En komik kemik kralı 771 floodlarını atın

dostoyevski

dostoyevski

Nomad
Floodları yazın azcık gülek ben başlıyom

Psikolojisi bozuk takıntılı OKB mallar sağ sola devam mı böyle blackpili takıntı yapinda stresten ascendlenin bı AMK Kortizol yarragi yemesi geçirin ya prettyboy ya çok ağır toxic borderline bi adamsan kadin aşkıni tadıcaksin sadece ama bu adamlar bile karıların toxic iki yüzlü iğrenç rezil güce ve kaosa muhtaç doğasını anlayınca hayal kırıklığına uğrar o yüzden fazla kasmayın memlekette karı yüzünden antidepresanlık deli olan ya da vurdurulup sakat edilen çok erkek var bir kaç hızlı hareket yavaşlatır gençliğimizi dicemde siz bi yarram yapamazsiniz gerçi red pill öğrenin AMK fakirleri ne looksmaxi sadece bu malların bahsettiği yüksek değer erkek BMW binen 300 bin kazanan 1 67 çenesi geride norwoor değil 1 90 geniş çeneli erkek güzelleri o kadar kadınlar pek bi yarrama yaramıyor bakireler sizi rahat olun takıntı yapmayın evli erkekler Dünya güzeli karıları bosuna aldatmiyo bu. Türkiye'de aşinalık doymusluk o ilk kez bi kadını çok yakından tanıma olayı adamı igrendirir hele çok yakışıklı cildi güzel sağlıklı bi adamsaniz borderline essek bi karı size looksmin yapar 2 3 yıla yarragim gibi curursunuz BUNLAR Önemli iki QArdes

• JFL
  • +1
Reactions: boneking772 and maarda
Kim bu amk.Harbi soruyorum ? Eğer şizoluğu ile ünlüyse benim ingilizce konularımı okuyun allahına kadar moglarım şizolukta

• +1
Reactions: dostoyevski
o zaman onu yapamazsınız siz dar büzzügü yalayamazsınız zk siz onu yapamazsınız bonekingi ignore edemezsiniz siz zk (tek dudagı yana kaldırıp zklama mimigi yapıp öbür tarafa baktım)
ya ne maxxing yaparsan yap mk ortalama bişeysin işte anan karı bulsun bitane onla islam copele burda internet ssahibi olup keywordlerle yazılmış forumda ignore mignore diyo amke 2 ekmek ye uyu işte bunlar boş iş sağ sağ

• JFL
Beyler 70 tane karıyla gezdim yasanabilcek her şeyi yaşadım şimdi sefil gibi sanayide 1 65 AKP'li 40 yag oranı olan sayılarla çalışıyorum hayatım bitti mi napmam lazım 1 milyoncudan rope almam lazım mı devam mi

• JFL
Reactions: iblamemyheight and dostoyevski
Beyler 70 tane karıyla gezdim yasanabilcek her şeyi yaşadım şimdi sefil gibi sanayide 1 65 AKP'li 40 yag oranı olan sayılarla çalışıyorum hayatım bitti mi napmam lazım 1 milyoncudan rope almam lazım mı devam mi
keke pm

• +1
Reactions: maarda
Kim bu amk.Harbi soruyorum ? Eğer şizoluğu ile ünlüyse benim ingilizce konularımı okuyun allahına kadar moglarım şizolukta
Abi bunun konular mantıklı da değilde
bunun türkçesi var ama noktalama işareti kullanmadığı için kimse bir sey anlamiyor
schizo ramblings gibi dusun

Araştırmalara göre hakan yağar abi geldilwr abi izlemek kortizolu yüzde 80 oranına kadar azaltıp çenede bone growth sagliyabiliyomus okuduğum oxfordun. Bir makalaesinde gördüm. Gelelim konumuza bu onthewayofyarragimlite gibi userler büyük ihtimal genetiği çok iyi olmaması nedeniyle yaşanması gereken doğal deneyimleri sevgilinin olması gereksizce saygı görmek ve dislanmamak tarzı yasayamadigi için burda gotten yesem chadlite olur muyum falan konuşmaları normal bu adamlar bu chad zenciye ben beyazım appeal olarak mogluyorum Asya'ya gitse iş yapmaz der beyaz adama çok maskulen kizlar çenesi dar olan gayleri seviyo der su vampirimsi yakışıklı olan zencinin yanındakine bulk yapıp omuzlarını genişletmesi lazım falan der bende size derimki YARRRRRRRRRAGİMİN KAFASİ ALLAHA MESAJCEKSEN BOYLE OLAMAZSİN COPELEMEYE DEVAM MAXİMUM COPE 31 SAYGİLAR SAG SOL.

• JFL
Reactions: iblamemyheight and dostoyevski
Araştırmalara göre hakan yağar abi geldilwr abi izlemek kortizolu yüzde 80 oranına kadar azaltıp çenede bone growth sagliyabiliyomus okuduğum oxfordun. Bir makalaesinde gördüm. Gelelim konumuza bu onthewayofyarragimlite gibi userler büyük ihtimal genetiği çok iyi olmaması nedeniyle yaşanması gereken doğal deneyimleri sevgilinin olması gereksizce saygı görmek ve dislanmamak tarzı yasayamadigi için burda gotten yesem chadlite olur muyum falan konuşmaları normal bu adamlar bu chad zenciye ben beyazım appeal olarak mogluyorum Asya'ya gitse iş yapmaz der beyaz adama çok maskulen kizlar çenesi dar olan gayleri seviyo der su vampirimsi yakışıklı olan zencinin yanındakine bulk yapıp omuzlarını genişletmesi lazım falan der bende size derimki YARRRRRRRRRAGİMİN KAFASİ ALLAHA MESAJCEKSEN BOYLE OLAMAZSİN COPELEMEYE DEVAM MAXİMUM COPE 31 SAYGİLAR SAG SOL.
Ben 19 yaşındayım kanka JSWJNXWİNXİWJSJWJXJWJXJ2JCİ2NCJ2JCJ2JD sanayi moneymax knk her akşam Mercedes BMW restordan 3 k odetiyom (restordan) kanka tipsizim diye Allah'ı sikiyim anamı sikiyim diyodun aende en son indian geneticle knk mi oldun 17 den sonra over

Abi bunun konular mantıklı da değilde
bunun türkçesi var ama noktalama işareti kullanmadığı için kimse bir sey anlamiyor
schizo ramblings gibi dusun
Anladım.Karakter ağır otistik o zaman.

• +1
Ben 19 yaşındayım kanka JSWJNXWİNXİWJSJWJXJWJXJ2JCİ2NCJ2JCJ2JD sanayi moneymax knk her akşam Mercedes BMW restordan 3 k odetiyom (restordan) kanka tipsizim diye Allah'ı sikiyim anamı sikiyim diyodun aende en son indian geneticle knk mi oldun 17 den sonra over
Bunu bana yazmıştı heralde

• +1
Sen nasi bonekingi tanimiyon bura açıldığından beri burdasin aq
Bende onu anlamadım bi süre ara vermis galiba 2023 te baya takiliyodu burda
rr ppsi vardi galiba
ha yok o o degil
@Detective buda kayip mesela

• +1
Reactions: Detective
rr ppsi vardi galiba
ha yok o o degil
yada sadece subforumda dolanmiyodur

• +1
Reactions: StuntmanMike
rr ppsi vardi galiba
ha yok o o degil
Last seen 14 minutes ago diyo bence kayip değil

rr ppsi vardi galiba
ha yok o o degil
Subforumda dolanmayio türk olaj bir sürü kişi var zaten

• +1
Reactions: StuntmanMike
Baya clown world vitiligo never seen be that beatiful diye binalara asılan reklamda boxerle yağlanmış vücutlu fotoğrafım olsa ışıklı misikli zengin olur socialdencgunde 10000 tane karıdan ne kadar iyi kalpli olduğuma dair mesaj alırdım neyse failed society sanayi copeleyip düşük sınıf varoşlarla bisiler yaşamaya devam we all die some day. And ceset çürüyüp akreplere yem olacak.

• +1
Baya clown world vitiligo never seen be that beatiful diye binalara asılan reklamda boxerle yağlanmış vücutlu fotoğrafım olsa ışıklı misikli zengin olur socialdencgunde 10000 tane karıdan ne kadar iyi kalpli olduğuma dair mesaj alırdım neyse failed society sanayi copeleyip düşük sınıf varoşlarla bisiler yaşamaya devam we all die some day. And ceset çürüyüp akreplere yem olacak.
sagol abi

• WTF
baslikta komik yaziyormus...

@MOGGERWINSS ne zaman face reveal geliyo

Screenshot 2

adam izmir kordonda ammcık sikerken sizde mal mal orgda götten yesem askendler miyim kanka sa sol yapın

28 yaşında evli karıyı sikerken video attı az önce amcık :ROFLMAO::ROFLMAO:

• So Sad
olm bakın bu adamla sözde flood mlood daşşak geçiyonuzda hahah abi adam mal otsitik falan.

hayat tecrübesi olarak sizi 3 5'e katlar dediklerimi 2 3 sene sonra değil 2 3 ay sonra anlıyacaksınız ascendleseniz bile ruhunuzdaki eziklik gitmiyecek

şu narsistlikteki şu low inhblikteki adam siz isterseniz chad olun girdiği ortamda dark triad tavrı ile manitanızı elinizden alacak.

kısacası herşey doğuştan harbi ne lOOOKSmaxı amk

• +1
  • JFL
Reactions: boneking772 and iblamemyheight
dünya = clownworld

allahın işine karışmican haci böyle yarttıysa okey diyip geçicen işi gidip gelecen karın çoluğun cocuğun olsun gerçi oda zor moruk hani tüm kızlar oruspu ya misali hiç bakire kız yok tam mal mal düşünceler zaten evden çıkmadan boktan genetiğinizle a101deki kasiyerden para üstü almaya utanıyonuz

hayatınızda bi kere bi işe girip çalışmamışsınız kanka surgery olacam

ABİ SİZ İYİMİSİNİZ KORTİZOL ARTIYO

UYANIN OLUM UYANIN CHAD OLUNCA ÇOĞUNUZ SURGEYSİZ OLAMİCAK ZATEN PARADA YOK Bİ KAZANMAYA ÇALIŞMAK İÇİN ÇABADA YOK MORUK CAN SANAYİDE SADECE DAŞŞAK GEÇEREK MİLLETTE AYLIK 60K ALIYORDU AHAHA ADAM SEVİLİYO PATRON TARAFINDAN AMA SİZDE HİÇBİRŞEY DEĞİŞMİYECEK BARİ GİDİN LYRİCA, TEKİLA MEKİLA ATIP KONSERLERE GİDİN KENDİNİZİ KANDIRIR PARFÜM SIKIP SAÇINIZA BİBERİYE YAĞI SÜRÜN SPORA GİTMİYENİ SİKİYORLAR ZATEN

Şu şekil okudum.
UYANIN OLUM UYANIN CHAD OLUNCA ÇOĞUNUZ SURGEYSİZ OLAMİCAK ZATEN PARADA YOK Bİ KAZANMAYA ÇALIŞMAK İÇİN ÇABADA YOK MORUK CAN SANAYİDE SADECE DAŞŞAK GEÇEREK MİLLETTE AYLIK 60K ALIYORDU AHAHA ADAM SEVİLİYO PATRON TARAFINDAN AMA SİZDE HİÇBİRŞEY DEĞİŞMİYECEK BARİ GİDİN LYRİCA, TEKİLA MEKİLA ATIP KONSERLERE GİDİN KENDİNİZİ KANDIRIR PARFÜM SIKIP SAÇINIZA BİBERİYE YAĞI SÜRÜN SPORA GİTMİYENİ SİKİYORLAR ZATEN

RAMAZAN KARABULUT DENEN KRALDA SENİ ŞİZOLUKTA ALLAHI BİLE MOGLAR MEHDİ KNG MAMİŞ MAMİŞ PİNÇO

adam hakli dagilin

RAMAZAN KARABULUT DENEN KRALDA SENİ ŞİZOLUKTA ALLAHI BİLE MOGLAR MEHDİ KNG MAMİŞ MAMİŞ PİNÇO
Boneking en başından beri haklıydı zaten yazdiklarini anlamak için kafa yorarsan aslında dediği her şeyin doğru olduğunu görürsün ben anladim geri kalanini bilemem

• +1
Reactions: boneking772
Boneking en başından beri haklıydı zaten yazdiklarini anlamak için kafa yorarsan aslında dediği her şeyin doğru olduğunu görürsün ben anladim geri kalanini bilemem
offtopice konu ac qctirak banini

Tassak gecmiyorum adamla alay edenlerin çoğu adamın yaşadığı deneyimleri yaşayamadı bence seviliyo da gayet yanlış mıyım

• +1
Reactions: boneking772
Komik olan tarafı adamı biz banlatmistik kavga ettigimiz zaman

olm bakın bu adamla sözde flood mlood daşşak geçiyonuzda hahah abi adam mal otsitik falan.

hayat tecrübesi olarak sizi 3 5'e katlar dediklerimi 2 3 sene sonra değil 2 3 ay sonra anlıyacaksınız ascendleseniz bile ruhunuzdaki eziklik gitmiyecek

şu narsistlikteki şu low inhblikteki adam siz isterseniz chad olun girdiği ortamda dark triad tavrı ile manitanızı elinizden alacak.

kısacası herşey doğuştan harbi ne lOOOKSmaxı amk
Ben adamin fikirlerine karsi degilim zaten
amk herif bir uzun yazi yaziyor kimse bi yarrak anlamiyor

looksmaxx bir trolldur bunuda bilmeyen ezik orospu cocugudur

Chad doğarsın veya doğmazsın doğmadiysan chade ascendleyemezsin

Looksmaxxin asıl amacı en azindan kendi şuan oldugundan daha yakisikli olmaktir potansiyelini leanmaxx yapmadan da bilemezsin

Adamlar o kadar deluzyonel ki potansiyelinin sinirina gelmis strong htn hala burda roid falan konusuyo olum siktir git slayle amk .org da isin ne

katiliomsana

Ya sende siktir git artik su forumdan ya
sikimsonik video linkleri atmaktan baska bi sike yaradigin yok ne egleniyosun nede ascend falan konusuyosun

olum bak şaka yapmiyom boneking seni allahina moggluyodur bonekingteki smv senin sulalende yoktur
tamam hafif otistik yazamiyo falanda o dovmelerle herifin smvsi babanla seninkinden coktur

potansiyelim daha yuksek
at o zaman şuratını ezik oruspu çocuğu ahaha anca özel mesajlarla şu ltn bu mtn mal bişiler diyon irlde bacın mamiş delirdi.

• +1
  • So Sad
Reactions: MOGGERWINSS and boneking772
boneking771 tasakli adammis kim ne dersin desin tanimam etmem de tasakliymis adam yani..

• +1
boneking771 tasakli adammis kim ne dersin desin tanimam etmem de tasakliymis adam yani..
Smvsi cok yuksek burdakilerin toplam smvsinden fazladir aq