forum üyelerini anlamak (global/türk)

L

lastpomeio

Iron
looksmax kişinin tipini geliştirmesi değil mi beyler? bu soktumun forumunda tr olsun global olsun niye herkes toxic?

looksmax sınırlı birşey çünkü olay en sonunda blackpill veya offtopic şeylere kayıyor

• +1
Reactions: boneking772 and elemanzelvadre
looksmax sınırlı birşey çünkü olay en sonunda blackpill veya offtopic şeylere kayıyor
forum içinde konu dışı başlıklar açılabilir ama birisi kendisinin puanlanmasını ve artı/eksi yönlerinin söylenmesini belirtirken buna karşılık toksiklik yapanlar çok oluyor değinmek istediğimde bu misal birisi mtn ama ltn diyor veya yakışıklı olan kişilere özellikle absürt hakaretler ediyorlar

forum içinde konu dışı başlıklar açılabilir ama birisi kendisinin puanlanmasını ve artı/eksi yönlerinin söylenmesini belirtirken buna karşılık toksiklik yapanlar çok oluyor değinmek istediğimde bu misal birisi mtn ama ltn diyor veya yakışıklı olan kişilere özellikle absürt hakaretler ediyorlar
Adam kendini htn sanıyo mtn diyoz sonra bize kızıyor amk

• +1
  • JFL
Reactions: boneking772 and emirmax.6
aynı konuyu yabancı kategoride açtım ban yememi istiyorlar sizce ben kötü biri miyim?

aynı konuyu yabancı kategoride açtım ban yememi istiyorlar sizce ben kötü biri miyim?
KOtu biri olup olmadiginin cevabini biz mi vericez asalak oc

Ananin aminakoyim intihar et ya low t cuck internetteki 2 adamin lafini kaldiramiyon

Ananin aminakoyim intihar et ya low t cuck internetteki 2 adamin lafini kaldiramiyon
intihar etmeden önce tarlamı satıp devlete para vericem o evini yıktırıcam baba sevgisi görmemiş piç

• So Sad
Reactions: boneking772 and lastpomeio