kafamdaki bilge

Ethernal

Ethernal

Kafam doldu, nereye boşaltayım?
onu pek rahatsız etmek istemiyorum ama bazen gerçekten başım sıkışıyor, ne yapacağımı bilemiyorum. artık karşımdaki insanın kafasını okuyamıyorum, gözlerini okuyamıyorum, gözlerini kıstı! kırptı gözlerini, gözünü kaçırdı, ne anlama geliyor şimdi bu?

normalde biliyorum, eminim buna biliyorum anlıyorum hissediyorum, kafasından geçenleri ve bana olan bakışını bana olan hislerini, düşünme biçimini biliyorum. bildiğimi bilmiyor ama ben biliyorum, onu ordan vuracağım onu öyle ikna edeceğim, kafasında kurduğu beni, heykelimi yıkacağım ve yenisini dikeceğim oraya, evet öyle yapacağım çünkü bana ozaman inanır!

ama şimdi başım sıkıştı karşımdakini anlayamıyorum gözlerininin haraketlerini, el haraketlerini, mimiklerini, bıkkınmışlığını, ses tonunu, ne hissettiğini, hangi ruh halinde olduğunu, analiz ettim. silahımı ona göre dolduracağım ama analizimin sonucu bilmiyorum. gerçekten başım sıkıştı ne yapacağım ben?

evet o! gerçekten benden daha zeki olan o, bürodaki en zeki kişi o, kutsandımmı acaba neden bana yardıma geldi ki? normalde aklıma bile gelmezdi, şimdi keskin bakışlarıyla kıvırcık saçıyla bana fikir verecek, ne diyeceksin patrick? ne yapmam gerekiyor patrick lütfen söyle

Biraz zamana ihtiyacı var, ikna olacakmış gibi görünmüyor. kendisini kilitlemiş ne dense red edicek.

teşekürler patrick artık karşmıdakini izlememe gerek yok artık dinlenebilirim kendimi yormama gerek yok patrick teşekürler.

Attachments

• 996c1310a73f46b104c96bca265e9094.webp
    996c1310a73f46b104c96bca265e9094.webp
    44.5 KB · Views: 0
  • the-mentalist-trivia-do-you-know-which-type-of-tea-simon-bakers-patrick-jane-was-obsessed-with...jpg
    the-mentalist-trivia-do-you-know-which-type-of-tea-simon-bakers-patrick-jane-was-obsessed-with...jpg
    58.8 KB · Views: 0
ya kararında netse? ya hiç ikna olmayacaksa ? ya zaman onu özgürleştirmezse, ozaman ne olacak patrick?

O'nun dediği gibi.

Fazla takma kafaya, olmuyorsa uzatma.

FAZLA EGOİST BİR CÜMLE AMA EGOSUZ İNSANLAR HAYATTA KALAMAZLAR.

gardaş benim yarra bi yala la

ölmüşlerini sikiyim(y)