İnstagramın engellenmesi benim gibiler için umut oldu

StuntmanMike

StuntmanMike

Kraken
Sosyal çevre yok,SMV diplerde.Gösterecek bir şeyimiz yoktu,Karılara da yürüyemiyorduk(Zaten 5000 kişi yürüyor amk 5001inci olmaya ne gerek var)
Şimdi insta engellendi
İlgi bağımlısı orospular ve simpleri boşluğa düştü
Yani bir umut demek istemiyorum ama sanırım looksmatchımı sikme ihtimalim oldu gibi
Bence WC hipergamisi için hayırlı bir olay oldu artık 5/10 karılara yüzlerce erkek yürümeyecek ve egoları düşecek

• +1
Reactions: MOGGERWINSS, menas, cmstormhox and 1 other person
öyle bırakmazlar onu sude suları instasız tutmak kolay is değil

• +1
Reactions: StuntmanMike
Tek sorun 1 güne açılacak olması

• +1
  • WTF
Reactions: MOGGERWINSS and StuntmanMike
Tek sorun 1 güne açılacak olması
öyle bırakmazlar onu sude suları instasız tutmak kolay is değil
Aynen açılacak malesef.İşte ne yapalım amk gençlik gitti.2016 da kendime demiştim bu insta yüzyılında siksen bir şey yapamazsın diye öyle de oldu.İnstagram korkunç bir olay.İnstagramın iyi değilse kimse seni eklemiyor ayrıca kızlar weirdo gözüyle bakıyor.Çok kötü etkilendim ben umarım hep engelli kalır da vpn ile girer orospu çocukları
İnstagram olmasaydı şu an manitam olurdu

• +1
Reactions: MOGGERWINSS and maarda
internetler gitti o ne zaman doncek

Aynen açılacak malesef.İşte ne yapalım amk gençlik gitti.2016 da kendime demiştim bu insta yüzyılında siksen bir şey yapamazsın diye öyle de oldu.İnstagram korkunç bir olay.İnstagramın iyi değilse kimse seni eklemiyor ayrıca kızlar weirdo gözüyle bakıyor.Çok kötü etkilendim ben umarım hep engelli kalır da vpn ile girer orospu çocukları
İnstagram olmasaydı şu an manitam olurdu
büyük konusmim de instadan manita yapacağıma suri smashlerim

büyük konusmim de instadan manita yapacağıma suri smashlerim
Sosyal döngünde aşırı önemli ama.Ne kadar çok kız seni takip ediyorsa karıların gözün de de o kadar yüksek SMV oluyor.
Yani İnstamaxxx hakikatten legit

internetler gitti o ne zaman doncek
solcu gazete insta olayının filistinin bi seysi öldürüldü diye milli yas olduğunu söylüyor internet de bundan gitmisse adam dirilince gelir sanırım

Sosyal döngünde aşırı önemli ama.Ne kadar çok kız seni takip ediyorsa karıların gözün de de o kadar yüksek SMV oluyor.
bence cok karı takipleme olayı değil kızın ıqsu 3-5 arasındaysa zaten genelde instadan senin yaşama bicimin konusunda anlam cıkartmaya calısıyor ben smv olayının realde daha cok döndüğünü düsünüyorum

Sosyal çevre yok,SMV diplerde.Gösterecek bir şeyimiz yoktu,Karılara da yürüyemiyorduk(Zaten 5000 kişi yürüyor amk 5001inci olmaya ne gerek var)
Şimdi insta engellendi
Yani bir umut demek istemiyorum ama sanırım looksmatchımı sikme ihtimalim oldu gibi
Bence WC hipergamisi için hayırlı bir olay oldu artık 5/10 karılara yüzlerce erkek yürümeyecek ve egoları düşecek
Harbi noldu instaya giremioz aq

Şimdi insta engellendi
1 gunlugune erisim engelidir bro bosuna umitlenme

Şimdi insta engellendi
cok ıyı oldu tabıkı

Hakikatten iyi görünüyorsan hiç önemli değil ne yani cl insta kullanmayan birisine kız ilgi duymayacak mı?

Hakikatten iyi görünüyorsan hiç önemli değil ne yani cl insta kullanmayan birisine kız ilgi duymayacak mı?
HTN üstüne tabi ki ilgi duyar da HTN ve aşağısı sıkıntı çekiyor.Sonuçta sadece kızla değil kızın çevresi ile de çıkıyorsun.Kötü bir instaya yada hiç instaya sahip olmamak smvyi aşırı düşürüyor.

Amci diyip wp gruplarinda tassak gecilirsin
Tipin kotu muhtemelen ben Instagramda 10 takpicli hesapla bile iliskiye kadar goturuyordum

Bu sefer snapchat den devam ederler

10 takpicli hesapla bile iliskiye kadar goturuyordum
4279853 A1D774D0 1365 41B2 8700 3FE227EE8922

İnsta olmadanda karı tavliyom bana koyan bise yok aga görünüş ciddili herşey aq

Amci diyip wp gruplarinda tassak gecilirsin
Tipin kotu muhtemelen ben Instagramda 10 takpicli hesapla bile iliskiye kadar goturuyordum
Sen chadsin

Foruma ne kadar self-claim chad gelmis la ?

Proof veya sikime kadar yolunuz var beyler :feelsmage:

• +1
  • Love it
Reactions: toprak, maarda and StuntmanMike
Foruma ne kadar self-claim chad gelmis la ?

Proof veya sikime kadar yolunuz var beyler :feelsmage:
Bunlar LTB sikiyor bra.LTB sikip kendilerini psl tanrısı zannediyorlar

• +1
Reactions: maarda
Bunlar LTB sikiyor bra.LTB sikip kendilerini psl tanrısı zannediyorlar
Htnye ltb-mtb dusuyor zaten kendimin psl slayer falan olduğumu iddia etmedim kızla konuşmak ilişkiye goturmek imkansız birşey değil forumdan aldığınız şeylerin bazılarını kusmaniz gerek

Users who are viewing this thread

Back