HAYATIN AMK

turbomanlet7

turbomanlet7

Banned
Bizim sınıfta gülünce 6 dişi gözüken 176 177 civarı obez uneven çeneli kumral beyaz tenli mid ltn bi boneless var eleman yandan ördeğe benziyo o tipiyle okuldaki popüler htbleri stacyliteleri götürüyor erkek ortaminda da saygın bi yeri var elemanin hicbi vasfi yok ne tipi ne de iyi oldugu bi dal, iş var adam sadece socialmaxxing bu çevreyi ve kizlari elde etti tek vasfi cips yiyip kola icip valo oynamak hayata ve bpye bakış açımı etkiliyor o piç şimdi de stacylite bi kızla flört amina koydugum

• JFL
  • +1
Reactions: ALP and looksmaxxerrr
o çocuk mid ltn değildir sen yanlış ratelmişsndir

olum sorma ya bugün Stacy(net) bi kızın yanında keko gördüm allahı yerle bir edeyim ya oruspu çocuğu dedeeeee

• JFL
  • +1
sakallları kesiyorum yüze fondeten hafif makyaj (sivilce çukurları gözükmesin) gratisten aldık sonrasında saç boya niche>looksmax

• JFL
  • +1
ŞENİNDE VALORANNTA IMMORTAL OLSAYDIN ŞENİNDE OLURDU STACY HOEN DOSTUM HADİ BAKIM GO GO GO JETT

• +1
Reactions: ALP
o çocuk mid ltn değildir sen yanlış ratelmişsndir
Yazdığım özelliklerle mid ltn fazla bile çene resesif gülünce 6 disi gözüküyor bu da narrow maxilla demek narrow maxilla=boneless burnu da geniş gözleri de aşırı küçük leanmax yapsa iyice yarrağa benzer ördeğe benziyo dedim dudakları o kadar önde yani amk obezinin vasfi da yok sinifta sonuncu ders konusunda iyi olduğu bir spor dali sanat dali herhangi bir dal da yok amk tek vasfi dışarda buluşup cips kola yapmak nasi bu kizlari dusuruyo anlamıyorum socialmaxxing bu kadar mi ise yariyo

• +1
Reactions: looksmaxxerrr
olum sorma ya bugün Stacy(net) bi kızın yanında keko gördüm allahı yerle bir edeyim ya oruspu çocuğu dedeeeee
Oğlum bu klasik durum benim bahsettigim cocuk simp HİCBİR VASFİ YOK ama bazen kizlarin onu dalga gecme amaçlı yanlarinda dusunuyorum muhtemelen flortunden red yiyecek ama çocukta harbi fena ağız var bu ozguveni nerden buluyo diye baya dusunuyorum

Bizim sınıfta gülünce 6 dişi gözüken 176 177 civarı obez uneven çeneli kumral beyaz tenli mid ltn bi boneless var eleman yandan ördeğe benziyo o tipiyle okuldaki popüler htbleri stacyliteleri götürüyor erkek ortaminda da saygın bi yeri var elemanin hicbi vasfi yok ne tipi ne de iyi oldugu bi dal, iş var adam sadece socialmaxxing bu çevreyi ve kizlari elde etti tek vasfi cips yiyip kola icip valo oynamak hayata ve bpye bakış açımı etkiliyor o piç şimdi de stacylite bi kızla flört amina koydugum
lise sınıfı mı

Biraz normal biraz değil lise çağındaki kızlar ilgiyi kim verirse ona yöneliyor cocuk da ilgiyi veriyo yani ama o cocuk gibi tipi de vasfi da olmayan heriflerle genelde makara yapiliyo ya da diğer kizlarin makara malzemesi olan ltblerle takiliyolar ve hicbiri bahsettiğim herif kadar vasifsiz değil tipi ltn ve low mtn olanlardan vasfi olan adamlar kizlardan teklif alıyor bu çocuk gibi olup sosyalmax yapmaya çalışan adamlar tassak konusu oluyo bu tiple buna mi teklif etti diye

Ama eleman ünide yarragi yiyecek gyme baslamis heralde lean olur seneye tipi low ltnlere kadar düşer o tiple muhtemelen parasiz kalir unide ailesiyle sorunları var adamın kızlar ve erkekler anasini sikecek bunun ünide belki blackpill alir bu foruma ugrar ilerde eğer bigun buraya uğrar ve bu threadi okursa kendisi icin iyi sanslar cunku saglam bi hardmax olmadan mtn bile senin için imkansız

Lisede bp ünide olduğu kadar iş yapmiyo ama yapiyo yine bi chadlite var sınıfta boyu 172 civarı kişiliği karakteri verdiği ilgi bok gibi hareketleri falan da cok garip herkes de nefret ediyo kendisinden htb stacylite kizlar sirf tipinden dolayi onla geziyo eleman manlet ve high bf buna rağmen chadlite leanmax yapsa boyu da 7 8 cm uzasa sikemeyecegi kari kalmaz

Kısacası bp lisede de baya iş yapiyo

Ama eleman ünide yarragi yiyecek gyme baslamis heralde lean olur seneye tipi low ltnlere kadar düşer o tiple muhtemelen parasiz kalir unide ailesiyle sorunları var adamın kızlar ve erkekler anasini sikecek bunun ünide belki blackpill alir bu foruma ugrar ilerde eğer bigun buraya uğrar ve bu threadi okursa kendisi icin iyi sanslar cunku saglam bi hardmax olmadan mtn bile senin için imkansız
atsana fotoğrafını merak ettim

Yok kanka sen malsin observe edememissin eleman ya ağır borderline toxic delusional confident ya da sen betabuxxu alfa sanmissin xd

• JFL
Reactions: Deleted member 71466
Bence sen onlari yanliş rateledin veya kendin düşündüğün kadar da iyi görünmüyorsun. İkisinden biri.

• JFL
  • +1
Reactions: elemanzelvadre and looksmaxxerrr
cocugu o kadar kıskanmış ve kafaya takmışsın ki yediremeyip satır satır yazmışsın aq

• JFL
  • +1
Reactions: elemanzelvadre and looksmaxxerrr
Bence sen onlari yanliş rateledin veya kendin düşündüğün kadar da iyi görünmüyorsun. İkisinden biri.
Yanlis ratelemedim iyi görünüyorum da demedim amk nerden cikardin bunu

Yok kanka sen malsin observe edememissin eleman ya ağır borderline toxic delusional confident ya da sen betabuxxu alfa sanmissin xd
Eleman senin dediğin gibi bisey olabilir excellent jaw boneking771

• +1
Reactions: boneking771
atsana fotoğrafını merak ettim
Elemanin instada fotosu yok instada da 100 takipcisi var bunların 60 70 tanesi okuldan dış ortamda da sosyal hayati pek yok bonekingin dediği gibi eleman delusional confident

cocugu o kadar kıskanmış ve kafaya takmışsın ki yediremeyip satır satır yazmışsın aq
Herifin sosyal becerisini kiskandim biraz açık konusmam gerekirse. Adamda kendinden beklenilmicek özgüven ve çene (konuşma) var amk keske bendede olsa

Herifin sosyal becerisini kiskandim biraz açık konusmam gerekirse. Adamda kendinden beklenilmicek özgüven ve çene (konuşma) var amk keske bendede olsa
knka end of the day cocuga ltn obez cart curt diyon karilari o götürüypr sende burda onun hakkında obsesif bir sekilde satirlarca yazi yaziyorsun aq dikkat et hesabini falan bulmasınlar elliot rodger gibi elemansin aq ben korktum senden

knka end of the day cocuga ltn obez cart curt diyon karilari o götürüypr sende burda onun hakkında obsesif bir sekilde satirlarca yazi yaziyorsun aq dikkat et hesabini falan bulmasınlar elliot rodger gibi elemansin aq ben korktum senden
Ayn knk hesabimi bulacak orda yazdigim seyi ciddiye aldin sanırım. Adam kızları goturuyor derken okuldaki htblerden olusan dedikoducu piç populer bi kız grubuyla dedikodu için arkadaş hicbiriyle çıkmadı yani flörtünden de red yiyecek muhtemelen, ben götürüyor derken kız ortami iyi anlamında dedim kimseyi sikemiyo yani kız çevresinin olması bile şaşırtıcı geliyo çünkü dediğim gibi onun gibi olup sosyalmax yapmaya çalışan adamların hepsi tassak konusu oluyo

Adamin kisiliginin nasıl olduğunu soyledim eleman bi dönem benimde arkadasimdi orospu çocuğu olduğunu anlayana kadar adam hakkında obsesif düşüncelerim yok mentalcel falan da değilim bazı sıkıntılarım var cevremdeki bazı elemanlar ile hayatim hakkında bi bok bilmeden elliot rodger gibisin demen komik geldi bi tık

Çocuğun bir ağırlığı varsa normal. Her çirkin kısa ve sosyal olan daşşak oğlanı olmuyor sonuçta amk

Çocuğun bir ağırlığı varsa normal. Her çirkin kısa ve sosyal olan daşşak oğlanı olmuyor sonuçta amk
ağırlıgi elde edecek biseyi de yok adam çevresini dedikodu yaparak kızlara yaranarak kazandi zaten orospu cocugu olmasa saygım da var amk yaptığı seye neyse bu thread için bu kadar yeter

Users who are viewing this thread

Back