GÖTTEN YEDİK (OKULUN İLK GÜNÜ)

menas

menas

Stacy's Favourite
Amk okula gittik bi girdim baktım etrafa keşke girmeseydim keşke bakmasaydım
Tipleri sayayım:
Subhuman 1.30 yüksek ihtimal engelli bitane kız
Obez zenci saçında mor renk olan iğrenç bi kız (subhuman)

Erkeklerin bazılar gram abartmıyorum homo erectusa benziyordu
IMG 1591

Sınıftaki en yakışıklı bendim o derece subhuman bir sınıf en güzel kız bile mtb (low)

Yakın arkadaşım da orda kal diyor beni yalnız bırakma diyor ama ben gidicem orda annem istese kalmam heralde (kaydımı aldırmamıştım daha)

BEYLER NAPACAZ AMINAKOYAYIM BEN HAYATIMDA BÖYLE PRİMAT/SUBHUMAN GÖRMEDİM :feelswhy::feelswhy::feelswhy:

@ER enjoyer @dostoyevski @iblamemyheight @mesocephalicmogger @maarda @temelyeterliliktest

NAPACAZ AMKKKK????

Üst sınıf karılara kay ben öyle yapiyodum

Üst sınıf karılara kay ben öyle yapiyodum
Orda bile güzel kız yokkk herşeyi geçtim herşey kız meselesi bile değil TİPLERİ GÖRMEN LAZIM GÖZÜN KANIYOR AQQQ :feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy:

Bizşm okul htn ve üstü kaynıyor aq hani subhumanda varda.Sınıftaki en iyi gözüken 4 kişi var biri 190 mtn arkadaşım biri yeni gelen 170 htn cocuk biri ben biride hollandalı crush aq.Yinede tabiki mtbler falan var ama 2-3 tane .

Bizşm okul htn ve üstü kaynıyor aq hani subhumanda varda.Sınıftaki en iyi gözüken 4 kişi var biri 190 mtn arkadaşım biri yeni gelen 170 htn cocuk biri ben biride hollandalı crush aq.Yinede tabiki mtbler falan var ama 2-3 tane .
Abi sen 10 sun dimi bende 10um ama şukadar söyliyim sınıfta 1.30 hayrunisa diye kapalı bi kız vardı bitane de önümde oturan obez esmer saçının bi kısmını more boyatmış gözlüklü bi ucube vardı mide bulandıracak derece bitane stacylite-htb olsa kalınırdıda MTB BILE YOK AMINISİKEYİM

Abi sen 10 sun dimi bende 10um ama şukadar söyliyim sınıfta 1.30 hayrunisa diye kapalı bi kız vardı bitane de önümde oturan obez esmer saçının bi kısmını more boyatmış gözlüklü bi ucube vardı mide bulandıracak derece bitane stacylite-htb olsa kalınırdıda MTB BILE YOK AMINISİKEYİM
Bizde baya mtb var aslında ama hepsi esmer kanka htb mtb beyaz 3-4 tane var.Erkeklerde iyi kanka hepsi benim seviyelerim yada üstleri hani kemik olarak onlardan üstünüm ama onların özellikleri daha iyi (göz çevresi dışında) senin durumun okadar brutal değil benim kadar

• +1
Reactions: menas
Bizde baya mtb var aslında ama hepsi esmer kanka htb mtb beyaz 3-4 tane var.Erkeklerde iyi kanka hepsi benim seviyelerim yada üstleri hani kemik olarak onlardan üstünüm ama onların özellikleri daha iyi (göz çevresi dışında) senin durumun okadar brutal değil benim kadar
Benim durumum nasıl brutal değil

Orda bile güzel kız yokkk herşeyi geçtim herşey kız meselesi bile değil TİPLERİ GÖRMEN LAZIM GÖZÜN KANIYOR AQQQ :feelswhy::feelswhy::feelswhy::feelswhy:
Kanka uydur bi bahane kac o zmn

Benim durumum nasıl brutal değil
Sen en azından low mtb falan sikersin o subyumanlar arasında benim öylr değil

Sen en azından low mtb falan sikersin o subyumanlar arasında benim öylr değil
Bilader low mtb dediğime bakma ltb aq ltb aşırı çirkinler midem bulanıyor

Ya ne anlatıyon yine orospu evladı looksmatchlerinle takıl işte

doğuda mı okuyorsun

Ya ne anlatıyon yine orospu evladı looksmatchlerinle takıl işte
Amınısiktiğim looksmatchim stacy oluyor bilgine oluyor 😡😡😡 (yaşadıklarımı anlayan gencolar artıbirlesin)

• +1
Reactions: STR3X
Amınısiktiğim looksmatchim stacy oluyor bilgine oluyor 😡😡😡 (yaşadıklarımı anlayan gencolar artıbirlesin)
Kadınlar looksmatchiyle çıkmaz zaten "looksmatchinle takıl bro🤯" zaten kadınlar looksmatchikle çıksa looksmaxxing blackpill hiçbirinin bir anlamı kalmazdi

• +1
Reactions: oldgymcel and menas
Kadınlar looksmatchiyle çıkmaz zaten "looksmatchinle takıl bro🤯" zaten kadınlar looksmatchikle çıksa looksmaxxing blackpill hiçbirinin bir anlamı kalmazdi
Keşke üst sınıfta güzel kız olsa oda yok benim acil başka şehre gitmem lazım aqq

Keşke üst sınıfta güzel kız olsa oda yok benim acil başka şehre gitmem lazım aqq
Ben senin yerinde olsam egom tatmin olurdu oranin tanrisi gibi hissederdim

Ben senin yerinde olsam egom tatmin olurdu oranin tanrisi gibi hissederdim
Oğlum aslanın koyun sikmesi gibi bişey malmısın çok kötü mide bulandırcak kadar çirkin bazıları

• JFL
Reactions: maarda
Oğlum aslanın koyun sikmesi gibi bişey malmısın çok kötü mide bulandırcak kadar çirkin bazıları
Dediklerinde haklısin ya hipergamide ezilmeyeceksin fakat böyle bir cehennemi yasayacaksin. Yada buna maruz kalmayacaksin fakat hipergami altında ezileceksin

Buarada 12 lerde bile bir tane güzel kız varsa git onla ol arastir tum okuldaki kızları ucbes erkekle konus bak hipergami yuzunden illa götünü acicak o kari yas mas dinlenwden

Dediklerinde haklısin ya hipergamide ezilmeyeceksin fakat böyle bir cehennemi yasayacaksin. Yada buna maruz kalmayacaksin fakat hipergami altında ezileceksin
Keşke stacylerin altında ezilsem ama buralar subhuman kaynıyor :feelscry:

gercekten okuldaki en petafetafoggermoggerpsl8sen okulu tam araştır en stacy kızla yat

gercekten okuldaki en petafetafoggermoggerpsl8sen okulu tam araştır en stacy kızla yat
Bilader burdaki elemanlae kekomaxed olduğu için kızlarsa mal ve aşırı çirkin olduğu için genede slayeleyememe ihtimalim yüksek

kardes illa vardır bi htb koca okulda. hiyeraside tepeye cık domine et okulu amınakoyim;)

2019 yılımı hatırlattı postun

• +1
Reactions: menas

Users who are viewing this thread

Back