GENETİC DEAD END.

boneking771

boneking771

Banned
Dünya harbi ağır clown amk din stoik felsefe falan filan ağır çöpe nietwzche boşuna delirmemis iki tane malla ben dqha yakışıklı ben daha kasliyim rekabetine gireceğime atımı severken ölmeyi tercih ederim amina koyim dedene dedigini düşünsene dede yüzündeki kemiklerin milim oynaması tüm kaderini yasayacagin hayatı etkiliyor desen deccal geldi diye bağırır amk

Attachments

• Screenshot_2024-06-02-17-18-16-349_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-06-02-17-18-16-349_com.android.chrome.jpg
    390.4 KB · Views: 0
  • 1717338355538280017141626230124.jpg
    1717338355538280017141626230124.jpg
    1.2 MB · Views: 0
  • JFL
Reactions: nigkook and onthewaytochadlite
analar neler doğuruyor

• JFL
  • +1
Reactions: onthewaytochadlite and boneking771
fraudlayarak foto atma artık amını sıkeyim yeter git forumdan

• JFL
  • +1
Reactions: mericco, talldarkhandsome and onthewaytochadlite
fraudlayarak foto atma artık amını sıkeyim yeter git forumdan
Fraudlamassam ropelerim vesselam hayirlicumalar genç.

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
bunu verip ereni geri alamıyoz mu

• JFL
  • +1
Reactions: MogEater, looksmaxxerrr, szolliontaraelis and 2 others
Dünya harbi ağır clown amk din stoik felsefe falan filan ağır çöpe nietwzche boşuna delirmemis iki tane malla ben dqha yakışıklı ben daha kasliyim rekabetine gireceğime atımı severken ölmeyi tercih ederim amina koyim dedene dedigini düşünsene dede yüzündeki kemiklerin milim oynaması tüm kaderini yasayacagin hayatı etkiliyor desen deccal geldi diye bağırır amk
It looks uncanny and dirty, and you probably smell it too

• +1
Reactions: talldarkhandsome
bunu verip ereni geri alamıyoz mu
Eren en azından hafif personalitymaxx Kekomaxx ticaretmaxx falandı çocuk birşeyler peşinde koşturuyordu bu eleman mtn tipiyle Chad muamelesi istiyor amk

• JFL
  • +1
Reactions: looksmaxxerrr and talldarkhandsome
fraudking771

• +1
  • JFL
Reactions: onthewaytochadlite and boneking771
kanka acilen berbermaxxing yapman lazım

• JFL
Eren en azından hafif personalitymaxx Kekomaxx ticaretmaxx falandı çocuk birşeyler peşinde koşturuyordu bu eleman mtn tipiyle Chad muamelesi istiyor amk
Abi Pp sen misin

• JFL
  • JFL
O zaman söyle onlara kanka? Onthewaychadlite emaneti olan şehir i jawlineyi geri almaya geldi de?
Appeal ve potansiyel olarak seni çok fena mogluyorum her şeyden önce ben beyazım amk. Ayrıca @talldarkhandsome dediği gibi acilen berbermaxx lazim sana.

Sevgilin yok

• So Sad
  • JFL
Reactions: onthewaytochadlite and elemanzelvadre
Appeal ve potansiyel olarak seni çok fena mogluyorum her şeyden önce ben beyazım amk. Ayrıca @talldarkhandsome dediği gibi acilen berbermaxx lazim sana.
Olum bu adam Allah lan o zaman tavuk reis biseler anlatiyo ama anlamadım biz zenciyiz demekki 😂

• JFL
  • JFL
Reactions: looksmaxxerrr
  • JFL
  • +1
Reactions: boneking771, onthewaytochadlite and looksmaxxerrr
Keşke gerçek foton olsada böyle bi dead end çıksan bi kortizol azalsa testesteron artsada looksmax yapsam ztn daha küçüğüm çene kemiğim büyür aAbii daha kcuugum ben abiiii ABİİİİ GELDİLER ABİİİİ

• +1
  • JFL
Reactions: elemanzelvadre and onthewaytochadlite
orospuevladımaxxed fraudmaxxed

• JFL

Users who are viewing this thread

Back