i Akathemogger onthewayofchadlite falcata bonekingi harcama raconu

boneking771

boneking771

Banned
Evet boneking abimiz sevdiğimiz bı abimizdi ee jantı adamdı adabı yandan perfect male jaw fraudlamasini çok iyi bilirdi mesela ben bilmem. Abi looksmax nasıl yapılır dediğinde dalga geçerdi. Ben geçmem boneking abim şöyle masaya oturduğunda geniş clavicleyi gözümüze sokardı amaaa ben şöyle bi arkaya yaslandım mi sokaklarda ticaret yapanlar bile bana hayranlıkla bakardı. Boneking abim sevdiğim bir abimdi ama mesele o ki kardeş boneking artık yok ben varım.

• JFL
Reactions: akethemogger, berserker and onthewaytochadlite
Hiç bi sikim olmuyo ben kavgada bıçaklandım hissetmedim amk kavgaya devam ettim sonra baktım cocuk 2 3 kere daha soktu o zaman ayıktım yine de kavgaya devam ettim aq :lul::lul::lul: zaten 30 40 sn sonra bacağında hissizlik oluşuyo otamatik yere düşüyon istemsizce yani bıçaklaninca pek bişey olmuyo ama iyileşme süreci biraz sancılı :feelswhy:

• JFL
  • +1
Reactions: turbomanlet7 and onthewaytochadlite
Hiç bi sikim olmuyo ben kavgada bıçaklandım hissetmedim amk kavgaya devam ettim sonra baktım cocuk 2 3 kere daha soktu o zaman ayıktım yine de kavgaya devam ettim aq :lul::lul::lul: zaten 30 40 sn sonra bacağında hissizlik oluşuyo otamatik yere düşüyon istemsizce yani bıçaklaninca pek bişey olmuyo ama iyileşme süreci biraz sancılı :feelswhy:
YMM bizde bicaklandikda ne alaka şimdi bu

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
atatürkden de öte bişey olmaya başladı artık

• +1
  • JFL
Reactions: boneking771 and onthewaytochadlite
Noradrenalin kac ya da oldur komutu 🥶🤑😎

• Woah
Reactions: Xavier
benim alaka seviyesi saka mi

• JFL
Reactions: Xavier
Bugün sanayide çalışırken tamir ettiği arabanın içinde babasıyla gelen stacyi gördü ahhh sonra looksmaxa girip bu flood

valla boneking uyuşturucu gibi he valla bi fırt çektim varya kurtulamıyonda valla iyi kide çekmişim adamın herşeyi farklı

Side eye dog suspicious look

• +1
Reactions: boneking771
ahmak orospu evladı seni

Bugün sanayide çalışırken tamir ettiği arabanın içinde babasıyla gelen stacyi gördü ahhh looksmaxa girip bu flood

Bugün sanayide çalışırken tamir ettiği arabanın içinde babasıyla gelen stacyi gördü ahhh sonra looksmaxa girip bu f

yukarıdan aşağıya uçak pisti gibi dümdüz inen kafanın arkasına şaplağı koyunca yanıcam
Ahahahahha harbi o çok çirkin duruyo niye mkneandarthel gibi bide amin evladlari inatla 3 yaptırıyor
Bugün sanayide çalışırken tamir ettiği arabanın içinde babasıyla gelen stacyi gördü ahhh sonra looksmaxa girip bu flood
Yok bizim bmwye bakiyodum bugun yağını magini değiştim sanayide sikmesinler diye karı cozuyom gidiyoz şehir dışına adam norwoodu sub5 looksu 5 kasa bmwyle ağır fraudluyo sağ ve sol.

tamamdır kirvem
Oğlum kez sesini heatmiserin eroinle falan işi yok adam profesyonel bi egzozcu yalan yanlış konuşma şuralarda yeter.

Ahahahahha harbi o çok çirkin duruyo niye mkneandarthel gibi bide amin evladlari inatla 3 yaptırıyor

Yok bizim bmwye bakiyodum bugun yağını magini değiştim sanayide sikmesinler diye karı cozuyom gidiyoz şehir dışına adam norwoodu sub5 looksu 5 kasa bmwyle ağır fraudluyo sağ ve sol.
YA AVRADINI SİKTİĞİM TÜRKÇE KONUŞ ARTIK

• JFL
Reactions: looksmaxxerrr and onthewaytochadlite

Users who are viewing this thread

Back