Efendi erkek muhabbeti hakkında ne düşünüyorsunuz

D

Deleted member 21931

B
normilerin işi gücü efendi piç lafı yapmaları siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

• +1
Reactions: ElySioNs and Abhorrence
Redditte bi postta gördüm eleman hep iyi davranmış saygılı olmuş ama kızlar hep serserilere orospu çocuklarına gitmiş (kendisi söylüyor) ve bir kez cinsel ilişki yaşamış onda da kıza normalde etmeyeceği incitici laflar söyleyerek ulaşmış kızın da o sırada kendi deyimiyle efendi bir sevgilisi varmış :D kısaca efendiyim kızlar bakmıyor pic olacan demiş
Sonra bi postta gördüm elemanın boyu 1.60 ve tinder da 2 ay geçmesine rağmen hiç like gelmemiş
Brutal

Ama eleman nasıl kız bulup ascend olmuş şaşırdım

@Tallooksmaxxer

• Hmm...
  • +1
Reactions: Tallooksmaxxer and Abhorrence
boş normie muhabbeti aga

• +1
Reactions: MentalistKebab, Deleted member 21931 and Tallooksmaxxer
Cope gibi geliyor ama türkiye gibi orman kanunlarının geçerli olduğu yerde, sadece kız mevzusu için değil, efendiliğin dozu asgari düzeyde tutulmalı.

• +1
Reactions: amkcel, MentalistKebab, Abhorrence and 1 other person
cope değil piç, güçlü, bad boy erkek olmayı bilmeniz lazım kıza ana avrat sövmeyeceksiniz olayı yanlış anlamışsınız

• +1
  • JFL
Reactions: szolliontaraelis, Tallooksmaxxer, Angaracel and 2 others
cope değil piç, güçlü, bad boy erkek olmayı bilmeniz lazım kıza ana avrat sövmeyeceksiniz olayı yanlış anlamışsınız
Tipin boyun paran vb yoksa nasıl bad boy oluyorsun anca soytarı olursun

• +1
Reactions: Tallooksmaxxer
Efendi piç alfa beta lafı yapanların alayı hayal aleminde yaşayan 31 ci incel orospu evlatları veya landwhale cumbucket tipler
NT + Looks is the key

Kolpacı Türk erkeğinin uydurduğu yalanlar amk Bir tanesi sorsan sarışınları diziyordu ltb ye razı oldu Tonla karı dururken zeka özürlü kara deliğin peşinden gidenin etek kılı kadar zekası yoktur

• +1
Reactions: Deleted member 21931