Diş teli

mesocephalicmogger

mesocephalicmogger

Banned
Evet beyler forum bu konu hakkında ikiye bölünmüş. Kimisi diş teli senin olası çene gelişimini sikip seni recessed bırakır diyor kimisi ise çene gelişimi için en iyi softmaxlerden diyor @maarda @dostoyevski ne sik biliyonuz beyler anam yarın gidelim erteledi aq

Evet beyler forum bu konu hakkında ikiye bölünmüş. Kimisi diş teli senin olası çene gelişimini sikip seni recessed bırakır diyor kimisi ise çene gelişimi için en iyi softmaxlerden diyor @maarda @dostoyevski ne sik biliyonuz beyler anam yarın gidelim erteledi aq
Forumdaki buyuk trollerden, dislerini duzelten bir sey seni nasil recessed yapabilir:lul:

Last edited:
aparat verirlerse geride olan çeneni düzeltmek için üst ceneni geriye cekecek geride olan alt çeneni öne almak yerine ama normal diş teli bişey yapmaz

• +1
Reactions: maarda and orhanhic
sadece disteli birsey yapmaz diye dusunuyorum ben de topragin dedigi gibi. bide duzgun sirali ve beyaz disler cok hos duruyor amk hem erkek hem kadinda.

• +1
Reactions: toprak
aparat verirlerse geride olan çeneni düzeltmek için üst ceneni geriye cekecek geride olan alt çeneni öne almak yerine ama normal diş teli bişey yapmaz
O aparatı ben 1 sene taktım aq :feelswah:

• So Sad
dediğiniz şey palate expander mı
Hayır bitane lastik var onu takiyosun çeneyi yavaşça öne alıyor tabi çocuksan @toprak maxillayi nasıl geri çeksin amk maxilla hareketli bir kemik değil ve nörokranyuma tamamen bağlı

• +1
Reactions: temelyeterliliktest
Hayır bitane lastik var onu takiyosun çeneyi yavaşça öne alıyor tabi çocuksan @toprak maxillayi nasıl geri çeksin amk maxilla hareketli bir kemik değil ve nörokranyuma tamamen bağlı
ikiside birbirini çekiyor işte ama daha çok maxilla geriye gidiyor

ben kendi ortodontistime sordum oda aynısını dedi aq

Last edited:
Bu,aparat olmadığı sürece iyi bişey

• +1

Users who are viewing this thread

Back