Güzel takı linki atın

menas

menas

Stacy's Favourite
title

• +1
Reactions: orhanhic
Gay mı oldunuz şimdide

Daniel klein'ın saatleri güzel, gotik takılacam diyorsan da Trendyol'da arama yerine s4s yüzük yaz ordan seç.

• JFL
  • +1
Reactions: ogrepilled, menas and toprak
Daniel klein'ın saatleri güzel, gotik takılacam diyorsan da Trendyol'da arama yerine s4s yüzük yaz ordan seç.
Saati siktir et kolye falan soruyorum daha çok hem gotik ne aq geymiyim jordanın takı zevki güzel mesela öyle bişey istiyom

Saati siktir et kolye falan soruyorum daha çok hem gotik ne aq geymiyim jordanın takı zevki güzel mesela öyle bişey istiyom
Gerçi adamın her markaya erişimi var tabi güzel olcak aq

harbi jordanin outfit falsnda harika

• +1
Reactions: menas
harbi jordanin outfit falsnda harika
Aynen ,dediğim gibi elemanın stilisti vardır menajeri vardır her markadan ayrı kıyafet takı hersikim geliyodur

Aynen ,dediğim gibi elemanın stilisti vardır menajeri vardır her markadan ayrı kıyafet takı hersikim geliyodur
bileklik falan iyide yuzuk cringe

Saati siktir et
Jordan abin takıyor ama sen bilirsin

Bella hadid and model jordan barrett hang out at charity party2 10

• +1
Reactions: ALP and menas
La a***a k*****n Çamur'u 1,63'lük dog abin bitti sen mi başladın gülme emojisi basmaya.

İstediğin kadar react at, ignoreladım s****de değil ne yazdığın seni ve forumun geri kalanını IQmogluyorum :lul::lul::lul:

70 10

Al bunu da çıkartıp g****e sok, önünden geçemeyeceğin bir ünide Oneitis'ini s******r olacağım, hadi buna da gül şimdi ama arka planda ağlayarak 31 çektiğini biliyor olacağım hahahaha :feelshah:

• JFL
Reactions: toprak
La a***a k*****n Çamur'u 1,63'lük dog abin bitti sen mi başladın gülme emojisi basmaya.

İstediğin kadar react at, ignoreladım s****de değil ne yazdığın seni ve forumun geri kalanını IQmogluyorum :lul::lul::lul:

View attachment 3065633

Al bunu da çıkartıp g****e sok, önünden geçemeyeceğin bir ünide Oneitis'ini s******r olacağım, hadi buna da gül şimdi ama arka planda ağlayarak 31 çektiğini biliyor olacağım hahahaha :feelshah:
Sansür niye aq

Bu ucubeyi geçen iyi aşağıladım içinde kalmış :feelshah:
salak orospu cocugu sanki euphoria'da assagiladim falan diyor sen toplumda assagilanip dislandigin icin burda agliyorsun ezik orospu cocu ok kaptin?

salak orospu cocugu sanki euphoria'da assagiladim falan diyor sen toplumda assagilanip dislandigin icin burda agliyorsun ezik orospu cocu ok kaptin?
Kodumun incelleri ne yaşıyonuz amk

Kodumun incelleri ne yaşıyonuz amk
Bu dal*******lara dikkatimi ayırıp cevap verirken şöyle hissediyorum.

FluHELsaYAAdlJO

Kudursun dursun şimdi.

• JFL
  • So Sad
  • Woah
Reactions: ogrepilled, MOGGERWINSS, mazebaba and 1 other person
takı bakarız diye girdik gene bir birinize sovuyonuz amina koydugumun essekleri

• JFL
  • +1
Reactions: Heatmiser, ogrepilled, sanktWiecz and 3 others
bu alp denen elemanın anasını sikmeden rahatlamıcak anlaşılan

• +1
Reactions: toprak

View attachment 3065633

166 boyla seni mogluyorum maalesef ağlayabilirsin köşede 185 boyunla tek tokatla bayıltırım seni

• JFL
  • +1
Reactions: ogrepilled, bloated mentalcel and toprak
166 boyla seni mogluyorum maalesef ağlayabilirsin köşede 185 boyunla tek tokatla bayıltırım seni
cücemisin aq

• JFL
Reactions: bloated mentalcel

View attachment 3065633

ulan maymun orospu çocuğu sana diyorum ki madem 70 ayt doğrun var niye temizlikçisin :lul:

gotik takılacam :lul:

btw çelik zincirler güzel uygun fiyatlari bi de
parasi olan baska seyler alsin o ayri