eski lablatuvarlarda kan testi yaptırmak

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
eski lablatuvarlar devlet hastaneleri gibi doğru sonuç verebilir mi doktor kendi eliyle bakıyor 3 hormona 2k verdim. devlette 3 ayda 1 yaptırıyorlar minimum
adam baktı igf 700 750 çıktı bu ne aq diyip random sonuç yazma ihtimali var mı

eski lablatuvarlar devlet hastaneleri gibi doğru sonuç verebilir mi doktor kendi eliyle bakıyor 3 hormona 2k verdim. devlette 3 ayda 1 yaptırıyorlar minimum
adam baktı igf 700 750 çıktı bu ne aq diyip random sonuç yazma ihtimali var mı
nasıl 3 ayda bir yaptırıyolar lan daha geçen ay yaptırmıştım bu pazartesiye randevu aldım eğer yaptırmazlarsa çıldırırım gerçek info mu bu

nasıl 3 ayda bir yaptırıyolar lan daha geçen ay yaptırmıştım bu pazartesiye randevu aldım eğer yaptırmazlarsa çıldırırım gerçek info mu bu
bana erkek doktor geldi o yaptıramam hep dedi ilaç kullandığımı bilmesine rağmen hatta diğerlerini yaptırdı sadece o eskiyi yaptırmadı inatla

bana erkek doktor geldi o yaptıramam hep dedi ilaç kullandığımı bilmesine rağmen hatta diğerlerini yaptırdı sadece o eskiyi yaptırmadı inatla
sanki cebinden veriyor ya bu doktorların anasını sikeyim

hangi bölümde ne testleri istedin ki 3 ay dediler

devletteki tüm doktorlar orospu çocuğu bunlar yüzünden kendim mr xray yorumlamayı kan değeri analizi yapmayı öğrendim önemli bir durumda paraya kıyıp özele gidin

• +1
Reactions: maarda and elemanzelvadre

Users who are viewing this thread

Back