazlayacaktır. (sabah akşam kullanman şart)
dişlerim yarrrrak gibi kızın yanına gidicem acil çözüm lazım diyorsan
bu orospu evladı çok pahallı ama işe yarıyor. 1 günde 1 aylık beyazlatma etkisi veriyor. düzenli kullanırsan kalıcı olma etkisi var ama düzensiz kullanıp dişini fırçalamazsan 1 haftada etkisi gidiyor.
kral sana baya kufur falan ettik ama adamsın

respect

kral sana baya kufur falan ettik ama adamsın

respect
editleyip diş fırçası falanda koydum oraya ona da dikkat etmen şart. birde 3d white başlıklarını kullansan hızlıca beyazlatıyor.

• Love it
Reactions: Deleted member 88667
editleyip diş fırçası falanda koydum oraya ona da dikkat etmen şart. birde 3d white başlıklarını kullansan hızlıca beyazlatıyor.
moneymaxx yapalim bir onuda yapacaz hepsini yapacaz

• +1
Reactions: Ethernal

Botbye baksana aq