Hgh igf1 ve aromasini nerden aliyoz?

M

Mr2chef

Iron
mk ülkesinde 1.78 kaldim 17 olucam bu yaz beyler yardimci olursaniz cok sevinirim

mk ülkesinde 1.78 kaldim 17 olucam bu yaz beyler yardimci olursaniz cok sevinirim
Boyun iyi bi sikim kullanmasan bile 180 olursun aromasinin yan etkilerini biliyor musun??

bu arkadaş subforumun örneklerinden ilk konusu direkt aromasin nerden alıyoruz hgh igf1 eminim ki ne kadar aromasin alacağını bilmiyorsundur 2 3 cm uzamak için kel kalma eklem ağrısı libido düşmesi sivilce gibi bi çok yan etkiyi göze alıyorsun hgh igf1ide nasıl enjekte edeceksin merak ediyorum plaklar açık mı hiç bir bilgi vermeden heerneyse

herneyse:

aromasini eczaneden alıyorsun

hgh igf1

boy 178 3 4 cm fraudla ideal boy girme bu toplara
Lurklayarak öğrenmiştir çok zor değil siteye girdiginiz gibi konu mu açtınız siz ben 4 ay başvuru da bekletildim amk

Boyun iyi bi sikim kullanmasan bile 180 olursun aromasinin yan etkilerini biliyor musun??
Dozajinda kullanirsa bir sikim yapmiyor. Tabi bu arkadas aptal oldugu icin direkt butun olarak atar agzina katur kutur cigner.

• JFL
Reactions: turbomanlet7
Dozajinda kullanirsa bir sikim yapmiyor. Tabi bu arkadas aptal oldugu icin direkt butun olarak atar agzina katur kutur cigner.
ben suan tam atıyom geçen 2 hap attım 1 günde bişey hissetmiyom diye bana sahte mi sattılar acaba aq

ben suan tam atıyom geçen 2 hap attım 1 günde bişey hissetmiyom diye bana sahte mi sattılar acaba aq
1 2 ay önce 25 mg eod deneyince libido loss azospermi depresyon yapmıştı o kutu bitti yeni aldım

• JFL
Reactions: Deleted member 71466 and Heatmiser
Biliyorum da 6,25mg kullanirsam cok etkili olmaz diye düşünmüştüm.

aromasin eczaze.

hgh ya eczene ya türker fırat ya peptidtürkiye burak ya da insta kizdirmayinbeni31

igf için de peptidtürkiye burak ya da kizdirmayinbeni31 gökhan

• Love it
Reactions: maarda
aromasin eczaze.

hgh ya eczene ya türker fırat ya peptidtürkiye burak ya da insta kizdirmayinbeni31

igf için de peptidtürkiye burak ya da kizdirmayinbeni31 gökhan
Kanka peptid Türkiyedeki eleman 18 yaş altına satmıyormus sanki diğerleri de öyle mi

Kanka peptid Türkiyedeki eleman 18 yaş altına satmıyormus sanki diğerleri de öyle mi
Gökhan'dan 16 yaşındayken almıştım. Eczane ve türker de sıkıntı çıkartmıyor. Peptidtürkiye Burak 18 yaş altı satmıyor ama sen de yaş sormadığı sürece yaşını söyleme söylerse de yalan sıkabilirsin.

• +1
Reactions: maarda
hgh ile 4 kg kas kütlesi koydum 1 ayda. boy uzamadı amk