Jaw icin hardmax bilgisi almak istiyenler icin thread

notoverneverover

notoverneverover

Iron
  • +1
Reactions: orhanhic and 24 November
tam benim gibi sub5 jawı olanlar için mükkemel konu elines ağlık

Gaint implants bp bildiği için türk doktorlarınında daha iyi olması gerekmiyor mu olay tasarımda mı bitiyor cerrah sadece yerleştiriyor sonuçta

• +1
Reactions: notoverneverover
ameliyattan once beforeu paylasirsan tatli olur
guzel thread ellerine saglik

• +1
tam benim gibi sub5 jawı olanlar için mükkemel konu elines ağlık
saol
Gaint implants bp bildiği için türk doktorlarınında daha iyi olması gerekmiyor mu olay tasarımda mı bitiyor cerrah sadece yerleştiriyor sonuçta
bende %100 emin degilim, hala arastiriyorum

cenenin ameliyattan sonra istedigin gibi gozukebilmesi icin giant gibi BP biri ile tasarim yapman gerekiyor + Celal Candirli gibi BP kaliteli cerrahin da uygulayabilmesi de gerekiyor diye biliyorum.

onemli olan kisim tasarim galiba ama ne yaptigini bilen cerrah ta cok onemli

ameliyattan once beforeu paylasirsan tatli olur
Ameliyat olmama daha bir kac ay var gibi gozukuyor

B&A paylasmak istiyor muyum pek emin degilim ama %70 paylasicagim

Yabancilar icin zeta, kshami gibi isimler var ama Turkiye BP buyuk content creator olmadigi icin o boslugu doldurmak gibi bir is planim da var, o yuzden mecbur yuzumu paylasmam gerekicek

saol

bende %100 emin degilim, hala arastiriyorum

cenenin ameliyattan sonra istedigin gibi gozukebilmesi icin giant gibi BP biri ile tasarim yapman gerekiyor + Celal Candirli gibi BP kaliteli cerrahin da uygulayabilmesi de gerekiyor diye biliyorum.

onemli olan kisim tasarim galiba ama ne yaptigini bilen cerrah ta cok onemli
gianta ulaşmak gerçekten çok zor talep çok fazla en son çare story bildirimlerini açıp nerde story attığına bile baktım istinye parkta reklam panosundaki sean o perryi atmış istanbulda olsam gidicem mk :lul::lul:

güney kore ve hindistan nasıl acaba ben biraz güney koreyi araştırdım fakat pek tatmin olamadım sonuçlarla ilgili

gianta ulaşmak gerçekten çok zor talep çok fazla en son çare story bildirimlerini açıp nerde story attığına bile baktım istinye parkta reklam panosundaki sean o perryi atmış istanbulda olsam gidicem mk :lul::lul:
ben daha iletisime gecmedim ama parasini verince problem olmaz gibi
güney kore nasıl acaba ben biraz güney koreyi araştırdım fakat pek tatmin olamadım sonuçlarla ilgili
jaw ameliyat gorunus olarak cok onemli bi ameliyat oldugu icin guney kore onermiyorum + guney korede BP doktor yoktur
hindistan nasıl acaba
eger ameliyat masasinda gebermek istiyorsan cok guzel secenek

ben daha iletisime gecmedim ama parasini verince problem olmaz gibi

jaw ameliyat gorunus olarak cok onemli bi ameliyat oldugu icin guney kore onermiyorum + guney korede BP doktor yoktur

eger ameliyat masasinda gebermek istiyorsan cok guzel secenek
kral senide sıkmamak için son kez bir daha soruyorum yüzüm aşağıya doğru büyümüş yandan doğru fakat tamamen bimaxlik miyim yoksa implantlar ile halledebilir miyim browridgemin iyi olduğunu düşünüyorum. ramusum kısa

gerçekten çok teşşekürler iyi forumlar

Gianttan yaptırmayın, adamın şuana kadar paylaştığı before/after yok

kral senide sıkmamak için son kez bir daha soruyorum yüzüm aşağıya doğru büyümüş yandan doğru fakat tamamen bimaxlik miyim yoksa implantlar ile halledebilir miyim browridgemin iyi olduğunu düşünüyorum. ramusum kısa

gerçekten çok teşşekürler iyi forumlar
Kendi arastirmani yapman lazim ama mandible dogru yerde ise jaw implants, ramus lengthening yetebilir.

ayni problemler bendede var, assagiya dogru giden cene + ramusum kisa ama bende extra olarak mandibleim geride birde cenem yatay sekilde yanlis hizalanmis oyuzden CCW Bimax + genioplasty yaptiracagim ben

Baba ben ccw bimax olursam chadim

Baba ben ccw bimax olursam chadim
senin cenenin downgrowth benimki ile ayni

ayni sekilde bende trimax ve belki ramus uzatinca MHTN yada HHTN olacagim

Ondan sonra midface implants sonra chad

• +1
Reactions: ER enjoyer
senin cenenin downgrowth benimki ile ayni

ayni sekilde bende trimax ve belki ramus uzatinca MHTN yada HHTN olacagim

Ondan sonra midface implants sonra chad
Benim midfacei kötü yapan şey mid set kaşlar ve ideal olmayan filtrum aslında önden maksillam geniş filtrumu düzelttirmem kaşlarada çare yok bi ccw bimax birde hafif burun laseri
Yeter htn-cl olmak icin

kaşlarada çare yok
kas ektirme / transplant felan dusundun mu?

benim kaslarim kalin ve yukariya dogru gidiyor ama daha kalin yapmak icin rosemary oil + derma stamp kullaniyorum. ne kadar calisacagaindan emin degilim ama denemekten zarar olmaz

bilmiyorum surgery işlerinin cope olduğuna kanaat getirip 1 yıl önce saldım
surgerylerimden once ben: :incel:
surgerylerimden sonra ben: :chad:

rotlamak secenek degil

surgerylerimden once ben: :incel:
surgerylerimden sonra ben: :chad:

rotlamak secenek degil
düşündüğün kadar kolay değil araştırdıktan sonra fark edersin ki zaten en önemli estetiklerin hepsinin en az 30k+ dolar olduğunu unutma,design ve ulaşım barınma cart curt saymıyorum

• +1
Reactions: menas
düşündüğün kadar kolay değil araştırdıktan sonra fark edersin ki zaten en önemli estetiklerin hepsinin en az 30k+ dolar olduğunu unutma,design ve ulaşım barınma cart curt saymıyorum
her gun daha fazla arastirma yapiyorum ve devam edicem

en basta italya dusunuyordum ama dedigin gibi 30k+

Turkiye cok daha ucuz oyuzden orda yaptirmayi dusunuyorum

Tek secenek italya ise avrupa da yasadigim icin 1-2 sene calisip kasarim parayi

Sana şunu diyim eğer cidden estetik yaptıracaksan hafif,minimal şeylere odaklan.Burdaki çoğu kişinin estetik anlayışı sağlıklı değil,gerçekten ameliyatı karşılayabilseler bile kendilerini mahvederler.

Burdaki çoğu kişi çekiciliği güçlü olmakla ilişkilendiriyor bu yüzden her zaman 'robustness' veya 'hunter' gibi terimler kullanılıyor. Aslında mesele, estetik ideallere yaklaşmakla ilgili; bonemass ya da öne doğru gelişimle değil

AI filtreleri (FaceApp gibi) kullandığında yüzünü küçük değişikliklerle daha çekici yaptığını görürsün.Mesela çeneni biraz inceltir, göz çevrenin şeklini değiştirir ya da çeneni bir milimetre uzatır vs....
Asıl bu tür küçük değişiklikler (sadece kemikle ilgili değil) yüzünü çekici seviyeye getirir

• +1
Reactions: menas, Tornoviaa, Heatmiser and 1 other person
Sana şunu diyim eğer cidden estetik yaptıracaksan hafif,minimal şeylere odaklan.Burdaki çoğu kişinin estetik anlayışı sağlıklı değil,gerçekten ameliyatı karşılayabilseler bile kendilerini mahvederler.

Burdaki çoğu kişi çekiciliği güçlü olmakla ilişkilendiriyor bu yüzden her zaman 'robustness' veya 'hunter' gibi terimler kullanılıyor. Aslında mesele, estetik ideallere yaklaşmakla ilgili; bonemass ya da öne doğru gelişimle değil

AI filtreleri (FaceApp gibi) kullandığında yüzünü küçük değişikliklerle daha çekici yaptığını görürsün.Mesela çeneni biraz inceltir, göz çevrenin şeklini değiştirir ya da çeneni bir milimetre uzatır vs....
Asıl bu tür küçük değişiklikler (sadece kemikle ilgili değil) yüzünü çekici seviyeye getirir

• +1
Reactions: Tornoviaa and notoverneverover
Dedigin herseye katiliyorum. Herseyin fazlasi zarar.

buyuk problemlerim olan yerlere ameliyat yaptiracagim, gozlere asla dokunmiyacagim

• Love it
Reactions: maarda
her gun daha fazla arastirma yapiyorum ve devam edicem

en basta italya dusunuyordum ama dedigin gibi 30k+

Turkiye cok daha ucuz oyuzden orda yaptirmayi dusunuyorum

Tek secenek italya ise avrupa da yasadigim icin 1-2 sene calisip kasarim parayi
Beklentilerini çok yükseğe koyma onu diyim sadece,eğer ltn-subhuman değilsen cidden büyük bi değişim olmayacak

• +1
Beklentilerini çok yükseğe koyma onu diyim sadece,eğer ltn-subhuman değilsen cidden büyük bi değişim olmayacak
Mid MTN

Ama harmony yuksek ve yuzumde 10 sorun varsa 7 si cenemde

benim kaslarim kalin ve yukariya dogru gidiyor ama daha kalin yapmak icin rosemary oil + derma stamp kullaniyorum. ne kadar calisacagaindan emin degilim ama denemekten zarar olmaz
kanka kaş transplant için kılı başka biryerden (genellikle saç) alıyorlar,düzenli traş etmen lazım yani @Zvy 2-3 haftada bir aldığını söylemişti.Bide kaş için minox kullan avrupada yasıyom demiştin zaten kolay bulursun

• +1
Reactions: menas
cope değil
Asla ona yetecek param olmayacak,o paraya sahip olsam bile mtn-htn olduğum için direkt param ve statüyle öne çıkarım

O yüzden bana göre cope

• Hmm...
Asla ona yetecek param olmayacak,o paraya sahip olsam bile mtn-htn olduğum için direkt param ve statüyle öne çıkarım

O yüzden bana göre cope
her zaman daha iyi olabilirsin

• Hmm...
bilmiyorum surgery işlerinin cope olduğuna kanaat getirip 1 yıl önce saldım
Kanka sen bimax olmak istemiyor muydun

• So Sad
evet kesinlikle olucam

bimax + genioplasty

Jaw is law
eye is law
jawın yoksa eye kurtarır
eyen yoksa jaw kurtarmaz

eye is law
jawın yoksa eye kurtarır
eyen yoksa jaw kurtarmaz
benim eye area yuzumdeki en iyi feature olabilir

tek buyuk nerf cene oyuzden cene hallettimmi hayatim degisecek:blackpill:

birde mid face implant cakicam

Ben almond oil sürüyom okadar işe yarıyor gibi

"almost none of you have a healthy sense of aesthetics, most of you would end up fucking yourself up if you could actually afford surgery.

I'm glad giant implants doesn't even bother to read the horse shit dm's that he must be getting."

Orc baba doğru söylemiş

• +1
Benim midfacei kötü yapan şey mid set kaşlar ve ideal olmayan filtrum aslında önden maksillam geniş filtrumu düzelttirmem kaşlarada çare yok bi ccw bimax birde hafif burun laseri
Yeter htn-cl olmak icin
Filtrumun kötü değil senin

Haklı. Ben zygolarima reduce yaptırsam daha iyi gorunebilirim mesela geçen arkın biri appeal god olduğum bi morph yaptı çeneyi hafif daraltmis

eye is law
jawın yoksa eye kurtarır
eyen yoksa jaw kurtarmaz
P499310 t178 2024 1 003 000

Images   2024 10 02T170613648