Görünüş skalası

turbomanlet7

turbomanlet7

Banned
bu subforumda bunu yapma gereği duydum çünkü rate sistemi hakkında bilgisi yeterli olmayan bazı adamlar var yanlışlıklar olabilir ama %80 doğru olduğunu düşündüğüm bir skala

0-1 subhuman engelli veya cok kaza geçirmiş insanlar burada genelde kendilerine destek çıkılır hayatta mental olarak zorlanmazlar

1-2 truecel en brutal katmanlardan %80 normal bir insan olarak doğarsın hiçbir destek görmezsin bu katmandakilerin %90ı blackpilled

2-3 incel: en brutal katmanlardan genelde bfsi %40 oranında olan ve deforme insanlardan oluşur ltnye yükselme olasıdır

3-4 low tier normie: normie katmanina girdik sıradan bir insansın dış görünüşün sebebiyle zorbalığa uğramayacaksın fakat ortalama altisin iliski yasaman zor ve betabux olarak kalma ihtimalin var iyi bir saç ve birtakim hardmaxlar ile ascendleme olasıdır

4-5 mid tier normie: dünyadaki ortalama skor bu aralıkta olan biri eğer low mtn değilse haircut ile htn seviyelerini zorlayabilir hardmax ile chadlite seviyelerine çıkması olasıdır
5 normie direk ortalama

5-6 high tier normie: ortalama üstü normie ve bu aralıktakilerin sanıldığı kadar iyi görünmediği bir aralık. Yakışıklısın ama çok değil fakat erkek çevrenden ve kızlardan iltifat alman olası softmaxla chadlite hardmax ile chad seviyelerine yükseliş mümkün salludon isimli pakistanli bir adam mtnden high chade yükselerek inanilmaz bir hardmax başarısı elde etti

6-7 chadlite: ortalamanın oldukça üzerinde bir çekiciliğe sahipsin çevreden oldukça fazla iltifat alan sevilen birisi olacaksın (mentalcel veya ağır aptal değilsen) skalada 7ye daha yakın isen softmax ile chad seviyesine ulasman olası

7-8 chad: en popüler katman dış görünüşünden ötürü model ya da oyuncu olabilecek bir skaladasın dış görünüşünden ötürü parmakla gösterileceksin sevileceksin ilişki bulman oldukça kolay olacak mentalcel olma ihtimalin %1 bunun için de travma geçirmen gerekiyor bu katmandaysan üzerine çıkman oldukça zor tek örnek jordan barrett burada olmak için sub5 bir özelliğe sahip olmamanız ve en az %70 oranında facial harmoniye sahip olmanız gerekiyor

8-9 slayer: (psl god) burdaysan (imkansiz) %0.001 oranında (sanırım) bulunan bir güzelliğe sahipsin tüm popüler psl tanrılari bu skalada chico jordan (hardmax sonrası halı) brad pitt elias de poot gibi popüler olmuş psl tanrılari bu aralıktadir burada 9+ iki veya daha fazla özelliğinizin bulunması gerekiyor ve en az %70
facial harmoniye sahip olmaniz gerekiyor

9-10 god: insanüstü güzellik burada olan dünyada 100 kişi ya vardır ya yoktur 9+ en az 3 özelliğe ve en az %90 facial harmonye sahip olmanız gerekiyor

Evet dostlar kısacası mtn diye siniflandirdiginiz çoğu kişi aslında htn veya htn diye siniflandirdiginiz kişiler aslında chadlite gördüğüm rate threadlarinin %70i böyle
Yazarken üşenmedim il dışındayım yapacak bişey yok

• +1
Reactions: MOGGERWINSS
Evet dostlar kısacası mtn diye siniflandirdiginiz çoğu kişi aslında htn veya htn diye siniflandirdiginiz kişiler aslında chadlite gördüğüm rate threadlarinin %70i böyle
Kardeşim mtn olmaktan kurtulmaya çalıştı ama olmadı

• So Sad
Reactions: turbomanlet7
Ben kendime 4.5 verdim aq
Hayır yani dediğinin tam aksine bu forum insanları daha da yüceltiyor mesela burda iki üç fraud ile çok kolay kendini chadlite gibi gösterebilirsin

• +1
Reactions: maarda
Hayır yani dediğinin tam aksine bu forum insanları daha da yüceltiyor mesela burda iki üç fraud ile çok kolay kendini chadlite gibi gösterebilirsin
2 3 fraud dedigin face app falan mı

Herkes bu skala hakkında farklı bir şey diyor. Benim tercih ettiğim:

Herkes bu skala hakkında farklı bir şey diyor. Benim tercih ettiğim:

Orneklere bak amg

Orneklere bak amg
Valla örnekler bana da biraz sıkıntılı gelmişti. Ama sıralama olarak daha fazlasına ihtiyaç olduğunu sanmıyorum pek ya.

Valla örnekler bana da biraz sıkıntılı gelmişti. Ama sıralama olarak daha fazlasına ihtiyaç olduğunu sanmıyorum pek ya.
Suradaki tum mtnler ve htnlerin ikisinden daha iyiyim neyse

Sıralama bu adamın koyduğu gibi olmuyor genelde incelwikide farkli şeyler diyo forumda farklı ttde farklı diyolar ama benim mantıklı bulduğum skala benim skalam

Suradaki tum mtnler ve htnlerin ikisinden daha iyiyim neyse
Dün tipini görmüştüm harbiden iyisin. Boyun da yaşına göre fena değil. Tip ve boy olarak kafana bişey takmamalısın. Yok mtnyim yok htnyim falan siktir et bunları bence.

Sıralama bu adamın koyduğu gibi olmuyor genelde incelwikide farkli şeyler diyo forumda farklı ttde farklı diyolar ama benim mantıklı bulduğum skala benim skalam
Evet dediğim gibi herkes farklı bir şey diyor. Senin sıralaman benimkinden daha detaylı mesela. Ama ben gerek duymuyorum daha fazla detaya inmeye, bence yeterli. Belki de en başından beri bu sıralamayı kullandığımdan kaynaklı bana daha iyi geliyordur.

Dün tipini görmüştüm harbiden iyisin. Boyun da yaşına göre fena değil. Tip ve boy olarak kafana bişey takmamalısın. Yok mtnyim yok htnyim falan siktir et bunları bence.
Burun hariç taktiğim biyer yok zaten

Evet dediğim gibi herkes farklı bir şey diyor. Senin sıralaman benimkinden daha detaylı mesela. Ama ben gerek duymuyorum daha fazla detaya inmeye, bence yeterli. Belki de en başından beri bu sıralamayı kullandığımdan kaynaklı bana daha iyi geliyordur.
O degilde keske sunu globalde acsaydim bu subforumda kimse okumaz elime yazik aq

Burun hariç taktiğim biyer yok zaten
Dün sadece bakıp geçtiğimden farketmemişim bile amk. Hayat bitti seviyesinde değil gibi. Takmana gerek yok ya.

Dün sadece bakıp geçtiğimden farketmemişim bile amk. Hayat bitti seviyesinde değil gibi. Takmana gerek yok ya.
Yok baya asimetrik ve büyük frontu da sidei da baya kötü etkiliyor bide sağ massetar sol tarafa göre geniş fotolarda garip duruyo chin küçük ama gelişir diye düşünüyorum o gelismezse chin implant massetardaki asimetriyi çözmek için 3 4 saat Falım cigniyorum hallolur

3023558 1660154174176

Şöyle bir chin baya yükseltirdi beni

Yok baya asimetrik ve büyük frontu da sidei da baya kötü etkiliyor bide sağ massetar sol tarafa göre geniş fotolarda garip duruyo chin küçük ama gelişir diye düşünüyorum o gelismezse chin implant massetardaki asimetriyi çözmek için 3 4 saat Falım cigniyorum hallolur
Asimetrik burun berbat bişey amk ya. Benim burnumun boyutu iyi ama asimetri bende de var. Tek merak ettiğim bu amınakoyduğumun şeyi dışarıdan bakıldığında fotoğraflardaki kadar belli oluyor mu acaba?

Asimetrik burun berbat bişey amk ya. Benim burnumun boyutu iyi ama asimetri bende de var. Tek merak ettiğim bu amınakoyduğumun şeyi dışarıdan bakıldığında fotoğraflardaki kadar belli oluyor mu acaba?
Dikkatli bakilirsa fark edilir fakat asimetri beynin algi seklini bozar yüzü daha uyumsuz ve çirkin algılatır ben oyle dusunuyorum

Asimetrik burnu duzeltmek de zor aq

Dikkatli bakilirsa fark edilir fakat asimetri beynin algi seklini bozar yüzü daha uyumsuz ve çirkin algılatır ben oyle dusunuyorum
Ben eskiden okuldaki öğrencilerin e okul resimleri için çekilen fotoğraf albümü gibi bişeyi bulmuştum okulda. Çoğu kişinin burnu asimetrikti amk. Normal okulda karşılaşınca falan hiç fark etmiyordum mesela.

Asimetrik burnu duzeltmek de zor aq
İlkokulda burnuma yandan basket topu gelmişti çok hızlı şekilde ama kırılmamıştı. Şuan tek teorim bu sebebine dair eğer harbiden sebebi buysa o topu atanın yedi ceddini sikeyim ya.

Ben eskiden okuldaki öğrencilerin e okul resimleri için çekilen fotoğraf albümü gibi bişeyi bulmuştum okulda. Çoğu kişinin burnu asimetrikti amk. Normal okulda karşılaşınca falan hiç fark etmiyordum mesela.
Reis benim bi burun deliği digerinden daha büyük üzerine burun yamuk benimki belli oluyo baya

Benim burun deliklerinde sorun var hep bi delik tıkalı oluyor bunun için ameliyat olucam belki doktor rhino da yapabilir bunla beraber

salludon hangi hardmaxları yaptı? başlangıç ve son hali fotosu var mı sende?

salludon hangi hardmaxları yaptı? başlangıç ve son hali fotosu var mı sende?
Images 6
Images 7

Büyük ihtimalle çene ve orbital rim implanti,kendisi hiç estetik yapmadığını iddia ediyor ama çene ve browridge değişimine bakarsak dediğim estetikleri yaptı büyük ihtimalle

• +1
Reactions: BugraSA
Adamnin hardmax önceki halide fena değil bence

Brow implant ve bimax sanırım bilmiyorum forward growthu jaw genişliği ve chin şekli oldukça değişmiş
Chini değişmemiş mandiblesı recessed olduğundan estetik yaptırınca doğal konumuna gelmiş ama belki genioplasti de yaptırmıştır emin değilim yine de çok genioplasti gibi durmuyor

vücut nasıl sizce?

Attachments

• 4200233_Snapinsta.app_439272880_1522037932074733_5377837410108175350_n_1024.jpg
    4200233_Snapinsta.app_439272880_1522037932074733_5377837410108175350_n_1024.jpg
    110.2 KB · Views: 0
vücut nasıl sizce?
Uzun boy + lean + abartmadan kas female gaze abartmaya başlayınca kızlar yerine erkeklerin dikkatini çekmeye başlıyorsun

Kardes bi delikten hava gelmiyor diyorum normal bişey diyosun aq
Bendede vardı aynısı sol taraftan daha zor nefes alıyordum, ordan bı parca aldılar görünüş olarak hiç birşey değişmedi

Bendede vardı aynısı sol taraftan daha zor nefes alıyordum, ordan bı parca aldılar görünüş olarak hiç birşey değişmedi
Okuduğum bi threadda bi adamin daha burun deliklerinde sorun varmış doktor sorunu çözüp istiyosa rhino da yaptırabiliuomus eleman öyle demişti threadda

Bendede eğrilik var bu yaz ameliyata giricem yan ve ön profilde daha guzel gorunur umarim

Chin daha square olmuş dikkatli bak
Chini değişmemiş mandiblesı recessed olduğundan estetik yaptırınca doğal konumuna gelmiş ama belki genioplasti de yaptırmıştır emin değilim yine de çok genioplasti gibi durmuyor