eczane bana sahte growth satıyor olabilir mi

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
ilk aldığım kalemde büyüdüm ondan sonraki 7 tanesinde büyümedim bi iş varmıdır sonuçta reçetesiz falan alıyoruz random eczaneden

• JFL
Reactions: ALP and Deleted member 71466
overse over amk daha ne zorluyon

• +1
Reactions: boneking771
Türbanlı eczane ablaları tarafından scamlenen son hali ahh minik kardeşim bence her gün allaha söv height nerfledi diye.

Saka maka fraudmaxxing yap tabanlık al Ali baba veya dhgate 10cmye kadar var (trdeki gibi kalitesiz ve rahatsız edici değil)

• +1
Reactions: boneking771
Türbanlı eczane ablaları tarafından scamlenen son hali ahh minik kardeşim bence her gün allaha söv height nerfledi diye.

Saka maka fraudmaxxing yap tabanlık al Ali baba veya dhgate 10cmye kadar var (trdeki gibi kalitesiz ve rahatsız edici değil)
asıl sorunum bacakda değil omurgada omurgayı nası fraudlıycam el kol bacak uzun

senin paran yeter mi hgh ye amk cahili

link atsana

ilk aldığım kalemde büyüdüm ondan sonraki 7 tanesinde büyümedim bi iş varmıdır sonuçta reçetesiz falan alıyoruz random eczaneden
99% sahte aliyosun. Orjinalleri sayili geliyor onu satsa hemen yakalanir amk.

Sana sattigi sey her neyse orjinal fabrikadan cikip gelmiyor.

• So Sad
Reactions: elemanzelvadre
99% sahte aliyosun. Orjinalleri sayili geliyor onu satsa hemen yakalanir amk.

Sana sattigi sey her neyse orjinal fabrikadan cikip gelmiyor.
satarken okutuyor bişeye fiyatını ordan alıyor onu nasıl çözmüş olabilir

satarken okutuyor bişeye fiyatını ordan alıyor onu nasıl çözmüş olabilir
Orjinal ilac ne geldigi ne gittigi belli. Tum receteleri en son saglik bakanligina veriyorlar. Orjinali oyle satarsa hizli patlar.

Recetesiz mi aliyon soyledigin gibi
evet reçetesiz alıyorum kadının dolabında 50 60 tane genotropin var ben 1 kere almaya gittim gerisini annem almaya gitti tam hatırlamıyorum arkaya gidip değiştiriyor mu bilmiyorum dolapdan aldığını almaya ben gidip bi gözlemlicem bu sfer

Orjinal ilac ne geldigi ne gittigi belli. Tum receteleri en son saglik bakanligina veriyorlar. Orjinali oyle satarsa hizli patlar.
aylık 4-5 tane alıyoruz bide

depocuyu felan baglamis olabilir bi ihtimal orjinaldir.

Growthla bi anda cok kas koyamazsin zaten. Nerden anladin sahte oldugunu.
lablatuvara gittik kan testi yaptırdım igf 650 çıkması gerekirken 180 çıktı ya lablatuvar dolandırdı yada eczane. lablatuvar steroid kullanıyon mu falan diye soru da soruyodu darlıyodu hayır dedim random sonuç yazmış olabilreler eski biyerdi zaten. ilk sattığı growth net gerçekti ama hastanede kan testi yaptıerdım 1 haftalık kullanımda igf 400 çıktı

otomatik kan testi makinesi olan tek yer devlet hastaneleri galiba orasıda 3 6 ayda 1 yaparım diye bok çuvalı gibi kaldım

ha bu arada growthun kan şekerini yükseltme etkisi var benim kan şekeri 90 dan 98 e çıktı 2 ayda gerçek olabilir de lblatuvar beni niye dolandırıyor amk

ha bu arada growthun kan şekerini yükseltme etkisi var benim kan şekeri 90 dan 98 e çıktı 2 ayda gerçek olabilir de lblatuvar beni niye dolandırıyor amk
Dozajlamasini bilmiyom ki o ilacin. 6 IU yuksek bi doz mu. Yuksekse vucudunun antremansiz bile degismesi lazim. Yag verip kaslanman lazim. Cok olmasa da.

Dozajlamasini bilmiyom ki o ilacin. 6 IU yuksek bi doz mu. Yuksekse vucudunun antremansiz bile degismesi lazim. Yag verip kaslanman lazim. Cok olmasa da.
6 yüksek evet 2 ayda 58 kilodan 65 e yükseldim yağ oranım 18 den 23 e çıktı sırt kısmım büyüdü biraz önden gözüküyor kanatlar artık ama yanında testosteronu 2.5 kat arttıran östrojen inhibitoru de kullanıyorum ondan olabilir pek bi yağ yakımı görmüyorum daha cok kutle kazanıyorum. devlet hastanesine gidicem 1 aya kan testinden anlarım zaten gerçek mi sahte mi

birisi sahte satmış renkleri farklıydı doz bölgesinin

farklı eczaneden aldım karşılaştırdım

büyük hastanade 170-450 arasından 480 çıktı igf değerim

3cm ile hiçbirşey değişmeyecek güven bana o yüzden yüzüne odaklan
İkisini aynı anda yapabilir bro şimdi yapmazsa hayatı boyunca ''lan acaba'' ile dolaşacak kafasında

İkisini aynı anda yapabilir bro şimdi yapmazsa hayatı boyunca ''lan acaba'' ile dolaşacak kafasında
evet suan yapıyomda bı sıke yaramıyo 6 ünite 480 igf yapmıs imkanı yok aq millet 5 üniteyle 700 ü zorluyor aradan bi kaç kalem sahte demekki

• +1
Reactions: ALP

Users who are viewing this thread

Back