heightmaxx yapanları anlamıyorum

sadlooksmaxxer

sadlooksmaxxer

textbook mentalcel
Oglum tamam uyku duzeni beslenme cart curt tamam da 2-3cm icin o ilaclara binlerce para vermek cok sacma. Aynı maliyete kendini cok daha iyi bir sekilde ascendlersin. Birde allah aşkına genetiği 170 olan adamı ilacın 190 yapacağı vesaire yok. Boyun kısaysa yapacağın sey belli kanka tipten prim yapacaksın he ille de yok ben cekiniyorum dersen yüksek ayakkabı al at altına 7-8cm tabanlık keyfine bak aq hadi Allaha emanet tüm short kinglere selam olsun

• JFL
Reactions: toprak
griden sağlam boş geldi

• +1
Reactions: toprak
170 yrine 74-75 olunca yine birşey değişmeyecek gerizekalı o yüzden aikyirgit o suratına odaklan
Tum bunlari yaparkende yuzune odaklanabirsin?? 5cm dedigin seyin degeri 40-60k dolar

170 yrine 74-75 olunca yine birşey değişmeyecek gerizekalı o yüzden aikyirgit o suratına odaklan
170 ortalama altı 175 türkiye boy ortalaması,gayette değişecek aq ama heightmax ile önemli ölçüde uzayan hiç görmedim ben

• +1
Reactions: toprak and elemanzelvadre
170 ortalama altı 175 türkiye boy ortalaması,gayette değişecek aq ama heightmax ile önemli ölçüde uzayan hiç görmedim ben
bacağı kırarsan harbi degisim var

• +1
Reactions: maarda
Oglum tamam uyku duzeni beslenme cart curt tamam da 2-3cm icin o ilaclara binlerce para vermek cok sacma. Aynı maliyete kendini cok daha iyi bir sekilde ascendlersin. Birde allah aşkına genetiği 170 olan adamı ilacın 190 yapacağı vesaire yok. Boyun kısaysa yapacağın sey belli kanka tipten prim yapacaksın he ille de yok ben cekiniyorum dersen yüksek ayakkabı al at altına 7-8cm tabanlık keyfine bak aq hadi Allaha emanet tüm short kinglere selam olsun
üstüne bide hormon basmak kemik ossification unu arttiriyor hizlandiriyor yani tek yaptigi genetiğin olan boyu daha hızlı elde etmeni sağlamak daha kötü sonuç verme ihtimali bile var bence

Tum bunlari yaparkende yuzune odaklanabirsin?? 5cm dedigin seyin degeri 40-60k dolar
o kadar ilac basmaktan kafayı yemissin aq salagı memelerin 50 beden olmus daha da leanmaxx ihtiyacim yok diyorsun

• JFL
  • Woah
  • Love it
Reactions: maximum cope31, maarda, temelyeterliliktest and 1 other person
Tip varsa boy pek onemli degil her turlu goturursun ama boyda olsa guzel olurdu aw (1.75im)

Tip varsa boy pek onemli degil her turlu goturursun ama boyda olsa guzel olurdu aw (1.75im)
175 ve üstü tamamen tipten ibaret eğer kızın boy takıntısı falan vesaire yoksa

70 ve 75 en kritik boy farkıdır 75 bi adam trde ortalama 70 adam ortalamadan kısa 75 adam fraudla kendini 80 yapar 80im diye gezer ok

• +1
Reactions: boneking772 and elemanzelvadre
Geri dondum baba

• Love it
  • +1
Reactions: boneking772 and maarda

Users who are viewing this thread

Back