gotumden sikildim

boneking772

boneking772

Banned
3-4 gundur 31 cekmiyordum gece yattım onumde bi karı var bu karıyı cok begenmeedim zaten ruyayı kontrol edebiliyordum baska birilerini dusundum o arada acaba cin sikebilirmiyim diye dusundum sonra bir anda arkamdan eller beni tutmaya basladı kacamadım uyanamadım gotumden beni birisi 2-3 dk sikti azcık zevk aldım ama tabi sikmek kadar degil zar zor kurtuldum orospu cocundan bundan sonra 31 cekmeyen orospu cocu

• JFL
Reactions: menas, temelyeterliliktest, ogrepilled and 6 others
Büyük müydü

3-4 gundur 31 cekmiyordum gece yattım onumde bi karı var bu karıyı cok begenmeedim zaten ruyayı kontrol edebiliyordum baska birilerini dusundum o arada acaba cin sikebilirmiyim diye dusundum sonra bir anda arkamdan eller beni tutmaya basladı kacamadım uyanamadım gotumden beni birisi 2-3 dk sikti azcık zevk aldım ama tabi sikmek kadar degil zar zor kurtuldum orospu cocundan bundan sonra 31 cekmeyen orospu cocu
cok zor ya

nofap forumlarına atsan ne derler merak ettim

İstanbul'dan can adli bi arkadas mi gelip seni sikti

• +1
Reactions: boneking772
Gelicem demiştim 😂😂😂 Adam karısızlıktan beni karı olarak görmüş.

Gelicem demiştim 😂😂😂 Adam karısızlıktan beni karı olarak görmüş.
moruk millet 20 yasında bakir kalınca katliam yapıyor sen 30 yasında hala guluyon ne iciyorsan bırak onu adam akıllıda saltaka gel bakim sen gotun yiyorsa klavyeden sallamak kolay

moruk millet 20 yasında bakir kalınca katliam yapıyor sen 30 yasında hala guluyon ne iciyorsan bırak onu adam akıllıda saltaka gel bakim sen gotun yiyorsa klavyeden sallamak kolay
delusionalmaxxing seninki

götümü siktirtmedim ama parmaklanmıştm bir defa.

değişik bir his. rectumdan yukarı çıkmaktan ziyade parmakları ile prostata direk dokunabiliyorsun, masaj tarzı bir şey yapıyordu sonra 2 saniyede tavana kadar boşalmışım tuhaf bir anıydı

• JFL
Reactions: temelyeterliliktest, ogrepilled and maarda
götümü siktirtmedim ama parmaklanmıştm bir defa.

değişik bir his. rectumdan yukarı çıkmaktan ziyade parmakları ile prostata direk dokunabiliyorsun, masaj tarzı bir şey yapıyordu sonra 2 saniyede tavana kadar boşalmışım tuhaf bir anıydı
Boşaldın mi bide amk

• +1
Reactions: boneking772
Bişey sorucam cahilligime ve malligima sovmeyin ama göt deliği ile orgazm olunuyor mu
anüsten yukarı çıkınca yukarı doğru rektumun var, ama rektum ve anüs arasındada ayrı bir girişte prostatın duruyor

prostatın kendisi erkek gspot zaten, aşırı hassas ve direk sikine bağlı olduğu için en küçük dokunuşta orgazm olabiliyorsun

rektum kısmı denenmez zaten, bok çıkan daracık deliği napıcan orası için strapon falan gerek ben o işlere girmiyorum

Users who are viewing this thread

Back