İtiraf sayfası mı burası amk

maarda

maarda

Solstice
niye doxxlayıp lise itiraf sayfası gibi birbirinizin dediği şeyleri ifşalıyonuz olm forumusalın lan la nn:feelshah::feelshah:

• +1
Reactions: hardmaxxreality
Kanka bunu beni 20 ayrı hesaptan 20 ayrı başlıkla doxlayan adama jfl bırakmadan once dusunmelıydın

• Hmm...
Reactions: maarda
ben 1 tanesini gördüm idk idc
Lmao eski banlanan hesaplarına dahi göz gezdirdiğimde oraya buraya atmaya devam etmiş. Özellikle bf yüksek olan fotoları secıyo bu kadar aşağılık kompleksli. Normalde onları gordugumde uğraşılmaz boşver demiştim ama belli ki bu ucube anasının amına geri donene kadar doxlayacak

burdan sevdiklerinin numarasını alıp tüm herşeyi silip tamamen looksmaxx odaklanma fikri çık aklımdan

burdan sevdiklerinin numarasını alıp tüm herşeyi silip tamamen looksmaxx odaklanma fikri çık aklımdan
Bu forum şu tür doxxcu horoz emicileri gelmeden once güzeldi.

• +1
Reactions: sentrix
evet

Attachments

• Snaptik_7215655525856447749_kemalistgen.mp4
    2.1 MB
  • JFL
Bu forum şu tür doxxcu horoz emicileri gelmeden once güzeldi.
Kanka ben aranızdaki konu ile ilgilenmiyorum ikinizde karakter olarak iyi çocuksunuz ama burda public forumda tüm sayfaları kirletiyonuz

• +1
Kanka ben aranızdaki konu ile ilgilenmiyorum ikinizde karakter olarak iyi çocuksunuz ama burda public forumda tüm sayfaları kirletiyonuz
O durmayana kadar bende durmayacağım

Lmao eski banlanan hesaplarına dahi göz gezdirdiğimde oraya buraya atmaya devam etmiş. Özellikle bf yüksek olan fotoları secıyo bu kadar aşağılık kompleksli. Normalde onları gordugumde uğraşılmaz boşver demiştim ama belli ki bu ucube anasının amına geri donene kadar doxlayacak
aman atsız görmesin :lul:

• JFL