Facemask kullanan tanıdıgınız vat mı

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
Var mı bunu kullanıp iyi olan

8 yaşında değilsen işine yaramaz, ayrıca bunu temin de edemezsin aq
Var hepsi burada da çenem menem değişiyo denemekten zarar gelmezkine orbital ve maksilla boşta aq

• +1
Reactions: elemanzelvadre
  • So Sad
Reactions: amkcel
Bunların hepsini aynı anda
oglum sen salak mısın amına koyayım hic kimse hormonsal bozuklukların neye yol acacağını sana öğretmedi mi

• JFL
Reactions: dostoyevski
oglum sen salak mısın amına koyayım hic kimse hormonsal bozuklukların neye yol acacağını sana öğretmedi mi
1.elden öğrendim

testo ile anastrozole aynı anda mı alıyorsun
BU HERİF DELİ AQ AİLESİNİ SİKEYİM BÖYLE AİLEMİ OLUR BENİM AÜLEM DAHA K2YE İZİN VERMİYOR AMUNAGOYUM

BU HERİF DELİ AQ AİLESİNİ SİKEYİM BÖYLE AİLEMİ OLUR BENİM AÜLEM DAHA K2YE İZİN VERMİYOR AMUNAGOYUM
Annemi eczaneye yollarken bizziko

For children with ISS who do not have GHD, the benefits of achieving taller stature via GH treatment are uncertain and of a lesser magnitude than the treatment benefits experienced by children with GHD* * Long-term risks are unknown, but there are theoretical concerns regarding increased risk of cancer, cerebrovascular disease, and metabolic side effects of GH treatment.

öğrendiklerin sadece dışavurum semptomlar amk, ilerideki vaadelerde oluşacak şeyler şu an ilaçları bıraksan bile kendisini gösterecek.
Kral ben aylık 300 tl aylık gideri olan ilacı niye bırakıyom mq gh zaten kullanmıcam 2-3 yıla

For children with ISS who do not have GHD, the benefits of achieving taller stature via GH treatment are uncertain and of a lesser magnitude than the treatment benefits experienced by children with GHD* * Long-term risks are unknown, but there are theoretical concerns regarding increased risk of cancer, cerebrovascular disease, and metabolic side effects of GH treatment.
Gh beni hipotiroid ve diyabet yaptı evet doğru

• So Sad
Reactions: Heatmiser
hacı bunun normal testosu 303 dü
tiroidi de kötüydü ama diyabeti yoktu

şimdi testosu artmış çenesi düzelmiş ama diyabeti var hipotroid hastası geçen levothyroxine başladı amk:lul:
öğrendiklerin sadece dışavurum semptomlar amk, ilerideki vaadelerde oluşacak şeyler şu an ilaçları bıraksan bile kendisini gösterecek.

• +1
Reactions: elemanzelvadre