Enklomifen Sitrat

szolliontaraelis

szolliontaraelis

Solum In Mortem Finiat Officium
Bildigim kadariyla TR’de satan tek yer var o da %99 ihtimalle kapsulleri klomid tozuyla doldurup veriyor. Receptorchem’den satin alsam gumrukte kesin takilir mi?

• +1
Reactions: akethemogger
kanka bak ne yap biliyor musun amerikapaketim gibi amerikadaki ürünlerini orda karşılayan sonra trye shipping yapan hizmetler mevcut bunlar bi yolunu bulup gümrükten geçiriyor ben supplament istedim geldi oranlar şu şekilde

bir çok bunu yapan site mevcut fakat ben burdan getirttirdim ve gayet güvenilir tabi sen en uygun olanına bakabilirsin.

birde yok gümrük vergisi cart curt direkt kredi kartı ile siteye ödüyorsun çok iyi

whatsapdan yaz ben sordum telefon bile okey diyorlar zaten oran kısmındada var. elektornik eşyalar

Bildigim kadariyla TR’de satan tek yer var o da %99 ihtimalle kapsulleri klomid tozuyla doldurup veriyor. Receptorchem’den satin alsam gumrukte kesin takilir mi?
site co.uk muş amk yeni gördüm neyse amerikaya gönderiyorlarsa yine yapabilirsin veya amerikada bulunan satış yapan sitelere bak

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
site co.uk muş amk yeni gördüm neyse amerikaya gönderiyorlarsa yine yapabilirsin veya amerikada bulunan satış yapan sitelere bak
Pp güzelmis.

• JFL
Reactions: talldarkhandsome
Ne işe yarıyor bu

banko takılır

• So Sad
Reactions: szolliontaraelis
  • +1
Reactions: elemanzelvadre