düşünsene aylık 120k gelirin var ama yüz kemiklerin göçük değil ve boyun 165

chadmanlet04

chadmanlet04

Kraken
o yüzden de anca ama anca elin gariban mcdonalds kasiyerleri ve starbucks baristaları ile date e çıkabiliyorsun

165 ile karı bulabiliyorsan alfa oğlu alfasındır zaten amk

Brutal,bu arada 120k ne napıyon amk

165 ile karı bulabiliyorsan alfa oğlu alfasındır zaten amk
Adam lise zamanı karıyı 5 saat merdiven boşluğunda bekletmiş baya alfa oğlu alfa

• JFL
Reactions: temelyeterliliktest
Estetik bulunmadan önce insanlar

• +1
Reactions: temelyeterliliktest
Adam lise zamanı karıyı 5 saat merdiven boşluğunda bekletmiş baya alfa oğlu alfa
Tipi baya baya iyi yada şanslı yada her ikisi birden.
Bir de karının tipte önemli bana lise zamanınds kürdün biri yürümüştü(subMTBye bakmayan standardcelim)

• +1
Reactions: maarda
o yüzden de anca ama anca elin gariban mcdonalds kasiyerleri ve starbucks baristaları ile date e çıkabiliyorsun
Ll ile 175 ol fraudlarla 180im diye gez sakat kalma pahasına neyse git implant mimplant hardmax copele

• +1
Reactions: boneking772
165olsam intihar ederdim (167)

• +1
Reactions: chadmanlet04
Annen baban yıllık 5k dolar olan hormon replasman tedavisini vermediği için kızgın mısın

• So Sad
Reactions: maarda
LL düşündün mü hiç? 28 yaşındaydin galiba kesin düşünmüşsündür de neden yaptırmadın
28 yaşındaysa bence o toplara hiç girmesin hayat bitmiş gibi bişey olmuş zaten

LL düşündün mü hiç? 28 yaşındaydin galiba kesin düşünmüşsündür de neden yaptırmadın
düşündüm tabii ki de. randevu bile yaptırdığım olmuştu ama şöyle bir kaç mevzu var:

- 165 ten 172, 173 gibi bir şey olabilirsin. hadi çok zorladın 175. gene kısa. aman aman bir boy değil. yani o kadar para verip 1 yıl bacaksız yatıp yürümeyi sıfırdan öğreneceksin ama boyun kısa -> kısa olacak

- gelir olarak finanse edebilsem bile, bacaklarımı kırmak için 100 kağıt vereceğime araba, ev takisidi gibi daha büyük bir karşılığı olan alanlara yatırım yapmak bana daha mantıklı geliyor... bunlar tabii ki romantik/cinsel alanda çok büyük bir getiri getirmiyor ama tüm hayat uzun boylu olup karı sikmekte değil bende bir şekilde yaşamak istiyorum

• +1
Reactions: Heatmiser and maarda
aylık 120k geliri olan adam rıdvan abi gibi bir şey olsa bile istediği karıyla çıkar

• Hmm...
Reactions: chadmanlet04
Ya her şeyi geç kemiklerin göçük değil ne amk ona takıldım kemiklerin çıkık değil desen anlicamda

• +1
Reactions: boneking772