Hepinizin A

szolliontaraelis

szolliontaraelis

Solum In Mortem Finiat Officium
Kiz geldi diye bununla beraber 3. tane konu acmissiniz amcik tazilari sizi. Elin gevurlari forumda kiz gorduklerinde annesinin kizlik soyadina kadar bulup evine SWAT cagiriyor ama bizim abaza Türk milleti bu boklu incel forumuna katilip; 16 yasinda, erkekler icin bile absurt bir miktar olan 10 santimetre kadar uzamak isteyen gerizekali bir kariyi bagrina basmakla kalmayip ustune tatli dille tavsiye verip yonlendiriyor.

ULAN ALAGAVATLAR! Hic mi sayginiz yok olum kendinize?

UYANIN!

• +1
Reactions: menas, maarda, elemanzelvadre and 4 others
Kiz geldi diye bununla beraber 3. tane konu acmissiniz amcik tazilari sizi. Elin gevurlari forumda kiz gorduklerinde annesinin kizlik soyadina kadar bulup evine SWAT cagiriyor ama bizim abaza Türk milleti bu boklu incel forumuna katilip; 16 yasinda, erkekler icin bile absurt bir miktar olan 10 santimetre kadar uzamak isteyen gerizekali bir kariyi bagrina basmakla kalmayip ustune tatli dille tavsiye verip yonlendiriyor.

UYANIN!
KZMAMMWAMAKKASKKSKDKD YA BIRADER ZORBALAYINCA ELIMIZE NE GECECEK AQ

UYANIN!
Bu arada ben kiz erkek ayırt etmeden herkese bu şekil tavsiye veriyorum konu falanda açan akathe turbomanlet ve ben değildik aq

UYANIN!
Based and testohabbed

çaresiz erkeklerle dolu bi forumdayız ne bekliyon buraya gelen kızdan ne olacak sanki

• Hmm...
Reactions: maarda
Buraya kız geldiyse o kız turrag bokten bloated subhumanın tekidir ak.Hadi beyaz karı olsa simplersiniz anlarım da turraqa prim vermek erkekliğe ihanettir

• +1
Reactions: maarda
Buraya kız geldiyse o kız turrag bokten bloated subhumanın tekidir ak.Hadi beyaz karı olsa simplersiniz anlarım da turraqa prim vermek erkekliğe ihanettir
buraya gelen kızın giga subhuman olmama ihtimali yok

• +1
Reactions: turbomanlet7 and StuntmanMike
Bu arada ben kiz erkek ayırt etmeden herkese bu şekil tavsiye veriyorum konu falanda açan akathe turbomanlet ve ben değildik aq
Ben tavsiye vermedim ki aq 4 tane post attım 85 postluk yere beni araya katmayin

Screenshot 20240625 100354
ablammmmmmmmm amını getir şöyle heleleleleelellelelelelllelllllee

Kıza abla kanka çektik zaten bu aptallar cok abartıyor. Boy ile ilgili bisi sordu yanıtladık gonderdik herkese böyleyiz amk

Kendisi Jordan ve chico editleri izleyerek burayı bulduğunu söyledi aq
zaten banlanacaktı bari iki üc fikir verekte öyle gitsin dedik aq. Yürüsek yavşasak eyvallahta kıza abla kanka cektım bana kızmayın bari

zaten banlanacaktı bari iki üc fikir verekte öyle gitsin dedik aq. Yürüsek yavşasak eyvallahta kıza abla kanka cektım bana kızmayın bari
Yalan! Yalan söylüyorsun! Anlamazlar, üzerler seni. Berduş olursun, acından ölürsün! İncel olma, chad ol. Ezilme, ez! Anasına söv, bacısına söv! Tavsiye verme!

• +1
  • JFL
  • Love it
Reactions: elemanzelvadre, maarda and turbomanlet7
Kiza aromasin kullan desek gitse kullansa ne komik olurdu ama
Yalan! Yalan söylüyorsun! Anlamazlar, üzerler seni. Berduş olursun, acından ölürsün! İncel olma, chad ol. Ezilme, ez! Anasına söv, bacısına söv! Tavsiye verme!

Users who are viewing this thread

Back