Jawline yüzdeki en overrated özellik

turbomanlet7

turbomanlet7

Banned
Forumdaki 20 iq bazi gerizekalilar nedense narrow jaw=its over diye düşünüyor jaw recessed olmadığı sürece dar ya da geniş olmasının önemi o kadar da yok
Image w856
Images 20
Images 18
ITS OVER FOR THIS GUYS
Forward growthunuz ve çene ucunuz iyi ise dar jawı hiç sorun etmeyin

Iyi bir chine sahipseniz yüzü daha çarpıcı bile gösterebiliyor threadi açmamın asıl sebebi jaw implant yaptırmayı düşünen arkadaşlar içindi eğer brutal bir şekilde dar değilse yaptırmayın çünkü çok unnatural duruyor onun yerine gözleriniz ve burnunuz için hardmax düşünebilirsiniz. Recessedseniz bimax düşünebilirsiniz ama tehlikeleri olan bir şey ve sancılı bir iyileşme süreci var bir süre pipete mahkumsunuz

Attachments

• images (17).jpeg
    images (17).jpeg
    25.5 KB · Views: 0
Tamamen yüzüne bağlı bakman gereken şey bioginal genişlik ve bizyogamtix ölçümlerin birbirine oranı elmacık kemiğinden geniş jaw maskulen gösterirken elmacık kemiğinin daha geniş olması prettyboy gibi gösteriyor herşey özelliklerin birbirine uyumu ile alakalı ama eye area law

Tamamen yüzüne bağlı bakman gereken şey bioginal genişlik ve bizyogamtix ölçümlerin birbirine oranı elmacık kemiğinden geniş jaw maskulen gösterirken elmacık kemiğinin daha geniş olması prettyboy gibi gösteriyor herşey özelliklerin birbirine uyumu ile alakalı ama eye area law
Katılıyorum eye area law fakat elmacık kemiğinden geniş jaw yüzü minecraft steve gibi gösteriyor bizygomatik bigonial genislik orani ideal 0.9-1dir 0.8-0.9 da sorun edilmemesi gereken bir oran 1den sonrası ve 0.8den aşağısı sıkıntı. brad pitt ve ian somerhalder hariç jawı zygodan geniş olan kimse iyi görünmüyor

Katılıyorum eye area law fakat elmacık kemiğinden geniş jaw yüzü minecraft steve gibi gösteriyor bizygomatik bigonial genislik orani ideal 0.9-1dir 0.8-0.9 da sorun edilmemesi gereken bir oran 1den sonrası ve 0.8den aşağısı sıkıntı. brad pitt ve ian somerhalder hariç jawı zygodan geniş olan kimse iyi görünmüyor
Images 9

Gayet de iyi görünüyor sadece diğer özelliklerin de maskulen olması lazım

Ölçümleri var öyle
1.02 falandır en fazla ölçüm threadini aramakla ugrasmayacagim zygon iyi bir şekilde gelişmişse kötü durmaz zaten hatta çok iyi bir hollow cheeks elde edersin dolphun da zygolari çok iyi gelişmiş ama böyle olanların %90ı minecraft steve gibi duruyor

Ölçümleri var öyle
Bide threadin asil amacina gelelim jaw implantlari çok yapay duruyor örneklerine baktım intteki çoğu yapay duruyor bence hardmaxlemek isteyenler göz için olan hardmaxleri yapsın

Narrow jaw sebebi short ramus mu?

1.02 falandır en fazla ölçüm threadini aramakla ugrasmayacagim zygon iyi bir şekilde gelişmişse kötü durmaz zaten hatta çok iyi bir hollow cheeks elde edersin dolphun da zygolari çok iyi gelişmiş ama böyle olanların %90ı minecraft steve gibi duruyor
Kanka zaten zygolarin deforme değilse genelde daha geniş oluyor yani o yüzden hala geniş jaw > dar jaw
Bide threadin asil amacina gelelim jaw implantlari çok yapay duruyor örneklerine baktım intteki çoğu yapay duruyor bence hardmaxlemek isteyenler göz için olan hardmaxleri yapsın
Yok ya cerraha bağlı forumda yaptıran var bir sürü mesele amnesia nin güzel duruyor bence + salludon da oldu
Images 10
Images 11

Narrow jaw sebebi short ramus mu?
Her zaman değil sean ve chiconun ramusları iyi. ama ramusun çok kısaysa jaw geniş olmuyor. hernan dragonun ramusuna kısa diyorlar onun ramusu kısa değil

Kanka zaten zygolarin deforme değilse genelde daha geniş oluyor yani o yüzden hala geniş jaw > dar jaw

Yok ya cerraha bağlı forumda yaptıran var bir sürü mesele amnesia nin güzel duruyor bence + salludon da oldu
View attachment 3003158View attachment 3003159
Zaten wide>narrow minecraft steve olayı elmacık kemikleri yeterince gelişmemişse oluyor benim kastettigim narrow jaw sanıldığı kadar major bir flaw değil. Amnesianın bu fotolar before after mı öyleyse pek bişey değişmemiş sanki salludon da bimax yaptırmadı mi adam önceden recesseddi çünkü

Forumdaki 20 iq bazi gerizekalilar nedense narrow jaw=its over diye düşünüyor jaw recessed olmadığı sürece dar ya da geniş olmasının önemi o kadar da yokView attachment 3003073View attachment 3003071View attachment 3003070ITS OVER FOR THIS GUYS
Forward growthunuz ve çene ucunuz iyi ise dar jawı hiç sorun etmeyin

Iyi bir chine sahipseniz yüzü daha çarpıcı bile gösterebiliyor threadi açmamın asıl sebebi jaw implant yaptırmayı düşünen arkadaşlar içindi eğer brutal bir şekilde dar değilse yaptırmayın çünkü çok unnatural duruyor onun yerine gözleriniz ve burnunuz için hardmax düşünebilirsiniz. Recessedseniz bimax düşünebilirsiniz ama tehlikeleri olan bir şey ve sancılı bir iyileşme süreci var bir süre pipete mahkumsunuz
Geniş yüz genis jaw her zaman ideal olanıdır maalesef cekiciliginizde en önemli rolü oynar
Copelamayin

Attachments

• 2028128_A8BqWy5_1.png
    2028128_A8BqWy5_1.png
    46.5 KB · Views: 0
  • +1
Reactions: maarda
Geniş yüz genis jaw her zaman ideal olanıdır maalesef cekiciliginizde en önemli rolü oynar
Copelamayin
Images 17

eyes and nose is law. Bu adam da bana pek attractive gelmiyo ama pslsi yüksek

Olabilir foidlere olan appeali daha onemli bizi sikmeyecek sonucta
Kızlara appeali sıfır bu adamın beyaz uzun mtn bundan daha fazla kız bulur(statü saymazsak)
Sevgilisine bak
4208142 3930710 IMG 8114

• +1
Reactions: golldberg
O kadar da degil bu da sikisir trde yine disaridaki maymun suratlilara gore tercih edilen olur
Tabiki sikisir aq cherry picking yaptım zaten adamin en kötü fotosunu koydum boyu da 187 trde yaşasa tam kekomaxlik yüzü var JFJEJFJR

Tabiki sikisir aq cherry picking yaptım zaten adamin en kötü fotosunu koydum boyu da 187 trde yaşasa tam kekomaxlik yüzü var JFJEJFJR
o gözlerle sokaktan geçerken sana bakıp ne bakün qardes aminqgoyim tipi var

Users who are viewing this thread

Back