İgf1 doktorlar yazarmi?

kambally

kambally

Bronze
Beyler bi doktor var anlayışlı ortopedi ona gideceğim boyum kısa kalcakmi falan diye paletlere baktiricam eğer 176 dan kisa kalma ihtimalim varsa hormon için darliycam baya sizce yazarmi? Bide yazarsa normalden ucuza falanmi gelicek? Soran olursa evet ailem ilaca izin veriyor

Beyler bi doktor var anlayışlı ortopedi ona gideceğim boyum kısa kalcakmi falan diye paletlere baktiricam eğer 176 dan kisa kalma ihtimalim varsa hormon için darliycam baya sizce yazarmi? Bide yazarsa normalden ucuza falanmi gelicek? Soran olursa evet ailem ilaca izin veriyor
Doktorun sana hormon yazması için 140 falan olman lazim

Cüce degilsen yazmıyolarda darla amk blackpill anlat doktora

• JFL
Reactions: temelyeterliliktest
Cüce degilsen yazmıyolarda darla amk blackpill anlat doktora
Darlicam duygu sömürüsü yapcam herkes zorbaliyo psikolojim akt üst oldu diye

Darlicam duygu sömürüsü yapcam herkes zorbaliyo psikolojim akt üst oldu diye
yapma öyle bisey mal mısın amınakoyim rezil olduğunla kalırsın

Hormon bir sikime yaramicak sadece seni daha hızlı uzatıcak ama bunun sonucunda normalde olacağından daha kısa olaxaksın

Hormon bir sikime yaramicak sadece seni daha hızlı uzatıcak ama bunun sonucunda normalde olacağından daha kısa olaxaksın
O yuzden cuceler hormonla daha yuksek boya ulaşıyor demi messi bile hormonla büyüdü amk adam akıllı makale falan atmadan konuşmayın şurada

O yuzden cuceler hormonla daha yuksek boya ulaşıyor demi messi bile hormonla büyüdü amk adam akıllı makale falan atmadan konuşmayın şurada
Messi nin hormon eksikliği vardı kafasını siktiğim

Amını siktiğim "cüceler" neden cüce sence amınakoydugum kendi cümlende kendinle çelişiyon

Messi nin hormon eksikliği vardı kafasını siktiğim
Olm git Google a yaz igf-1 boy etkisi diye yada google acedemiye gir falan ne bileyim bide buyumue hormonu artarsa totelde daha az uzarsin ne ak kim dediyse iyi keklemis seni

Amını siktiğim "cüceler" neden cüce sence amınakoydugum kendi cümlende kendinle çelişiyon
Yinede normalden fazla hormon alınırsa sentetik olarak 175 olcak biri 180 i görür diye biliyorum

Varsa cidden igf-1 boyu azaltıyorsa sentetik olarak makale atsana ona göre alayim bende

Olm git Google a yaz igf-1 boy etkisi diye yada google acedemiye gir falan ne bileyim bide buyumue hormonu artarsa totelde daha az uzarsin ne ak kim dediyse iyi keklemis seni
SİK KAFASI YÜKSEK HORMON SEVİYELERİ OSİFİKASYONU HIZLANDIRIR KIKIRDAKLAR BÜYÜME PLAKLARI DAHA HIZLI UZAR DAHA HIZLI KAPANIR

SİK KAFASI YÜKSEK HORMON SEVİYELERİ OSİFİKASYONU HIZLANDIRIR KIKIRDAKLAR BÜYÜME PLAKLARI DAHA HIZLI UZAR DAHA HIZLI KAPANIR
İgf1 azaltirsam daha fazlami uzayacagim

İgf1 azaltirsam daha fazlami uzayacagim
Teston estrojenin ne kadar düşük olursa okadar uzun açık kalıcak büyüme plakların eğer hormon alırsan potansiyelinden çalıcak ama sen genede götüne hormon bas amınısiktiğiöin cücesi sen 190 olsan gene yüzün kurtarmaz büyük ihtimal

Pipimi ye cüce orospu
Yaram iki belge atmiyon sonra surada kuduruyon ben ne yapayim bildigim birşeyi adam akıllı duzeltcegine kufur ediyorsun

Teston estrojenin ne kadar düşük olursa okadar uzun açık kalıcak büyüme plakların eğer hormon alırsan potansiyelinden çalıcak ama sen genede götüne hormon bas amınısiktiğiöin cücesi sen 190 olsan gene yüzün kurtarmaz büyük ihtimal
Piç beni gordunmu konusuyon sanki + ostrojen blocker neyim alicam zaten

• JFL
Reactions: menas
@menas Ters mi kalktın amk 14 yasinda cocuk rahat birak la

@menas Ters mi kalktın amk 14 yasinda cocuk rahat birak la
Harbi doğrumu bu arada makale falan atsaniza amk merak ettim

Harbi doğrumu bu arada makale falan atsaniza amk merak ettim
Bende genetik potansiyeline daha hızlı geliyosun diye biliyorum, ama östrojen blockerda alırsan normalden daha uzun olursun

Bende genetik potansiyeline daha hızlı geliyosun diye biliyorum, ama östrojen blockerda alırsan normalden daha uzun olursux
Zaten doktorun yazip yamzayacagi maglum bide potansiyel boyumu daha öğrenmedim Ama benim kullanacaklarim: aromasin , tiroksin , piridostigmin, bide kortizol dusuruculer alacagim yatmadan once melatonin +çinko d3 k2 magnezyum protein bezlenme vb vb anladin iste

Zaten doktorun yazip yamzayacagi maglum bide potansiyel boyumu daha öğrenmedim Ama benim kullanacaklarim: aromasin , tiroksin , piridostigmin, bide kortizol dusuruculer alacagim yatmadan once melatonin +çinko d3 k2 magnezyum protein bezlenme vb vb anladin iste
Kendin alabilirsin hgh doktor vermesine gerek yok igf1de öyle

Kendin alabilirsin hgh doktor vermesine gerek yok igf1de öyle
Alabilirimde hala kimse cevap vermedi doktor yazinca dhaa ucuzmu oluyor diye millet evet hayır yazacagina potansiyel azalir neyim yaziyor aw zaten alacaksam ostrojen blofker zirtp pirt alıp plaklari gev kapattirivam

Alabilirimde hala kimse cevap vermedi doktor yazinca dhaa ucuzmu oluyor diye millet evet hayır yazacagina potansiyel azalir neyim yaziyor aw zaten alacaksam ostrojen blofker zirtp pirt alıp plaklari gev kapattirivam
+ Potansiyel azalmasi yok diye biliyorum erkenden potasniyele ulasma olayi olabilir ama total height azalmaz yuksek ihtimal

Makaleler googleen çıkmiyo adam akilli buluyum yaziyim suraya

Last edited:
Rosenfeld, R. G., & Kappelgaard, A. M. (2018). "Growth hormone and IGF-1 in growth disorders." Endocrine Reviews.
Sinha, M. K., & Reddy, P. V. (2002). "Insulin-like growth factor 1 and growth." Journal of Pediatric Endocrinology and Metabolism.
Mora, S., & Herrera, J. (2010). "Regulation of growth plate cartilage and bone development by growth hormone and insulin-like growth factor 1." Journal of Endocrinologyi
İgf-1 enjeksiyonunun buyume kapaklarını kapanmasini hızlandırmayacagini soyleyen makaleler

en son araştırma 2018de
İgf-1 hizli kapattığını senden duydum ilk defa ama vardır illa alakali bir araştırma makale falan bulunca atayim harbiden doğruysa dediğin sıkıntı

en son araştırma 2018de
Tam doğru makale bulamadim fakat Chatgptte falanda sordum dediğin yarı doğru potensiyele hızlı ulastirir fakat potansiyelde - yemezsin zaten ostrojen blocker v.b seylerle desteklenirse boyle bir sonuç yasanacagini dusunmuyorum zaten kullanan kişi sadece igf1 lr3 kullanmayacagi için potansiyeli aşabilir

cok kisa degilsen doktor buyume hormonu yazmaz kendin almalisin 174-178 olacaksin demis buda ortalamaya tekabul ediyo evladim ok?

• +1
Reactions: elemanzelvadre
çoğu sahte,eczanelerde bile birçok sahte var aq @elemanzelvadre
1 kutu bos 1 kutu dolu verir eczanede 6-7 farklı genotrioin var nedenini bilmiyorum bazıları 180 gram bazıları 350 ne alaka mqq

Users who are viewing this thread

Back