How much taller will I grow? over?

akethemogger

akethemogger

Banned
Hello forum users, I am 16 years old and my height is 183cm 6ft 0.5

mom 5.0853 ft (155cm)
dad 5.34777ft(163cm)

Most of my family, uncles and cousins are short, only my mother's brothers are 180cm (6ft)

I haven't grown at all in the last 6 months. I don't know if my growth plate is open or not. I've never been to a gym in my life. My posture is a bit crooked because I'm skinny. Have I reached the end of my genetics? Can I grow to 187 cm by the age of 18?

bu anne babaya rağmen nasıl benden uzun olmayı başardın aq

• +1
Reactions: elemanzelvadre
bu anne babaya rağmen nasıl benden uzun olmayı başardın aq
yav ne bilek amk kanka bi dayım 182 83 oda bi tanesi amk şans ergenlikte lol oynuyacaz diye doğru uyumadık bile amk allahı burda yüzümüze güldü sadece çok vitaminli beslendiğimden dolayı düşünüyorum oda meyve amk ne kadar rol oynar bilemiyoruz

• Hmm...
yav ne bilek amk kanka bi dayım 182 83 oda bi tanesi amk şans ergenlikte lol oynuyacaz diye doğru uyumadık bile amk allahı burda yüzümüze güldü sadece çok vitaminli beslendiğimden dolayı düşünüyorum oda meyve amk ne kadar rol oynar bilemiyoruz
sen bence daha da uzar mıyım demek yerine git Allah’a şükret amk. Ailene göre senin max 170 olman gerekirdi

• +1
sen bence daha da uzar mıyım demek yerine git Allah’a şükret amk. Ailene göre senin max 170 olman gerekirdi
lan mk kanka doğru diyonda plakların kapandığını düşünüyorum ya 16 yaşında kapanabilir mi amk ya? umarım açıktır bu yaz yüzme + spora gideceğiz şöyle 188 187 olsak fena olmaz olum trde artık 183 bile düşük gibi geliyor bana amınakoyduğumun foidleri bize dayattığınız normları sikeyim sizin.

kanka ciddi cevap ver amk....

birde zayıfım ve pc falan derken fena kamburlaştık oda uzamama baya rol oynuyodur bence

herneyse amk ben bizim purolar gümrükten geçmişmi SİRKİYEYE kaç tl gümrük vergisi ödüyeceğiz ona bakayım :lul::lul:

• +1
Reactions: onthewaytochadlite
lan mk kanka doğru diyonda plakların kapandığını düşünüyorum ya 16 yaşında kapanabilir mi amk ya? umarım açıktır bu yaz yüzme + spora gideceğiz şöyle 188 187 olsak fena olmaz olum trde artık 183 bile düşük gibi geliyor bana amınakoyduğumun foidleri bize dayattığınız normları sikeyim sizin.

kanka ciddi cevap ver amk....

birde zayıfım ve pc falan derken fena kamburlaştık oda uzamama baya rol oynuyodur bence

herneyse amk ben bizim purolar gümrükten geçmişmi SİRKİYEYE kaç tl gümrük vergisi ödüyeceğiz ona bakayım :lul::lul:
ben prettyboymaxx 175cm ile cok rahat is yapiyom o boylarda daha da attention almıyorsan face over

last 6 monthsda büyümedin diye büyümeyeceksin diye bişey yok yaşlı bone ageler garip büyüyor 1-3 cm daha artabilir beklemediğin anda

bide atsızın bi bitkisi vardı akromegali verdiğini söylüyodu o yaştan sonra gh biraz azalıyor da akromegali ister misin bilmem gymmax açısından 6.25 eod aromasin de kullanabilrsin teston artar %30 %40 hem plakları tam kapanma füzyonunu geciktirir 6.25 eod pek bi yan etki yapacagını sanmıyorum da zaten. ben küçüğüm senden 6.25 her gün alıyom östrojen 10 seviyesinde yan etki görmüyorum %10 ereksiyon kaybı dışında

1718747494515
:ROFLMAO::lul::ROFLMAO: