Forum coperleri

mesocephalicmogger

mesocephalicmogger

Banned
burada gördüğüm looksu iyi olmayan herkes kendisi hakkında söylenen şeylere yanıt olarak "çevremden görünüşümle ilgili iyi şeyler duyuyorum, kızlar beni beğeniyor" tarzı şeyler söylüyor. Forumda iyi görünen kişiler ise kusurlarını soyledigimizde saol kanka, anladım kendimi nasıl gelistiririm bu kusurları nasıl kapatırım tarzı şeyler söylüyor. Neden sizce

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 77816, Deleted member 42111, menas and 1 other person
Hayatta kalma güdüsü

• +1
Reactions: boneking772
Amerika'daki gibi horn effect bence türkiyede çok yaşanmıyor kızlar direk sub6lerle yakın arkadaş oluyor gibi low mtn küççük kafataslı 170 arkadaşım var yakın olduğu bir sürü kız arkadaşı var ve hepsi ona iyimser davranıyor bundan olabilir,en son low htb yakın arkadaşı olan birine aşık olup açılmıştı red yedi napsın amk kızın boyu da arkadaşımdan uzundu

Amerika'daki gibi horn effect bence türkiyede çok yaşanmıyor kızlar direk sub6lerle yakın arkadaş oluyor gibi low mtn küççük kafataslı 170 arkadaşım var yakın olduğu bir sürü kız arkadaşı var ve hepsi ona iyimser davranıyor bundan olabilir,en son low htb yakın arkadaşı olan birine aşık olup açılmıştı red yedi napsın amk kızın boyu da arkadaşımdan uzundu
Brutal

burada gördüğüm looksu iyi olmayan herkes kendisi hakkında söylenen şeylere yanıt olarak "çevremden görünüşümle ilgili iyi şeyler duyuyorum, kızlar beni beğeniyor" tarzı şeyler söylüyor. Forumda iyi görünen kişiler ise kusurlarını soyledigimizde saol kanka, anladım kendimi nasıl gelistiririm bu kusurları nasıl kapatırım tarzı şeyler söylüyor. Neden sizce
Take the normie pill

Bana gerçek hayatta LTBden yüksek karı bakmıyor yaşım 25 over mıdır ?

Birikimi evi arabasi varmış bence iyi
O zaman garanti kanka looksmax yapmasınada gerek yok 25 yasına gelmis amk bu saatten sonra evlenilcek karı bulsun bi zahmet tabi takılmak istiosa o ayrı gene çıkar takılır para var sonucta

Evlenme yaşına gelmissin aq paran varsa htb karı çekersin
Evlenecek kadın yok olsa da ben bizimkilerle evlenmem.
Asyalı kızlarla evlenebilirim yada beyaz kadını sadece döllemek amaçlı da evlenebilirim.

Ayrıca tüm MTB+ karıları kapmışlar.
Köyden baktığım kız bile nişanlanmış

Last edited:
Asyalı kızlarla evlenebilirim yada beyaz kadını sadece döllemek amaçlı da evlenebilirim.

koyden kizi nerden bakiyoz sari sitemi

• JFL
Reactions: maarda

Kanka nası yok ya kac mn karı var ülkede çık gez dışarda arabanda var

koyden kizi nerden bakiyoz sari sitemi
Pazarda dolaşırken bulmuştum.Yanında babası da vardı.Bir ara fark etti beni.İri mavi gözleri hayvan gibi büyümüştü devamını getiremedim vermezler dedi komşu.Bu sene sorduğumda nişanlandı dediler tahmin ediyordum zaten güzel kızları bırakmazlar
Kanka nası yok ya kac mn karı var ülkede çık gez dışarda arabanda var
mtb+ belirli bir seviyenin üstü tüm kızları kapmışlar.Ya gavatlayacaksın ya da gavat olacaksın başka türlü zor

Pazarda dolaşırken bulmuştum.Yanında babası da vardı.Bir ara fark etti beni.İri mavi gözleri hayvan gibi büyümüştü devamını getiremedim vermezler dedi komşu.Bu sene sorduğumda nişanlandı dediler tahmin ediyordum zaten güzel kızları bırakmazlar

mtb+ belirli bir seviyenin üstü tüm kızları kapmışlar.Ya gavatlayacaksın ya da gavat olacaksın başka türlü zor
Baba cıkıyorsun dısarı izmir sokaklarına akşamleyin bir barın içine giriyorsun sonra alkollü mtb gördümü flörtoningo bambamingo modu açıyorsun arabaya atıyorsun eve götürüyorsun pompa yapıyorsun sonra en fazla 2-3 polisle ve davayla uğraşırsın okadar

Users who are viewing this thread

Back