Forumun fillerlerden nefret etmesinin sebebi nedir?

D

Deleted member 64657

Iron
Her postta dolgu yaptıranlara sövülüyor. Herhalde bilmediğim herhangi bir yan etkisi veya kötü bir yanı var diye düşündüm, internette araştırdım ama bir şey bulamadım. Bu konu hakkında bir bilginiz veya tahmininiz varsa açıklayabilir misiniz?

-Zamanla yer değiştiriyorlar
-Koşarken su torbası gibi sallanıyorlar
-Buruna yapılan dolgunun kör etme ihtimali var
-Kalıcı değil ve geri çevirmesi çok zor

• +1
Reactions: Deleted member 64657
+Zamanla yüzünü şişiriyor

• +1
Reactions: Deleted member 64657 and ALP
surgery filler cope genetiğiniz bok olduğu için düşünüyonuz ama herşey doğuştan allah yani baba okkey?_

altyapı yok, yok şunu olursam çad olur muyum götten yesem çadlit olur muyum falan filan fistan

surgeyden sonra face hormony yarra yiyince elindekindende olunca yattığınız hastanenin pencersinden atlarsınız.
zaten surgery için paranız yokta

over.

Only Men Going Their Own Way
Bonekingler çoğalıyor...

• JFL
Reactions: Deleted member 71466
surgery filler cope genetiğiniz bok olduğu için düşünüyonuz ama herşey doğuştan allah yani baba okkey?_

altyapı yok, yok şunu olursam çad olur muyum götten yesem çadlit olur muyum falan filan fistan

surgeyden sonra face hormony yarra yiyince elindekindende olunca yattığınız hastanenin pencersinden atlarsınız.

over.

Yav senin anani sikecem ignoreleyin sunu aq

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 71466, maarda, ALP and 1 other person
Dolgu yaptıran insanlara baktığımda genelde ciltlerinde anlam veremediğim bir parlaklık oluyor, o parlaklığın dolguyla bir ilgisi var mıdır acaba?

o parlaklığın dolguyla bir ilgisi var mıdır acaba?
Dolgu yaptırdıkları yerde cilt bakımı indirimi yada bedavaya geliyor öyle kampanyaları var güzellik merkezlerinin.

• +1
Reactions: Deleted member 64657
+Zamanla yüzünü şişiriyor
Dolgu yaptırdıkları yerde cilt bakımı indirimi yada bedavaya geliyor öyle kampanyaları var güzellik merkezlerinin.
Merakım giderildi, teşekkürler.

• +1
Reactions: ALP
over turbo bak ne yap biliyor musun mgtow ya hani tek kurtuluşun surgery ya sözde onu yaptıracak para kovala ama sen hala mal gibi subforuma göz falan gülünce biseyler zirvaliyon en son ne zaman güldüğünü bile hatırlamıyorsun üzülüyoruz kanka ne yapalım ya sanada üzülüyorum Buda bi insanın düşeceği ennn düşük seviye ne yazık ki
Bunu okurken güldüm kanka boneking senden daha akilliydi neyse bonekingde yaptigim hatayi sende yapmayacagim ignore

over.

Katılalı 30 günü geçmemiş yarrağın yazdığı şeylere bak

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 71466, eneskarduya and turbomanlet7
bak adam o akdar iqlesski katılma tarihi ile yazdığım şeyleri özdeşleştiriyor ha dün katılmışım ha bir sene önce aşağı yukarı 1 yıldır bu forumdasın yine malsın yine mal ama buda genetik mesela sonradan olan bişi değil
Aptal herif senin yaptığın şeyi ben yapınca iqless mi oluyorum ?
Hgh igf1 ve aromasini nerden aliyoz    Looksmaxorg   Mens Self Improvement  Aesthetics   Go

Trollün tekisin herkes anladı bunu azıcık daha böyle yaparsan kimse sikine takmaz seni zaten çoğu kişinin ignore listesindesin

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 71466 and eneskarduya
Aptal herif senin yaptığın şeyi ben yapınca iqless mi oluyorum ?View attachment 3014105
Trollün tekisin herkes anladı bunu azıcık daha böyle yaparsan kimse sikine takmaz seni zaten çoğu kişinin ignore listesindesin
İyi hatırlattın güzel bir ignore caktım bende

• +1
Reactions: maarda
biz adam diyoruz gelecek nesil atam diyecek
Aptal herif senin yaptığın şeyi ben yapınca iqless mi oluyorum ?View attachment 3014105

ben senin gibi aşağlamaya çalışmayıp adam akıllı cevabımıda vermişim maymun hala bi yerlerden vurmaya çalışıyor kimse sikine takmaz diyor sanki sizin tarafanızdan siklenmek çok umrumdaymış gibi :D
siktir git chad yarrağı emmeye devam et 10 postundan 9 u "muh chad doğuştan böyle meh chad birşey yapmadan bunu elde ediyor" amk eşcinseli

Users who are viewing this thread

Back