dopamin detoksu

dostoyevski

dostoyevski

Nomad
beyler kafayi siktik attik teli pcyi birakmam lazim yks senem geldi dopamin detoksuna en azindan okul acilana kadar bi 20 gun yapmam lazim, nasil yapicam ve etkili mi insan sıkılmiyor mu oyun yok tel yok sadece disarda mi gezoyonuz

Kendini meşgul edecek birşey bulursan basit,spor + 2-3 yeni hobi edin

Bide direkt bırakma amk o zaman dayanamazsin büyük ihtimalle

Kendini meşgul edecek birşey bulursan basit,spor + 2-3 yeni hobi edin

Bide direkt bırakma amk o zaman dayanamazsin büyük ihtimalle
Direkt birakmak zorunda kalicagim zaten 2 aya yani alismam lazim bu ay

Kafami mesgul edicek hobimde yok amk sambo veya bjj yazilicam galiba

beyler troll moddan çıkip yeni hobi onerileri yazsaniza, valla hic bir sey bilmiyorum

Bjj ney gey misin olmmm

Kanka ilgi alanlarını sen biliyon biz değil aq,neyden hoşlanıyorssn onu yap
oyun oynuyom rocket league tek hobim o amk bide kitap okuyom

abi dopamin bence buradaki sıkıntı degil zamanını nasıl harcadığın. bu sene nokiaya geçtim ve mesajlar hariç neredeyse hiç telefonuma bakmıyorum ama yine bir şey degismedi. sebebi ise yine kendimi jerk-offlayacak bir şey bulabilmem. kendine yararlı olan şeyler yapmayı bir adet edinmelisin.

• +1
Reactions: dostoyevski
abi dopamin bence buradaki sıkıntı degil zamanını nasıl harcadığın. bu sene nokiaya geçtim ve mesajlar hariç neredeyse hiç telefonuma bakmıyorum ama yine bir şey degismedi. sebebi ise yine kendimi jerk-offlayacak bir şey bulabilmem. kendine yararlı olan şeyler yapmayı bir adet edinmelisin.
7 8 saat ekran surem var telefonda 3 4 saat pcde var sabah kalkiyorum ilk isim tele uzanmak bundan nefret etmeye basladim icimde ne ders hevesi var ne baska bir sey bazen koşmak kardiyo yapmak bile istemiyorum 31 i zaten 4 gunde 1 yapiyorum zevk vermiyor diye cok zevksizlik ve sıkıntı geldi bıktım artik sinav senem ve hic icimde ders hevesi yok

• WTF
Reactions: skullpill
yarın tavanı izlerkene hayatın hakkında bir düşün kardesim.

• So Sad
.

Last edited:
aklıma şu zegabon videosu geldi de kendine acımayı bırakman lazım. bir şeyler için motivasyona ihtiyacın olduğunu da unutman lazım. kendini olduğun yerden yukarı taşıyacak tek kişi sensin. otur çöz testini amınakoyayımmm! hayırlı forumlar kendine iyi bak

• Love it
aklıma şu zegabon videosu geldi de kendine acımayı bırakman lazım. bir şeyler için motivasyona ihtiyacın olduğunu da unutman lazım. kendini olduğun yerden yukarı taşıyacak tek kişi sensin. otur çöz testini amınakoyayımmm! hayırlı forumlar kendine iyi bak
benimde aklima eskiden forumda birinin yazdigi geldi
ne motivasyon ne disiplin acliktan dogan icgudu
yapamassam olurum eger yapamassam hicim mentalitesi daha mantikli ciddende oyle takilmam lazim

Users who are viewing this thread

Back