fraud

emirmax.6

emirmax.6

Silver
yüz ve boy fraudlamak için tabanlık ve krem linki atar mısınız

cildinimi fraudlamak istiyorsun

Yüz diyo krem diyo yok yarragini fraudlamak istiyo aq
@dostoyevski cilt uzmani
benim icin accutane iki ayda falan tum akneyi kalıcı goturdu ondan beri bi kere sivilce cıktı tek iki gune gitti bence accutane alın growth paletler kapalıysa

benim icin accutane iki ayda falan tum akneyi kalıcı goturdu ondan beri bi kere sivilce cıktı tek iki gune gitti bence accutane alın growth paletler kapalıysa
cildim güzel ama cok az gozenek ve komdeon var onları fraudlamak ıstıyom accu,ret,tre kullanmam bosuna

Yüz diyo krem diyo yok yarragini fraudlamak istiyo aq
@dostoyevski cilt uzmani
usta bide benim cildiyede bisiler dedide inanmadım
uzun sureler yuksek dozda accutane kullanılırsa facial fatte azda olsa azalma olurmu

• +1
Reactions: dostoyevski
usta bide benim cildiyede bisiler dedide inanmadım
uzun sureler yuksek dozda accutane kullanılırsa facial fatte azda olsa azalma olurmu
Hayir tam tersi uzun sure yuksek dozda accutane kullanmak gnrh buyume hormonunu azaltcagi icin yag yakimi azalir

cildim güzel ama cok az gozenek ve komdeon var onları fraudlamak ıstıyom accu,ret,tre kullanmam bosuna
benim kullandıgım gunes kremi cildimdeki hafif acne scarları neredeyse hic gostermiyor bide birisi bb cream diyordu fakat ne oldugun tam olarak bilmiyorum

Hayir tam tersi uzun sure yuksek dozda accutane kullanmak gnrh buyume hormonunu azaltcagi icin yag yakimi azalir
iyi en azından dusuk dozda iki uc ay kullandım etki etmedi heralde

• +1
iyi en azından dusuk dozda iki uc ay kullandım etki etmedi heralde
Dusuk dozda bir sey olmuyo
Gunde 0.5mg çarpı kiloyu gecersen sikinti

ben 65
Dusuk dozda bir sey olmuyo
Gunde 0.5mg çarpı kiloyu gecersen sikinti
kilo falandım alırken 32 mg mi oluyor anlamadım sınır ben ilk 10 sonra 20 kullandım azcık

• +1
ben 65

kilo falandım alırken 32 mg mi oluyor anlamadım sınır ben ilk 10 sonra 20 kullandım azcık
Bisey olmaz dostum

• +1
Reactions: kambally
Testosteron yüzümü bembeyaz yaptım

• JFL