Göz kapağı çalıştırma

eneskarduya

eneskarduya

Operation "HTNMAXXING"
Beyler göz kapağı kaslarını bir süre çekip bekletince göz baya sağlam oluyor sizdede olacaktır muhtemelen fakat bu cope mu yoksa uzun süre tekrarlarsak bir sike yarıyor mu?

bu cope maalesef bi arkadas denedi sonuç alamadı

herhalde hardmaxx harici göz için yapılacak cok bişi yok gibi
Squintmaxxingi sürekli yaparsan özellikle gelişim çağında gözünde değişim meydana gelir. Gözlerini kisarken gözündeki kaslar sürekli çalışıyor ve orbital kemikler o kaslarin kasilmasina gore şekil aliyor

that shit don't work nigguh. çok geçici sonuçlar veriyo
O zaman göz için hardmaxx dışında çözüm yok

O zaman göz için hardmaxx dışında çözüm yok
gözlere hardmaxx girme aga, çok riskli amk. yapabileceğin softmaxx kaşlarını dermastamp yapmak olur ve UEE'yi saklamak için kirpiklerini kıvırırsın. eyelid pulling deneyebilirsin uzun dönem ama bence cope

gözlere hardmaxx girme aga, çok riskli amk. yapabileceğin softmaxx kaşlarını dermastamp yapmak olur ve UEE'yi saklamak için kirpiklerini kıvırırsın. eyelid pulling deneyebilirsin uzun dönem ama bence cope
Uee az bro . Gözler round shape üst orbital fena değil ama inforbital gelisimim kotu . Muhtemelen olursam inforbitap imp veya kantaloplasti olurum

Uee az bro . Gözler round shape üst orbital fena değil ama inforbital gelisimim kotu . Muhtemelen olursam inforbitap imp veya kantaloplasti olurum
resim?

Sıktır et kanka kantoplastiyi araştırdım az önce o negatif tilt gözler içinmiş benim zaten pozitif amk. Skaler görüntü var onun içinde alt göz olurum ama değer mi bilmiyorum eger değecekse olurum ama farkedilmeyecek tek tük şeyler için gidip 60 70k bayilmam amk

• +1
Reactions: Baban
benim gözler güzel ama keşke genişliği biraz daha fazla olsaydı

• +1
Reactions: eneskarduya
Eyelid pulling göz kapağında sarkmaya neden oluyor ergenligin sonuna kadar gözlerini kısıp alessandro dellisola gibi gezsin göz kaslarında hipertrofi oluşur orbital kemikler de buna göre şekil alır enesin yaş geçmiş biraz ama yarayavilir yinede

• +1
Reactions: eneskarduya
Eyelid pulling göz kapağında sarkmaya neden oluyor ergenligin sonuna kadar gözlerini kısıp alessandro dellisola gibi gezsin göz kaslarında hipertrofi oluşur orbital kemikler de buna göre şekil alır enesin yaş geçmiş biraz ama yarayavilir yinede
zırva

• +1
Reactions: VeritasVosLiberabit and maarda
herhalde hardmaxx harici göz için yapılacak cok bişi yok gibi
Kaşlarını ve kirpiklerini kalınlaştırmak guzel softmaxx (biberiye yağı veya minoxidil ile)

• +1
Reactions: Baban and eneskarduya