ezik ucube orospucocugu olmaktan nasil kurtulurum

F

frkan

Iron
tipimle barisinca mentalim de duzelir sandim olmadi amk hic bisi istemiyorum hissetmiyorum hic bisiden zevk almiyorum ot gibiyim okumak calismak zorunda olmayi kabullenemiyorum havadan para gelsin yatiyim tum gun zihniyetini nasil degisicem aile evine de cok bagliyim konfor alanindan cikamiyorum eziklige bakin amk napicam harbi korkuyorum uni vs gitmekten geriyo beni bu isler birey olamiyorum hayattan korkuyorum kari kiz isi de yok iliski anksiyetem de var amkkkkk intihar mi ediyim direkt napiyim

• +1
Reactions: temelyeterliliktest
tipimle barisinca mentalim de duzelir sandim olmadi amk hic bisi istemiyorum hissetmiyorum hic bisiden zevk almiyorum ot gibiyim okumak calismak zorunda olmayi kabullenemiyorum havadan para gelsin yatiyim tum gun zihniyetini nasil degisicem aile evine de cok bagliyim konfor alanindan cikamiyorum eziklige bakin amk napicam harbi korkuyorum uni vs gitmekten geriyo beni bu isler birey olamiyorum hayattan korkuyorum kari kiz isi de yok iliski anksiyetem de var amkkkkk intihar mi ediyim direkt napiyim
otur tüm ciddiyetinle düşün çünkü önünde 2 seçenek tek var.

Ya intihar edersin mücadelene bir son verirsin.
Yada mücadele edersin bişeyleri yavaş yavaş değiştirmeye başlarsın.

Oturup yanlız bir şekilde intiharı ciddi bir seçenek olarak düşündüğün zaman değişik bir ruh haline bürüneceksin,
hatta belki intihara teşebbüs etmeye çalışınca derin düşüncelere gireceksin belkide kendine gerek varmı? diye sorular soracaksın
işte ozaman belki mücadele etmeye başlayacaksın.

mücadele zordur biliyorum, yıkık dökük bir apartmanı tek başına tamir etmenin sorumluluğu ve senden alacağı yıllar...
ya apartmanı komple yıkarsın, yada tamir edersin yavaş yavaş
ha bana sorarsan ne olursa nekadar uğraştırırsa uğraştırsın/yorsun ben olsam o apartmanı tamir ederdim :)

Hayatında başarılar.

uyuşturucu al

• +1
Reactions: frkan
otur tüm ciddiyetinle düşün çünkü önünde 2 seçenek tek var.

Ya intihar edersin mücadelene bir son verirsin.
Yada mücadele edersin bişeyleri yavaş yavaş değiştirmeye başlarsın.

Oturup yanlız bir şekilde intiharı ciddi bir seçenek olarak düşündüğün zaman değişik bir ruh haline bürüneceksin,
hatta belki intihara teşebbüs etmeye çalışınca derin düşüncelere gireceksin belkide kendine gerek varmı? diye sorular soracaksın
işte ozaman belki mücadele etmeye başlayacaksın.

mücadele zordur biliyorum, yıkık dökük bir apartmanı tek başına tamir etmenin sorumluluğu ve senden alacağı yıllar...
ya apartmanı komple yıkarsın, yada tamir edersin yavaş yavaş
ha bana sorarsan ne olursa nekadar uğraştırırsa uğraştırsın/yorsun ben olsam o apartmanı tamir ederdim :)

Hayatında başarılar.
kes ozurlu evladi senin acilen bu siteden sürgün edilmen lazim

• JFL
  • +1
Reactions: BugraSA, yuda, elemanzelvadre and 3 others
kes ozurlu evladi senin acilen bu siteden sürgün edilmen lazim
ben bu siteden giderim ama acılarınla sen biryere gidemezsin
beni sürgün etmek istediğin bu forumda acı çekerek thread açtın ve insanlar sadece güldü

mentalitenin düzelmesi dileğiyle.

ben bu siteden giderim ama acılarınla sen biryere gidemezsin
beni sürgün etmek istediğin bu forumda acı çekerek thread açtın ve insanlar sadece güldü

mentalitenin düzelmesi dileğiyle.
onlarin mentaliteleri de bok gibi neye gulecekler amk puahaha

low t git testo bas ve kendini telefonsuz sadece bi not defteriyle kitle bos bi odaya intihar etmezsen mentalin guclu olarak cikarsin belki

çirkinsin

düzelt

• +1
Reactions: boneking772
Insanlarla iletisime gecmeye basla yavastab aq kasiyere kolay gelsin de rastgele birine yol sor rastgele bi kıza nasilsin falan de anksiyete ilac pazarlamak icin olusturulmus bi yalan ok

• +1
Reactions: boneking772

Users who are viewing this thread

Back