Erzurum'dan ayrilayim mi ?

D

Deleted member 21931

B
Locationcel olabilir miyim beyler üniversite için Erzurum geldi orada okuyorum ama orada slaylemek zor çünkü aşırı muhafazakar ve yatacak kız bulsam bile ev bulamam adam akıllı ve rahat edemeyiz hiç
Muhtemelen birkaç aya htn olurum potansiyelimi boşa harcamak eğer varsa xdd
Şehir değiştireyim mi şuan Giresun'u düşünüyorum ?

Locationcel olabilir miyim beyler üniversite için Erzurum geldi orada okuyorum ama orada slaylemek zor çünkü aşırı muhafazakar ve yatacak kız bulsam bile ev bulamam adam akıllı ve rahat edemeyiz hiç
Muhtemelen birkaç aya htn olurum potansiyelimi boşa harcamak eğer varsa xdd
Şehir değiştireyim mi şuan Giresun'u düşünüyorum ?
Potansiyelimi boşa harcamak istemiyorum eğer varsa**

Yani bu sikis işleri falan başka şehirlerin üniversitelerinde erzuruma göre çok daha kolaydır değil mi ?

erzurum ne ya bol vizyonsuz var orda üniversiteleride kalitesiz. üniversite ankara, istanbul, izmirde okunmayacaksa boş

• +1
Reactions: Deleted member 21931
erzurum ne ya bol vizyonsuz var orda üniversiteleride kalitesiz. üniversite ankara, istanbul, izmirde okunmayacaksa boş
Giresun biraz daha rahat ve sekse ulaşım daha kolay değil mi reis şuan puan bi oraya yetiyor çünkü (okudugum bölüm iyi sayılır ama puan pek iyi gelmedi son)

• +1
Reactions: ElySioNs
Giresun biraz daha rahat ve sekse ulaşım daha kolay değil mi reis şuan puan bi oraya yetiyor çünkü (okudugum bölüm iyi sayılır ama puan pek iyi gelmedi son)
Valla ben giresunu bilmiyom, bi araştır orda hangi parti daha popüler, insanını bi araştır ona göre anlarsın sex kolay mı zor mu. Ama ankara, istanbul ve izmir gibi yerler genelde baya kolay oluyor çünkü çoğu batılaşan solcular. Hangi bölüm bu arada

• +1
Reactions: Deleted member 21931
Valla ben giresunu bilmiyom, bi araştır orda hangi parti daha popüler, insanını bi araştır ona göre anlarsın sex kolay mı zor mu. Ama ankara, istanbul ve izmir gibi yerler genelde baya kolay oluyor çünkü çoğu batılaşan solcular. Hangi bölüm bu arada
İngilizce ogretmenligi yurtdışına çıkmak daha kolay olur diye yazdım

erzuruma allah bile uğramıyor sen ne diye uğradın

Değil, giresun da çok muhafazakar

Erzurum'da sikiş peşinde olan bir kız vardı telegramdaydı Tamamen senin beceriksizliğin

Hangi telegram kanalında bro
Rastgele bir arkadaşa yazmıştı Kendi ismini koymuştu direkt rastgele bir sürü kişi yazıyordu yanlışlıkla Bir süre sonra kız her yerini atıyordu Arkadaşın 182 olması ve it gibi konuşmasından etkilenmişti galiba Ailesi baya tutucuydu ondan bir yerden sonra konuşmayı bıraktı

Rastgele bir arkadaşa yazmıştı Kendi ismini koymuştu direkt rastgele bir sürü kişi yazıyordu yanlışlıkla Bir süre sonra kız her yerini atıyordu Arkadaşın 182 olması ve it gibi konuşmasından etkilenmişti galiba Ailesi baya tutucuydu ondan bir yerden sonra konuşmayı bıraktı
Tamam da bir grup falan mı var nerden bulmuş da yazmış durduk yere yazacak hali yok bide amk kız herkese nude atiyordur ordan sikisecegini nerden çıkardın

Users who are viewing this thread

Back