GÖZ/CHEEKBONE/BURUNPILL, ANTI-JAWPILL

AlainDelonFan

AlainDelonFan

Not Alain Delon, Im Fan of TAILS
Türkiyenin ulusal tanrısının forumun kriterlerine göre MTN bir çenesi var ama TR'nin en yakışıklı adamı, belki Atatürk'ün genç haliyle veya Cüneyt Arkın'la kapışır ama muhtemelen alır iksini de.

Fotogaleri kivanc tatlitugun bilinmeyen sirri 120240 8
1

Sizce çene cidden o kadar önemli mi?

Hadi Kıvanç neyse, Tuğberk Sev'in jaw bildiğin subhuman (sözde) ama eleman Chad-Gigachad arası
Bd11a30148aca4e58ed064ffe92d8f70

Last edited:
kıvanç yakışıklı değil demedim ki moruq
sean o pryda ramus var bu arada mq
sana laf atmadım lan. opryın ki de var ama aşırı kısa
Sean oapry 564528063

• +1
Reactions: Abhorrence
@2025 chad candidate kızım sana söylüyorum, @cukubixx gelinim sen anla

ayn opryda da ramus yokmuş harbiden
ramus cope zaten
aynen bence jawla alakalı söylenmesi gerek tek şey mandibleın yeterince gelişmiş ve forward groth olması, geri kalan kriterlerin hepsi cope. herkese farklı şekilde jaw yakışabilir, yeter ki recessed olmasın.

• +1
Reactions: Deleted member 30983 and Abhorrence
SANA SORÜYRÜM ARVADINI SİKTİM GAVADI @2025 chad candidate . Jaw iyi olup da gözü rezalet olanlar ancak, TW'de kız düşürür. Gözü iyi olup da jawu rezalet olanlar dünyanın en çok para kazanan süpermodeli olur. O olmayan beynine sok

• +1
  • Hmm...
Reactions: Deleted member 30983 and 2025 chad candidate
  • +1
Reactions: AlainDelonFan
Benim göz de iyi çene de iyi ama gözüm çenemden daha iyi
sen dün kendini mi ratelettin yabancı forumda kanks 2025 öyle dedi bana da yollasana postu

sen dün kendini mi ratelettin yabancı forumda kanks 2025 öyle dedi bana da yollasana postu
Evet looksmax discordunda ratelettim. direkt SS'ini atabilirim adamın dediklerinin.

Evet looksmax discordunda ratelettim. direkt SS'ini atabilirim adamın dediklerinin.
merak ettim atsana özelden veya burdan

• +1
Reactions: Xavier
SANA SORÜYRÜM ARVADINI SİKTİM GAVADI @2025 chad candidate . Jaw iyi olup da gözü rezalet olanlar ancak, TW'de kız düşürür. Gözü iyi olup da jawu rezalet olanlar dünyanın en çok para kazanan süpermodeli olur. O olmayan beynine sok
Aga dediklerin doğru olabilir bilmiyorum ama hala javi sağlam olanları fena kıskanıyorum ben belki de Türk kızları yakisiklilik nedir bi haberler

@AlainDelonFan ayrıca bunların eye area tamamen kusursuz tamamen kusursuz olmadan javdan ödün vermek hata olur gibi geliyor bana amk özele niye bakmiyon sen

Users who are viewing this thread

Back