Filipinamaxxxing

StuntmanMike

StuntmanMike

Kraken
Aşırı derece de kolay lan.Hiçbir sik yapmanıza gerek yok demin azar da filipinanın teki geldi(fitzpatrick 2.5)fena değildi bana yakışıklısın dedi (ırkının %99unu moglarım)
Sik kaldırdı yalan yok bir an kendimden geçip sikimi göstermeseydim iyiydi yine de devamke baba asyalı amcık sikecek.
Sikmişim anadolid esmer karıları,beyazlar da bize bakmadı biz feminem itaatkar asyalılardan devamke zaten beyaz türkler sikerse asyalı siker

• JFL
Reactions: ALP
Aşırı derece de kolay lan.Hiçbir sik yapmanıza gerek yok demin azar da filipinanın teki geldi(fitzpatrick 2.5)fena değildi bana yakışıklısın dedi (ırkının %99unu moglarım)
Sik kaldırdı yalan yok bir an kendimden geçip sikimi göstermeseydim iyiydi yine de devamke baba asyalı amcık sikecek.
Sikmişim anadolid esmer karıları,beyazlar da bize bakmadı biz feminem itaatkar asyalılardan devamke zaten beyaz türkler sikerse asyalı siker
aynisi endonezyalilar falanda oyle

• +1
Reactions: StuntmanMike
aynisi endonezyalilar falanda oyle
Aynen endonezyalılarla daha önce konuştum da endolar baya kötü filipinalar daha açık ve güzel

Aynen endonezyalılarla daha önce konuştum da endolar baya kötü filipinalar daha açık ve güzel
asyali erkekler cok cirkin white 180 mtn asyaya bi gitse ne am siker

• +1
Reactions: StuntmanMike
asyali erkekler cok cirkin white 180 mtn asyaya bi gitse ne am siker
Standart türkte siker aşırı derece de kolay.Zorluk derecesi turok kızı 10/10sa bu kızla 1/10

• +1
Reactions: ALP and toprak
Short Kingse verir mi

yapmadıgım bilgisini kimden edindin
163 ll cektin 170 7 cm platform ayakkabi cektin 177 onun icine coraplara 3 cm tak baba 180 bide 7 cmde taban tak 187 chadsin fakat slenderman gibi gozukebilirsin not over bunu da ben mi soylucem aq?

• JFL
Reactions: Deleted member 71466
163 ll cektin 170 7 cm platform ayakkabi cektin 177 onun icine coraplara 3 cm tak baba 180 bide 7 cmde taban tak 187 chadsin fakat slenderman gibi gozukebilirsin not over bunu da ben mi soylucem aq?
Abi bacaklar 150 göğüs 30 cm oldu onu nasıl düzeltiyoz

• JFL
  • +1
Reactions: ALP, toprak and eneskarduya
20240715 152527

• JFL
Reactions: toprak

Users who are viewing this thread

Back