glukosamin alan var mi

orhanhic

orhanhic

Gold
varsa ogleden sonraki ve aksamki olcumlerinizde nasil artislar oldu? worth gibi duruyo 1 2 cm veriyosa pek pahali bir sey degil bildigim kadariyla.

gunluk 7.5 aylik 230 liraya geliyormus baya uygun

aminiza koyayim hgh alan var ilac vuran var glucosamine kullanan yok mu amk

Glukozamin igf-1'i azaltıyor ergenlikte isen alma,chondroitin alabilirsin aynı etkiyi verir

arastirayim tesekkurler
Kanka araştırmayı götümden okumuşum pardon şimdi fark ettim
IGF-1'i engellemek için 150 gr glukozamin alman lazım yani büyük ihtimalle asla almayacağın aşırı fazla doz

Kısaca kullanabilirsin sıkıntı olmaz

Kanka araştırmayı götümden okumuşum pardon şimdi fark ettim
IGF-1'i engellemek için 150 gr glukozamin alman lazım yani büyük ihtimalle asla almayacağın aşırı fazla doz

Kısaca kullanabilirsin sıkıntı olmaz
ne kadar surede 150grdir? ben bi arastirayim bakayim cok da acelesi olan gerekli birsey degil zaten.

ne kadar surede 150grdir? ben bi arastirayim bakayim cok da acelesi olan gerekli birsey degil zaten.
Araştırma da 150 gr bi günde verilmiş ben hesaplama yaptım gramı bulmak için araştırsan tam bulamayabilirsin yani

IGF-1 sinyallemesinde belirgin azalma başladığında glukozamin konsantrasyonu 20 mM'.

Araştırma 70 kg'lık bir adamda yapılmış ve 70 kg birinin vücudunda yaklaşık 42 L sıvı var

20x42 = 840 milimol glukozamine
840 milimol = 0,84
0,84 x 179,17 = 150,5 g glukozamin

Yani bi günde 150 g almadığın sürece sıkıntı yok

• +1
Reactions: orhanhic
Araştırma da 150 gr bi günde verilmiş ben hesaplama yaptım gramı bulmak için araştırsan tam bulamayabilirsin yani

IGF-1 sinyallemesinde belirgin azalma başladığında glukozamin konsantrasyonu 20 mM'.

Araştırma 70 kg'lık bir adamda yapılmış ve 70 kg birinin vücudunda yaklaşık 42 L sıvı var

20x42 = 840 milimol glukozamine
840 milimol = 0,84
0,84 x 179,17 = 150,5 g glukozamin

Yani bi günde 150 g almadığın sürece sıkıntı yok
sen nasil bir kralsin amk

• Love it
Reactions: maarda
dostlar openplatecel olduğumu varsayarak 8-10 thread gezip sadece chondroitin almanın daha risksiz olduğu sonucuna vardım. ama türkiyede yok amk! gluko ile beraber satıyorlar o da igf-1 düşürüyor büyük ihtimal. şunda msm gluko kondroitin var mesela. hap başına 20mg kond 25 mg gluko denk geliyor 11 de msm. sizce işime yarar mı almalı mıyım?

dostlar openplatecel olduğumu varsayarak 8-10 thread gezip sadece chondroitin almanın daha risksiz olduğu sonucuna vardım. ama türkiyede yok amk! gluko ile beraber satıyorlar o da igf-1 düşürüyor büyük ihtimal. şunda msm gluko kondroitin var mesela. hap başına 20mg kond 25 mg gluko denk geliyor 11 de msm. sizce işime yarar mı almalı mıyım?
tabanlığa 30 tl daha verip 1 büyük boy alıyosun

Sende kegellle bosalmamaya devam tassaklarının içi ölü dölden testo üretemiyor
istedigim zaman bosalirim amk. sen duzgun tabanlik ara o posturunun daha da amina koymasin.

• WTF
Reactions: orhanhic