İlk mogger

C

caucasianmogger

Iron
2017 sonlarına doğru, looksmaxxing'in yeni çıktığı zamanlarda topluluğa katılan ilklerden biri olarak. Sadece İngilizce form ve bazı dc toplulukları vardı. Deneme yanılma yaparak bilgileri paylaşıyorduk. Şuan formda gördüğüm kadarıyla eski ve işe yarar methodlardan konuşan yok. Sorularınız varsa yardımcı olurum.
7 yılın ardından şu anki durumi
Bonesmashing attık işe yaramıyor, maxilla ve geriye kalan kemikler büyüme sınıra ulaştı
Thumbpulling ve hard mewing damak genişliği sınırıma ulaştırdı. 45mm'den 63mm'e

Attachments

• IMG_20240831_003551.jpg
    IMG_20240831_003551.jpg
    554.4 KB · Views: 0
  • Hmm...
Reactions: dostoyevski
2017 sonlarına doğru, looksmaxxing'in yeni çıktığı zamanlarda topluluğa katılan ilklerden biri olarak. Sadece İngilizce form ve bazı dc toplulukları vardı. Deneme yanılma yaparak bilgileri paylaşıyorduk. Şuan formda gördüğüm kadarıyla eski ve işe yarar methodlardan konuşan yok. Sorularınız varsa yardımcı olurum.
Bonesmashing attık işe yaramıyor, maxilla ve geriye kalan kemikler büyüme sınıra ulaştı
Eski hesabın ne

Kral looksmaxxing golden erası 2017-2018di normalde 2010-2011 seneleri arasında 4chande ironik olarak ortaya çıkmıştır.Bodybuilding.orgta temelleri atılmıştır ve puahate sluthate lookism derken buralara gelmiştir.Attığın foto bulanık ama yinede güzel bir side profilin var hocam htn-cl arası.Frontu az merak etmiyor değilim şahsen.

kusura bakma abim ama benim yaşım 17 damağım 52 53 mm ok?

normalde 2010-2011 seneleri arasında 4chande ironik olarak ortaya çıkmıştır
Yok 2010 da zaten sluthate vardı looksmax 2014 de çıktı

• Hmm...
6 cm damak ne bide aq gülünce 14 dişin mi gözüküyor

• JFL
  • +1
Reactions: D0KALES and dostoyevski
Kral looksmaxxing golden erası 2017-2018di normalde 2010-2011 seneleri arasında 4chande ironik olarak ortaya çıkmıştır.Bodybuilding.orgta temelleri atılmıştır ve puahate sluthate lookism derken buralara gelmiştir.Attığın foto bulanık ama yinede güzel bir side profilin var hocam htn-cl arası.Frontu az merak etmiyor değilim şahsen.
Htn-cl? Yeni sözcüklere hakim değilim, ön profil kalsın hocam

Olum rol yapmasana la la ok ?

Yok 2010 da zaten sluthate vardı looksmax 2014 de çıktı
2010da puahate sluthate 2lisi duruyordu ama daha çok incel.is temalı konular açılıyordu diğer memelerin olduğu gibi looksmax memeide 4chande büyümeye başlayınca (bir yandan incel forumlar blackpill akımını başlatıyor 2007-2008 seneleri arasında)incel forumlarada taşındı bu looksmax olayları bundan dolayı looksmaxxing incel bir meme haline geldi

• +1
thumbpulling ve hard mewing bilimsel olarak kanıtlanmamıştır
11 yaşında 10 yaşında değilsen mewing işe yaramaz ve mike mew hard mewingi kas çalışma yöntemi olarak öneriyor
ben orthotropics kanalı ile başladım sonrasında .net .me falan buldum o zamanlar mewinge inanılıyordu ama artık kimse inanmıyor kusura bakma muhtemelen ergenlik sonrası olan gelişimin ile alakalıdır

2010da puahate sluthate 2lisi duruyordu ama daha çok incel.is temalı konular açılıyordu diğer memelerin olduğu gibi looksmax memeide 4chande büyümeye başlayınca (bir yandan incel forumlar blackpill akımını başlatıyor 2007-2008 seneleri arasında)incel forumlarada taşındı bu looksmax olayları bundan dolayı looksmaxxing incel bir meme haline geldi
Yok kanka looksmax sluthate de gelişiyor archive.org a git bak anlarsın yada incel wikiye bak

Yok kanka looksmax sluthate de gelişiyor archive.org a git bak anlarsın yada incel wikiye bak
kanka illa şimdi vpnyi açıp sana 4chanin 2010lu threadlerine mi gideyim aq neyse sluthatede ilk başlayan yerlerden zaten

12... Maxilla için normal. Şimdiki hormonsuz erkekler için ortalamanın baya üstünde
teston
prolaktin
e2
t3 t4
bunlar kaç ayrıca bir sorum olucak 2017 den beri yapıyosan illa kendinde dğeişim görmüşssündür supraorbital göz kemiklerin kaç yaşında gelişti

teston
prolaktin
e2
t3 t4
bunlar kaç ayrıca bir sorum olucak 2017 den beri yapıyosan illa kendinde dğeişim görmüşssündür supraorbital göz kemiklerin kaç yaşında gelişti
Dayı bendemi bir tuhaflık var aq 15 yaşımda browridgeim var

kanka illa şimdi vpnyi açıp sana 4chanin 2010lu threadlerine mi gideyim aq neyse sluthatede ilk başlayan yerlerden zaten
4chan de looksmax geliştirecek kitle yok,loser formu

• +1
Reactions: caucasianmogger
thumbpulling ve hard mewing bilimsel olarak kanıtlanmamıştır
11 yaşında 10 yaşında değilsen mewing işe yaramaz ve mike mew hard mewingi kas çalışma yöntemi olarak öneriyor
ben orthotropics kanalı ile başladım sonrasında .net .me falan buldum o zamanlar mewinge inanılıyordu ama artık kimse inanmıyor kusura bakma muhtemelen ergenlik sonrası olan gelişimin ile alakalıdır
Kesinlikle yanılıyorsun. Eskiden overbite çene yapısına sahiptim. Ve 4cm damak genişliği. Ameliyatsız ve MSE kullanmadan bunların düzelmesini mewinge borçluyum

kusura bakma abim ama benim yaşım 17 damağım 52 53 mm ok?
Değil, mewing ve thumbpullinge sadık kal. İşe yaraması için anti thumbpulling de artır rutine. Sadık kal, fark kaçınılmaz

Kesinlikle yanılıyorsun. Eskiden overbite çene yapısına sahiptim. Ve 4cm damak genişliği. Ameliyatsız ve MSE kullanmadan bunların düzelmesini mewinge borçluyum
Chad Bende işe yaradı enjoyer vs Virgin Bilimde öyle birşey yok fan

• +1
Reactions: caucasianmogger
@caucasianmogger Kral sen madem eskisin elliot rodgerın puanlandığı zamanlarıda bilirsin lookismde mesela o adam 10/6 10/6.5 puanlanıyordu ama şuan maksimum o adama 10/4 veriyorlar.Eskiden çok daha fazla puan verilirdi yeni looksmax bp kitlesi baya underrater

dostum yanılmıyroum

2018 2019 yıllarında orthotropics kanalını buldum mike mewin dil postürü ve vücut postürünün önemini anlatıyordu
yediğimiz yemeklerin sertliği falan filan öyle şeyler copeluyordu daha sonrasında her şeyin aslında 11-12 yaşımda bittiğini öğrendim
yani 11-12 yaşından sonra yapılan mewing bir işe yaramaz
ben 2019 dan beri annemin arkadaşları var miyofonksiyonel tedavi falan anlattılar dil postürüm falan iyi
ona rağmen büyümenin verdiği değişiklikler hariç bir şey henüz 13 yaşında falan başladım aktif yaşım 17
Aslında mewingin asıl amacı zaten
https://www.youtube.com/@mehmetarga8110 açıkcası şu adamı izleyerek öğrenmediyseniz bitti bile. 2021 de mewing videosunu gördüm ve yapmayı denedim ama bir işe yaramıyor bu adamda sonra gym içerikleri üretti ve bıraktı zaten.

@caucasianmogger Kral sen madem eskisin elliot rodgerın puanlandığı zamanlarıda bilirsin lookismde mesela o adam 10/6 10/6.5 puanlanıyordu ama şuan maksimum o adama 10/4 veriyorlar.Eskiden çok daha fazla puan verilirdi yeni looksmax bp kitlesi baya underrater
Adam zorbalaniyordu görünüşünden dolayı deli misin amk eski kitle 10 kat daha sertti

• +1
Reactions: elemanzelvadre and dostoyevski
elliot mixed olduğu için harmonyde sıkıntı var
dudaklar ve göz rengi bozuyor
coloring ve saç iyi değil

bunları düzeltse ve boyunu fraudlasa bizim gibi normal bir hayat yaşardı

elliotun olayı birazcık blackpill overdose olmuş herşeyin fazlası zarar

Adam zorbalaniyordu görünüşünden dolayı deli misin amk eski kitle 10 kat daha sertti
puah8 de anasını sikmişlerdir onun aq

Sen onun yaşadığı dönemden bahsediyorsun kanka bodybuilding.org ve puahateden bahsediyorsun.Ben lookismden yani 2016-2018 döneminden bahsediyorum aq bu looksmax kitlesi her 3-4 senede evrim geçiriyor

elliotun olayı birazcık blackpill overdose olmuş herşeyin fazlası zarar
Olayın blackpill ile alakası yok manifestosunu okuyun, kısaca ailesi doğru düzgün yetistirmemis narsistik pic olmuş kimse ilgi vermeyince ER

• So Sad
sıralama şöyle hocam

subhuman, low tier normie, mid tier normie,high tier normie,chadlite,chad
Kısa yazınca anlamdım pardon, psl puanı hala kullanıyormusunuz bilmiyorum. Psl puanım 7,2 Yüz çekiciliği 8,6. Ses tonu ve statü ve birçok şeyi katarsak chad diye biliriz. Baya uzun zaman oldu bu konulardan konuşmayalı, biraz çocuksu geliyor kusura bakma

• Woah
puah8 de anasını sikmişlerdir onun aq
puah8 sluh8 zamanları adamların anasını sikiyolardı

ya ascendlenecek base i olanlar ascendliyordu
base i olmayanlar ropeluyordu
daha sertti burdaki gibi kimse gelip mewing falan copelamazdı direkt tipini sikeyim çok çirkinsin intihar et yazarlardı

Olayın blackpill ile alakası yok manifestosunu okuyun, kısaca ailesi doğru düzgün yetistirmemis narsistik pic olmuş kimse ilgi vermeyince ER
çok üşeniyom bir blackpill manifestosu okumaya aklımı dahada bozar aq

Kısa yazınca anlamdım pardon, psl puanı hala kullanıyormusunuz bilmiyorum. Psl puanım 7,2 Yüz çekiciliği 8,6. Ses tonu ve statü ve birçok şeyi katarsak chad diye biliriz. Baya uzun zaman oldu bu konulardan konuşmayalı, biraz çocuksu geliyor kusura bakma
psl puanı 7,2 mi

psl puanı 7,2 mi
7,2 psl imkansız gibi bir şey
dünyanın %0.000005 i falan aitdir bu psl seviyesine eğer öyleyse tüm yüzünü görmek isteriz hocam
7,2 psl in appealıda yüksek olmalı jordan barret bile 7 psl öyle diyeyim

Sen onun yaşadığı dönemden bahsediyorsun kanka bodybuilding.org ve puahateden bahsediyorsun.Ben lookismden yani 2016-2018 döneminden bahsediyorum aq bu looksmax kitlesi her 3-4 senede evrim geçiriyor
Buda cope lookism çok troll bi yerdi zaten
Birçok alt hesabı vardı çoğu kişinin
4316348 IMG 2766

7,2 psl imkansız gibi bir şey
dünyanın %0.000005 i falan aitdir bu psl seviyesine eğer öyleyse tüm yüzünü görmek isteriz hocam
7,2 psl in appealıda yüksek olmalı jordan barret bile 7 psl öyle diyeyim
Kanka ben size bunu anlatmaya çalışıyorum aq

teston
prolaktin
e2
t3 t4
Göz kemiği genetiğim iyi, çocukluktan beri pek umrumda olmadı.Ama maskulen görüntü 15-16 yaş sonrası başladı sanırım

dostum yanılmıyroum

2018 2019 yıllarında orthotropics kanalını buldum mike mewin dil postürü ve vücut postürünün önemini anlatıyordu
yediğimiz yemeklerin sertliği falan filan öyle şeyler copeluyordu daha sonrasında her şeyin aslında 11-12 yaşımda bittiğini öğrendim
yani 11-12 yaşından sonra yapılan mewing bir işe yaramaz
ben 2019 dan beri annemin arkadaşları var miyofonksiyonel tedavi falan anlattılar dil postürüm falan iyi
ona rağmen büyümenin verdiği değişiklikler hariç bir şey henüz 13 yaşında falan başladım aktif yaşım 17
Aslında mewingin asıl amacı zaten
https://www.youtube.com/@mehmetarga8110 açıkcası şu adamı izleyerek öğrenmediyseniz bitti bile. 2021 de mewing videosunu gördüm ve yapmayı denedim ama bir işe yaramıyor bu adamda sonra gym içerikleri üretti ve bıraktı zaten.
O zamanlar ben dahil mewing için dil altı bağı kestiriyorduk. Hard mewing için. Muhtemelen yanlış yapmışsın veya çabuk bırakmışsın. Ergenlik yalanları da tam bir baş belası daha l zamanlardan beri yapamayan veya inanmayanların uyduruklari. Junaidzunun 20 yaşından sonraki gelişimine şahsen Tanık olmuş biri olarak. Kesinlikle işe yarıyor.

O zamanlar ben dahil mewing için dil altı bağı kestiriyorduk. Hard mewing için. Muhtemelen yanlış yapmışsın veya çabuk bırakmışsın. Ergenlik yalanları da tam bir baş belası daha l zamanlardan beri yapamayan veya inanmayanların uyduruklari. Junaidzunun 20 yaşından sonraki gelişimine şahsen Tanık olmuş biri olarak. Kesinlikle işe yarıyor.
junaidin gelişimi AMELİYAT kardeşim anlamıyor musunuz siz

SENCE JUNAID CHIN TUCK SPAMLAYARAK VE HARD MEWING YAPARAK MI ASCENDLEDI

ayrıca, dilt altı bağım yoktu herşeyi doğru yaptım ama evet, masseterim gelişti ve maxillam belki dahada geride kalacaktı ama şuan yeterince iyi

Buda cope lookism çok troll bi yerdi zaten
Birçok alt hesabı vardı çoğu kişinin
View attachment 3136343
Lookism berbat biryer zaten psl forumlarında puahate dısında kaliteli forum yok sluthatede cok yavaş bir forumdu cogu kişi kullanmayı bırkamıştı ama lookismde elliot rodger yüksek puanlandığı bir gerçek (puahate ve sluthatede düşük puanlanmadı sadece ortalama bir manlet olarak görülüyordu aq abartmayın sizde)

Hayır, psl puanı olarak 2-3 veriliyordu. Ortalam puan sen dediğin puan. Şimdi ortalamayla psl puanı karıştırmışlar. Looksmaxxerlar için kötü bir durum

We’ve got an Infestation and it has only one solution!

Kill Turks. Behead Turks. Roundhouse kick a Turk into the concrete. Slam dunk a Turk baby into the trashcan. Crucify filthy Turks. Defecate in a Turks food. Launch Turks into the sun. Stir fry Turks in a wok. Toss Turks into active volcanoes. Urinate into a Turks gas tank. Judo throw Turks into a wood chipper. Twist Turks heads off. Report Turks to the IRS. Karate chop Turks in half. Curb stomp pregnant Yellow Turks. Trap Turks in quicksand. Crush Turks in the trash compactor. Liquefy Turks in a vat of acid. Eat Turks. Dissect Turks. Exterminate Turks in the gas chamber. Stomp Turks skulls with steel toed boots. Cremate Turks in the oven. Lobotomize Turks. Mandatory abortions for Turks. Grind Turk fetuses in the garbage disposal.
Drown Turks in fried Kebab grease. Vaporize Turks with a ray gun. Kick old Turks down the stairs. Feed Turks to alligators. Slice Turks with a katana.

Kill your fucking self you fucking nigger
YOU ARE A COCKSUCKER NAZI WHOS SUCKING MY DICK RIGHT NOW
THIS FLOOD IS LITERALLY MEAN NOTHING IN THIS ERA NIGGGGGGGGGGGER
I THINK YOU ARE NOT A NAZI YOU ARE JUST A HALF CURRY AND HALF WASIAN NIGGER
YOU ARE PROBABLY LOOKING LIKE SHIT AND STILL USING THIS FLOOD IN 2025
YOU SHOULD KILLYOURSELF

We’ve got an Infestation and it has only one solution!

Kill Turks. Behead Turks. Roundhouse kick a Turk into the concrete. Slam dunk a Turk baby into the trashcan. Crucify filthy Turks. Defecate in a Turks food. Launch Turks into the sun. Stir fry Turks in a wok. Toss Turks into active volcanoes. Urinate into a Turks gas tank. Judo throw Turks into a wood chipper. Twist Turks heads off. Report Turks to the IRS. Karate chop Turks in half. Curb stomp pregnant Yellow Turks. Trap Turks in quicksand. Crush Turks in the trash compactor. Liquefy Turks in a vat of acid. Eat Turks. Dissect Turks. Exterminate Turks in the gas chamber. Stomp Turk skulls with steel toed boots. Cremate Turks in the oven. Lobotomize Turks. Mandatory abortions for Turks. Grind Turk fetuses in the garbage disposal.
Drown Turks in fried Kebab grease. Vaporize Turks with a ray gun. Kick old Turks down the stairs. Feed Turks to alligators. Slice Turks with a katana.

DNRD YOU STUPİD NİGGER

@caucasianmogger hocam haklısınız ben biraz elliot rodgerı abarttım neyse pm gelirmisiniz

Kill your fucking self you fucking nigger
YOU ARE A COCKSUCKER NAZI WHOS SUCKING MY DICK RIGHT NOW
THIS FLOOD IS LITERALLY MEAN NOTHING IN THIS ERA NIGGGGGGGGGGGER
I THINK YOU ARE NOT A NAZI YOU ARE JUST A HALF CURRY AND HALF WASIAN NIGGER
YOU ARE PROBABLY LOOKING LIKE SHIT AND STILL USING THIS FLOOD IN 2025
YOU SHOULD KILLYOURSELF
IMG 6284
IMG 6502

Just go hang out with your cousins bro!

Users who are viewing this thread

Back