İŞTAH KAPATAK LA GEL

claustral04

claustral04

Iron
Beyler iştahı kapatan ilaçlar takviyeler vs nedir (leanmaxx veya lean kalmak için işte)
Sabah bi guideda okuyup görmüştüm şimdi bulamıyorum mk
Diyet önerisi de olur da cevaplar klasik lifli karbonhidratlar olucaktır herhalde

İştah azaltan hap yada nikotin kafein su

• +1
Reactions: claustral04
Beyler iştahı kapatan ilaçlar takviyeler vs nedir (leanmaxx veya lean kalmak için işte)
Sabah bi guideda okuyup görmüştüm şimdi bulamıyorum mk
Diyet önerisi de olur da cevaplar klasik lifli karbonhidratlar olucaktır herhalde
Ozempic

hızlı ve aç kalmadan vermek istiyorsan sadece et ye.

bu kadar kıstılayıcı olmak istemiyosan yumurta da ekleyebilirsin.
et ve yumurta yiyip 2000 kalori aşağısında yediğin sürece verirsin, hızlı vermek istiyorsan eğer günde 1-2 öğün ye toplam 1000 kalori yap yine et ve yumurta ye, 12 yumurta 1000 kalori ediyor

karbonhidrat yemek istiyorsan aç kalmayla yüzleşmeye hoş geldin, insülini de baya salgılatacağı için daha yavaş verirsin zaten günlük minimum 100g protein alman lazım=400kcal

• +1
hızlı ve aç kalmadan vermek istiyorsan sadece et ye.

bu kadar kıstılayıcı olmak istemiyosan yumurta da ekleyebilirsin.
et ve yumurta yiyip 2000 kalori aşağısında yediğin sürece verirsin, hızlı vermek istiyorsan eğer günde 1-2 öğün ye toplam 1000 kalori yap yine et ve yumurta ye, 12 yumurta 1000 kalori ediyor
cok uzun sürer öyle amk et ve yumurta ne

uzun sürmesini istemiyosan direkt su orucu yapıcan en hızlı yol <800kcal et&yumurta ya da sadece et sadece yumurta da olur

• +1
cok uzun sürer öyle amk et ve yumurta ne
benim 140 kg arkadaş sadece öğlen kfc ile 70e düştüydü tabii aylarını aldı ama
buarada soruyu kendim için sormadım leanmaxx bende bi işe yaramaz