İNSAAT METRESİNİN AMİNA SOKİYİM

Angutoid

Angutoid

Kraken
LAN OGLUM BUNU İCAT EDENİ SİKERİM BAK BUNLA BOY OLCMEYİN HASTANEDE 183 İNSAAT METRESİNDE 162 CİKİYORUM

• JFL
  • +1
Reactions: dostoyevski, ogrepilled, elemanzelvadre and 1 other person
LAN OGLUM BUNU İCAT EDENİ SİKERİM BAK BUNLA BOY OLCMEYİN HASTANEDE 183 İNSAAT METRESİNDE 162 CİKİYORUM
Aynısı aq 181im 170 küsür cıktım

• +1
Reactions: Angutoid
Sen bi threadinda 176dan 188e uzattim kendimi diyodun şimdi 83 mü oldu

• +1
Offf 162 tam sikmelik boydasın👍👍👍🍆🍆🍆🍆💦💦💦💦

• +1
167 yim 171 cıkıyorum bu metre iyi ve güzel bi metre

• +1
gerçek mi lan bu bende onla ölçüyodum bikaç cm fark eder diyorlardı da siktir la öyle şey mi olur demiştim

• +1
hiç hastanede ölçülmedim acaba 187 miyim

• JFL
bak ciddi soruyom dalga gecmeyin bu gercek mi cunku bu sorunu ben ve 2-3 kisi daha bu forumda sorguluyordu

• +1
  • +1
Reactions: ER enjoyer
kac cmlik oynama yapiyor lan yoksa yoksa ben daha mı uzunum sandigimdan :soy:
Uok la doktor 181 bucuk eczanede 181 civarı sadece mezura 5 cm daha kısa ölçüyo

• Love it
Reactions: iblamemyheight
hastanademi olcuturmem lazım benim simdi bi iki hafta once boyum 164 cıktı su insaat metresinde simdi 166 benim randevu ertelendi bir hafta buyume plaklarına baktırmak icin gitmisken bide boyumu olctureyim

• +1
hastanademi olcuturmem lazım benim simdi bi iki hafta once boyum 164 cıktı su insaat metresinde simdi 166 benim randevu ertelendi bir hafta buyume plaklarına baktırmak icin gitmisken bide boyumu olctureyim
brutal

tamam tamam kızma

Uok la doktor 181 bucuk eczanede 181 civarı sadece mezura 5 cm daha kısa ölçüyo
5cm fazla değil mi amk ben 2-3cm fark eder diyordum

14 yaşında ne işin var burda amk
niye bu kadar garip karşılıyonuz ben 14-15 de lurkluyodum amk blackpill türkiye videosunu izlemiştim hamudinin

Users who are viewing this thread

Back