İNFRAORBİTAL COPE

mesocephalicmogger

mesocephalicmogger

Banned
Her yerde görüyorum infraorbital implant malar implant yaptiricam diyenleri. COPE
Indir
Images   2024 08 15T215337720

Hayatimda gördüğüm en gigarecessed iki infraorbital fakat abilerimizi önden gözlerine bakalım
Images   2024 08 15T220111243
Images   2024 08 15T220032907

Gördüğüm en iyi göz çevrelelerinden ikisi

Çıkaracağımız sonuç= orbitallerin kötüyse infraorbital implant düşünmek yerine supraorbital implant düşünebilirsiniz gözlerini çok daha ascendleyecek @maarda burada sana katılmıyorum bence uncanny görünmüyor fakat alında silikon var dedin ben göremedim aq bi açıklama yaparsan sevinirim

• +1
Reactions: boneking772
Kanka zaten alt gözün aşağı doğru sarkıyorsa yaptırman lazım eyelid retraction da yaptırabilirsin (bağları bağlıyorlar) ama bı zaman sonra yine aşağı sarkıyor diyorlar o yüzden desteklemek için implant koyuluyor

Ama evet orbital vektör cope

Kanka zaten alt gözün aşağı doğru sarkıyorsa yaptırman lazım eyelid retraction da yaptırabilirsin (bağları bağlıyorlar) ama bı zaman sonra yine aşağı sarkıyor diyorlar o yüzden desteklemek için implant koyuluyor

Ama evet orbital vektör cope
Alt gözün aşağı sarkmasinin sebebi tam olarak neydi

• +1
Reactions: boneking772
Alt gözün aşağı sarkmasinin sebebi tam olarak neydi
orbital kemiği ve göz kapağı arasındaki kemik desteğinin yetersiz olmasıyla alakalı

Yada yaşlandıkça bağlar genişliyor aşağı doğru sarkıyor ama forumda 40 yaş biri yoktur herhalde

Bu arada gerçekten doğru. Supraorbital surgery daha mantıklı inforbitale göre. Göz altı desteği kötü olup gözleri hala güzel olan insanlar görmüştüm. Hepsinin ortak özellikleri üst orbital..

Users who are viewing this thread

Back