içindeki savaş?

Ethernal

Ethernal

Kafam doldu, nereye boşaltayım?
çok düşünceli herşeyi düşünen, çok trajik bir hayat geçirmiş, takıntılı insanlar ne yapıyor? (bunu niye böyle yaptın mal desen 2 gün düşünür)
bu insanlar ya piskolojileri bozuluyor hayatla mücadeleri bitiyor paranoyak 2 cümleyi bir araya getiremeyen utangaç insanlar oluyor.
yada içindeki savaşı tolere edebilen, zorlukların üstesinden gelebilen, ilk başta kendini sonra karşısındaki insanı anlamaya başlayan mentalist zekasında insanlar oluyor. (beraber çalıştığım iş arkadaşım örnek)

piskolok bir çare mi? piskolok kendi mentalitesinde dominant olmayan bir insan içinmi geçerli olur veya çok karmaşık düşüncelere dalıp kaybolan zorlanan her insan içinmi geçerli olur?

• +1
Reactions: nmn14
çok düşünceli herşeyi düşünen, çok trajik bir hayat geçirmiş, takıntılı insanlar ne yapıyor? (bunu niye böyle yaptın mal desen 2 gün düşünür)
bu insanlar ya piskolojileri bozuluyor hayatla mücadeleri bitiyor paranoyak 2 cümleyi bir araya getiremeyen utangaç insanlar oluyor.
yada içindeki savaşı tolere edebilen, zorlukların üstesinden gelebilen, ilk başta kendini sonra karşısındaki insanı anlamaya başlayan mentalist zekasında insanlar oluyor. (beraber çalıştığım iş arkadaşım örnek)

piskolok bir çare mi? piskolok kendi mentalitesinde dominant olmayan bir insan içinmi geçerli olur veya çok karmaşık düşüncelere dalıp kaybolan zorlanan her insan içinmi geçerli olur?
kız arkadasının fotosunu sılmedıysen at 31 cekcem hadı

• JFL
Reactions: hesaplar_banlı
@orhanhic orhan nerdesin lan aktifsin de ben mi görmüyom

ya kardeş bu forumun kullancılarının odak süresi maximum 30 saniye okbli mallar açtığın konuya bak siktir git technopata yaz git psikologa dök içini şurda 2 3 girip kendimizi kandıralım softmax falan diyoruz

• JFL
  • +1
Reactions: gargomel and Ethernal
ya kardeş bu forumun kullancılarının odak süresi maximum 30 saniye okbli mallar açtığın konuya bak siktir git technopata yaz git psikologa dök içini şurda 2 3 girip kendimizi kandıralım softmax falan diyoruz
umidini kaybetme kardeşim bi leanmaxx'a chadlite olursun

JoinedSep 16, 2024

umidini kaybetme kardeşim bi leanmaxx'a chadlite olursun
1726510012816
herkes niye kardeşin gelen geçen ananı mı sikti

• JFL
Reactions: elemanzelvadre
senle @oldgymcel in yazilari okumuyorum okuyuncada okurkene depresyona giriyorum amk kisa kes kes kes uzaklas hadi

• JFL
Reactions: Ethernal, iblamemyheight and maarda
Okbli mallar? Psikolojisi bozuk okbli mallar sasola devam mı?

Kizlarsoruyora veya incel ise git burda siklenmezsin

@orhanhic orhan nerdesin lan aktifsin de ben mi görmüyom
duzgun cumle kuramadigimi farkettim cumleyi yazarken basini unutuyorum anani sikeyim :ogre::ogre::ogre:

Last edited:
  • Woah
Reactions: Tornoviaa

Users who are viewing this thread

Back