how to get rid of hyperpigmentation on cheeks

ubicuse

ubicuse

Iron
Joined
Jun 11, 2024
Posts
90
Reputation
51
1720870483351


This is the picture from the internet, my hyperpigmentation is little bit smaller but its the same like this.
I use Azelaic Acid 15% everynight + SPF 30 all day for 3 months but it did little to no change, looking frwd to get help, thanks.
 
Also, i have no acne anywhere else, only on cheek. My skin is clear besides 1 cheek
 
do cell renewal that renews that particular skin area, do not go hardcore, i got chemical burns on my nose
 
do cell renewal that renews that particular skin area, do not go hardcore, i got chemical burns on my nose
ill try niacinamide 10% + panthenol 7% with boosted azelaic acid dosage - 20%, if ts doesnt help in 2-3m ill just laser it off for $150
 
u kojoj rupi*, jfl virgine sa sela dobra gramatika, 7k posts i dalje si ltn lmao nastavi da rotujes na forumu i da vredjas druge, a po postovima vidim da si virgin
ko ti kavez drma mili hahahahaha
 
u koju rupu zivis pa nemas
1720876848384

jfl sine vidi se da nisi imao teenage love over je burazeru rejectovan si od neke ltb pa rotujes na forumu, ni jedan argument nece biti validan nakon ove tvoje objave. Plati kurvu pa izgubi nevinost tada lmao
 
Can’t
It will fade after some time
 
  • +1
Reactions: ubicuse
View attachment 3028119
jfl sine vidi se da nisi imao teenage love over je burazeru rejectovan si od neke ltb pa rotujes na forumu, ni jedan argument nece biti validan nakon ove tvoje objave. Plati kurvu pa izgubi nevinost tada lmao
View attachment 3028124
ni jedan argument ti nije validan posle ovoga, kys
da i? nisam imo ribu jer sam aspie a ne zbog fizickog izgleda, bolje se brini kako da sklonis te kraste sa lica a ne o tome kako sam ja autistican, takodje imam 17 tako da nije ni toliko bitno, imam jos vremena
 
Last edited:
  • JFL
Reactions: ubicuse
My curtains are closed at all times
I use Spf 50 everyday
I never do any facial expressions
I will get dermapen in november

BE OBSESSIVE OR GO HOME :lul:
@datboijj
 
  • +1
Reactions: ubicuse and datboijj
da i? nisam imo ribu jer sam aspie a ne zbog fizickog izgleda, bolje se brini kako da sklonis te kraste sa lica a ne o tome kako sam ja autistican
koja krasta XD JFL! 1 hiperpigemntacija koja je polufade nije krasta, opet pokusavas da me uvredis da bi uzdigao sebe ali si jebeni virgin koji nikada nije gf imao ni teenage love, ako te vredjanje mene dize nastavi da me vredjas, vidi se da ti fali srece u zivotu burazeru, mental si get help
 

Similar threads

prince_
Replies
38
Views
751
prince_
prince_
D
Replies
40
Views
841
jacky hanma
jacky hanma
D
Replies
47
Views
1K
beebeem_
beebeem_
50ordeath
Replies
7
Views
225
50ordeath
50ordeath

Users who are viewing this thread

Back
Top