Fraudmaxx kraldır

menas

menas

Stacy's Favourite
Tüm karılar yapıyor biz niye yapmayalım aq ?
Tabi bi yandan looksmax yapıcaz ascendleyene kadar fraud kraldır baba

Okulun ilk günü fraudlar
Tabanlık 3cm
Sürme
Tinted lip balm
Eyebrow pen

Normalde uzun saçla güzel fraudluyordum oda gitti aq hay ben o berberin

• Love it
Reactions: Donovan
185 boyum var 188 mi fraudlasam 190 mı acaba

• +1
Reactions: Detective, chadmanlet04, Angaracel and 1 other person
bu arada sizden kisa kisilere bikac cm fazla soyleseniz uyanma imkanlari yok amk bana soruyorlardi boyun kac diye 184 diyince inanmiyorlardi daha uzunsundur sen falan diyip kendileriyle karsilastirmaya basliyolardi
o yuzden 2cm fazladan soylemek can yakmaz bencd

• +1
Reactions: menas
bu arada sizden kisa kisilere bikac cm fazla soyleseniz uyanma imkanlari yok amk bana soruyorlardi boyun kac diye 184 diyince inanmiyorlardi daha uzunsundur sen falan diyip kendileriyle karsilastirmaya basliyolardi
o yuzden 2cm fazladan soylemek can yakmaz bencd
Onlarda zaten fraudladıüı için sıkıntı olmaz heralde

@szolliontaraelis ağabey terziye crop omuz hizası tişört falan diktirmeyi düşünüyom nası fikir göbek kısmı da salaş yaptırsam götü göbeği az da olsa saklarmı

3cm taban alıcam direkt ayakkabı ya koymalı
Ben de var onlardan eskiden trendyoldan almıstım. bileksiz ayakkabılarla giyilmiyo kanka söyliyim

Erkekler arasında boyunuz önemli olabilir de benim gibi kısalar 182 üstü herkesi dev gibi görüyor zaten amk kızlar da benim kadar yada benden kısa olduğuna göre 182 den sonrasının önemi yok

Erkekler arasında boyunuz önemli olabilir de benim gibi kısalar 182 üstü herkesi dev gibi görüyor zaten amk kızlar da benim kadar yada benden kısa olduğuna göre 182 den sonrasının önemi yok
Bi 185 im demek var bide 190 demek var

@szolliontaraelis ağabey terziye crop omuz hizası tişört falan diktirmeyi düşünüyom nası fikir göbek kısmı da salaş yaptırsam götü göbeği az da olsa saklarmı
flawwear'ın erken kıs kıyafetlerıne baksana, bence fiyatlar iyi

• +1
190 fraudla sorana 193 de
Ben de var onlardan eskiden trendyoldan almıstım. bileksiz ayakkabılarla giyilmiyo kanka söyliyim
air forceye 5cm giriyo

• +1
Fraud or get
Niye tshirt diktiriyosun olm ne gerek var. Bin tane oversize satan site var.

Fraud or get

Oversize lar kolları sikiyor hocam kollar kalın gözüksün ki kekolar kaçsın benden

• JFL
Reactions: elemanzelvadre
Fraud or get

Ayrıca tişört uzun olunca bacakları kısa gösteriyor kemer üstü kesim yaptırıcam

• +1
Reactions: nmn14
190 fraudla sorana 193 de

air forceye 5cm giriyo
5cmle rahat ediyon mu la bende af1 bide jordan dark mocha var diyom air forcea 3cm taksam jordana 5 taksam farkederler mi

Boyun 162 mi aq
oglum o tipinle her kısa olana niye bu kadar şaşırıyon ki kodumun ucubesi ben senin subhuman twink tipine bir şey dedim mi yanımda yarram gibi kalıcan zaten

• +1
Reactions: iblamemyheight
oglum o tipinle her kısa olana niye bu kadar şaşırıyon ki kodumun ucubesi ben senin subhuman twink tipine bir şey dedim mi yanımda yarram gibi kalıcan zaten
Su an keşke subhuman twink gibi gorunsem o fotolar da yeni olsaydi 😓

vay aslan gardaşım glow up mu geçirdin köylü aneyini gurtar elimden deh dıgıdık dıgıdık
duzgun yazsan dmden video atiyim derdim de yazmiyosun oyleyse seni goren kisilerin soylemlerine bakarsak pretty boy yüzün varmış öyle diyorlar, boyun 166 ses ince sakal yok yani bana diyosunda sen benden twink gibi duruyosundur

duzgun yazsan dmden video atiyim derdim de yazmiyosun oyleyse seni goren kisilerin soylemlerine bakarsak pretty boy yüzün varmış öyle diyorlar, boyun 166 ses ince sakal yok yani bana diyosunda sen benden twink gibi duruyosundur
oglum yolda görsem üstüne yürürüm cubuk kolların var ne anlatıyon wp grubunda beni mi sordurttun la bi de twink gardaş istesen sana atardım yüzümü:D:D

• JFL
Reactions: iblamemyheight
oglum yolda görsem üstüne yürürüm cubuk kolların var ne anlatıyon wp grubunda beni mi sordurttun la bi de twink gardaş istesen sana atardım yüzümü:D:D
Gures biliyosan sikersin harbi bide benden büyüksün herhalde sen 19 ben 16. At o zaman abi merakda birakma. Birde ben sana ve yukarda 162 misin aq diye yazdigim elemanla alay etme amaci tasimiyorken sen gelip subhuman twink yaziyorsun bence bu daha anormal

Gures biliyosan sikersin harbi bide benden büyüksün herhalde sen 19 ben 16. At o zaman abi merakda birakma. Birde ben sana ve yukarda 162 misin aq diye yazdigim elemanla alay etme amaci tasimiyorken sen gelip subhuman twink yaziyorsun bence bu daha anormal
A

Last edited:
ya sen kimsin olm ahahahaha 184 obez velet
Cücesin aq allah bilir gymmax falan da yoktur sakso çekmeye başlarsın eğilmene bile gerek yok :ogre:

Cücesin aq allah bilir gymmax falan da yoktur sakso çekmeye başlarsın eğilmene bile gerek yok :ogre:
gücük veledim obez haliyle bana gymmax yoktur diyor olm 184 incelsin lan ahahahaha

Ya oglum birbirinizi asagilayinca elinize bişey geçmiyor

Tipin iyide sen niye sana ve diger elemana laf etmediğim halde bana salliyon aq enes konusunda da dün salaklık yaptığımi kabul ettim pismanim da.
adam 162 olduğunu söylemiş soru sorarak aşağılıyosun amk 162 olamaz mı bir insan

adam 162 olduğunu söylemiş soru sorarak aşağılıyosun amk 162 olamaz mı bir insan
Baba sen niye sinirlendin amk adam soru sormus la dalga gecmemis gulucuk falan atmamis

Biraz öyle yapmışım gibi yukarda aqyi eklemesem iyi olurmus

Users who are viewing this thread

Back